Panze traforaj

Ce vă prisoseşte şi puteţi dărui celorlalţi

Moderator: dutustoica

Locked
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Panze traforaj

Post by nexu »

Am dat prin casa, de niste panze de traforaj, 7 seturi de 10-12 panze...pe cand era lupu` catel, iar eu aveam la "practica" traforaju`, stiu ca nu prea se gaseau panzele si ca sa rupeau lesne :lol:
Daca mai exista cineva, caruia i`ar face trebuinta aceste panze, am sa i le dau cu placere...
0762 747 895...0732 085 740
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Panze traforaj

Post by valibu »

M-ai dat pe spate.
Eu zic sa punem mana de la mana si sa le luam. Poate ne folosesc noaptea pe mal, mai decupam si noi un placaj, mai facem si noi o veioza... :lol: :lol: :lol:
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Panze traforaj

Post by rebeu »

He heeee... Acu' câteva luni erau... dacă n-am căutat de-am ameţit!

M-am rezolvat cu un mini-fierăstrău electric.

Nu-i de glumă, atunci chiar aveam nevoie! Se uitau ăia de la BricoStore (şi nu numai ei) la mine cu o privire compătimitoare... :lol: :lol: :lol:

Să nu cumva să le arunci dacă nu le vrea nimeni acum... sigur se va gasi cineva sa aibă nevoie...
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Panze traforaj

Post by Ono »

eu cred ca am vreo 4-5 traforaje de diverse tipuri, deci...
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: Panze traforaj

Post by modigliani »

Veci...Nexule , chiar ca m-ai dat pe spate cu astea !!! Vorba lui Valibu ! Sa dea dracii de nu si uitasem ca au existat panzele astea vreodata !

Ma gandesc serios daca sa donez sau sa pastrez ..... o cutie de capsule pentru sifoane !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Si-un sifon d-ala cu plasa de sarma la pachet cu ele !

Daca nu le dau , si daca nu dai panzele pana ne-om vedea cu prima ocazie , mi le dai mie si initiez o colectie cu chestii ..... disparute ! ;)

..........................................

Fratilor , iertati-ma de off topic .... dar nu m-am putut abtine ! :oops:
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Panze traforaj

Post by nexu »

Le`am dat demult, scz ca n`am anuntat... :oops:
0762 747 895...0732 085 740
Locked

Return to “Donaţii”