subventie

Ce vă prisoseşte şi puteţi dărui celorlalţi

Moderator: dutustoica

Post Reply
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

subventie

Post by ghinozo »

doresc ''PILE'' nu altceva......la guvern ptr solicitarea unor subventii nerambursabile,in vederea participarii mele si a clanului mei la bal.
desigur ca ,.../...dau si eu o gaina ...un lapte ...niste oua...ca omu na....
florica1477
Posts: 21
Joined: 20 Jan 2010, 20:30

Re: subventie

Post by florica1477 »

finutele , pot sa te ajut cu niste pile de metal daca vrei , in rest te astept cu ouale alea :D
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: subventie

Post by Dumitrescu Iancu »

Ghinozo,cam greu cu subventiile pe "praful"asta!Dar fii atent,Balul este de "lasatul secului",cand trebuie sa mergi cu plocon la..nasi! :lol: Sfatul meu:lasa-l incolo de plocon si cu banii economisiti,fuga la Rates!Iar nasi-tau oricum trebuia sa pregateasca una-alta sa puna pe masa finului,asa ca face si el acelasi lucru,basca ca va scapati si nevestele de munca,le scoateti si pe ele o seara din casa,ca s-or fi saturat(mai ales a ta) de urletele copiilor! :lol: (am auzit eu la telefon unul de-al tau,are plamani,tata,nu gluma...).Ei,ce ziceti?
florica1477
Posts: 21
Joined: 20 Jan 2010, 20:30

Re: subventie

Post by florica1477 »

aoleo , cred ca nu i-ai vazut pe toti si ai lui si a mea , crede-ma ......................... e grava situatia , nici cu lucruri identice nu se potolesc
:idea:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: subventie

Post by Dumitrescu Iancu »

Nasule,eu doar am auzit unul,prin telefon,si m-a luat cu tremurat... :oops:Goarna in care sufla tat-su cand e pe garla pare cantecel de nani-nani! :D D-aia zic,mai ganditi-va,da nu prea mult,ca nu mai e timp....
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: subventie

Post by Mihai Vinturache »

Eu as propune sa te gandesti bine si sa te zbati pentru subventii la actiuni mai "grele".
Acum cel mai bine ar fi sa o iei pe doamna de mana si sa veniti la "dans, antren si doar 3 lei biletul..."
Esti bine venit si bine primit!
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: subventie

Post by valic »

ghinozo wrote:doresc ''PILE'' nu altceva......la guvern ptr solicitarea unor subventii nerambursabile,in vederea participarii mele si a clanului mei la bal.
desigur ca ,.../...dau si eu o gaina ...un lapte ...niste oua...ca omu na....
Daca te bagi sa dezapezesti un acoperis, la un pret REZON, poate iti gasesc o SOLUTIE, ce zici ?
E un ajutor si parca ai mai avut parte de asa ceva .................................................... eh ...........
Da grabeste-te ca impu' e scurt ........

Cele bune.
Valic
0744 644 368
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: subventie

Post by Dumitrescu Iancu »

Ghinozo,iti imprumut eu un picamer si niste tarnacoape! :lol: :lol: :lol: Pe urma ii faci un pret rezon si pentru reparatie acoperis! :lol: :lol: :lol:
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: subventie

Post by costin stefanescu »

Mamaaa,la fix,cu alea il rezolva pe Vali de-o gaura sigura in acoperis :lol: !
Post Reply

Return to “Donaţii”