Vand barca gonflabila hypalon

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi echipamente pentru pescuit

Moderator: dutustoica

Post Reply
andreescuvm
Posts: 8
Joined: 15 Jun 2014, 17:03

Vand barca gonflabila hypalon

Post by andreescuvm »

Vand barca gonflabila din hypalon,produsa de Rolast Pitesti pentru armata,model BP 10,cu acte provenienta, 4.8 metri lungime,chila gonflabila plus 4 compartimente.O vand pentru ca nu merge cu 5 cai...asa ca imi trebuie ceva mai mic.
In momentul de fata are nevoie de un petic in fata si de podea,cea originala,din tego nu mai este.
Se vinde asa cum este,adica barca,factura de provenienta si pompa de picior originala.

Pret 1500 ron negociabil

Pentru orice detalii,nu ezitati sa ma contactati.
0769.33.44.88-Victor
Attachments
25115301_6_644x461_vand-schimb-barca-gonflabila-din-hypalon-schimb-cu-peridoc-sau-remorca-_rev003.jpg
25115301_3_644x461_vand-schimb-barca-gonflabila-din-hypalon-schimb-cu-peridoc-sau-remorca-ambarcatiuni_rev003.jpg
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: Vand barca gonflabila hypalon

Post by Eugen Fetes »

In Romania nu s-au produs niciodata barci din hypalon. Poate barca asta este din cauciuc, si nu din hypalon.
0745578278
andreescuvm
Posts: 8
Joined: 15 Jun 2014, 17:03

Re: Vand barca gonflabila hypalon

Post by andreescuvm »

Asta am crezut si eu,pana am sunat la kingfisher.am vb acolo cu o doamna foaarte de treaba,care mi-a spus si argumentat faptul ca barca este din hypalon.D-na respectiva se pare ca a lucrat la Rolast Pitesti,la momentul cand ei produceau barci pentru armata,sub licenta Zodiac.

Separat vorbind,adezivul pentru pvc nu prinde pe materialul barcii nici sa-l pici cu ceara...vorba aia.

Acestea fiind spuse,cu tot respectul cuvenit,barca este din hypalon.Se poate verifica textura materialului,mirosul specific...si alte etc-uri...
andreescuvm
Posts: 8
Joined: 15 Jun 2014, 17:03

Re: Vand barca gonflabila hypalon

Post by andreescuvm »

Multumesc APC,se poate inchide.Barca a plecat la Satu-Mare.
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare pescuit”