CUMPAR SPIC SAU LANSETA BERKLEY LIGHTNING ROD 2,40M 10-30GR

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi echipamente pentru pescuit

Moderator: dutustoica

Post Reply
Hoinar7777
Posts: 121
Joined: 26 Mar 2010, 16:02
Location: Bucuresti Berceni

CUMPAR SPIC SAU LANSETA BERKLEY LIGHTNING ROD 2,40M 10-30GR

Post by Hoinar7777 »

Cumpar virf sau spic, sau tronsonul subtire de la lanseta Berkley lightning rod 2,40 m actiune 10-30 gr., sau cumpar o asemenea lanseta completa dar la un pret convenabil de sh,deoarece am cumparat o asemenea lanseta de la Gipo,dar care avea un defect ascuns de fabricatie sau chiar era trosnita dar nu se vedea pentru ca buba era ascunsa de eticheta pe care eu nu am verificat-o,nu am dat-o jos si astfel am reusit sa cumpar o lanseta rupta,care are tipla pe cotor si pe mandrina de unde se poate vedea ca nici macar nu a fost pusa o mulineta pe ea.Eticheta are 18 cm lungime si acest viciu de fabricatie cred ca a fost ascuns sub ea.

La Gipo nu am cu cine sa ma inteleg chiar daca am bonul de cumparare,pentru ca asa dupa cum stiti ei sunt in lichidare,in faliment si nu acorda garantie,(dau doar tepe)

Eventual cumpar un alt spic care sa se potriveasca si pe care sa-i matisez inelele originale de Berkley, dar numai berkley nu o sa mai fie.
Hoinar7777
Posts: 121
Joined: 26 Mar 2010, 16:02
Location: Bucuresti Berceni

Re: CUMPAR SPIC SAU LANSETA BERKLEY LIGHTNING ROD 2,40M 10-3

Post by Hoinar7777 »

Constat ca nu mai pot edita anuntul.Am rugamintea sa sunati 0732.771.471
Multumesc
Hoinar7777
Posts: 121
Joined: 26 Mar 2010, 16:02
Location: Bucuresti Berceni

Re: CUMPAR SPIC SAU LANSETA BERKLEY LIGHTNING ROD 2,40M 10-3

Post by Hoinar7777 »

Astazi am depus reclamatia insotita de toate cele la,Agentia Nationala pentru Protectia Consumatorului - Sedul Central, practic forul superior,un fel de minister de care apartine A.N.P.C.
Mi sa spus ca voi primi un raspuns prin Ianuarie,datorita zilelor libere de sarbatori,aglomeratie etc.Inteleg situatia.
Cum voi avea un raspuns va voi spune
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare pescuit”