congelator/lada frigorifica

Ce vă prisoseşte şi puteţi dărui celorlalţi

Moderator: dutustoica

Post Reply
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

congelator/lada frigorifica

Post by ghinozo »

dupa cum suna si topicul CUMPAR sau ACCEPT DONATIE :roll: :lol: un congelator sau o lada frigorifica,ptr cumparare ofer peste pretu pietei :lol: :lol: :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: congelator/lada frigorifica

Post by Dumitrescu Iancu »

ghinozo wrote:dupa cum suna si topicul CUMPAR sau ACCEPT DONATIE :roll: :lol: un congelator sau o lada frigorifica,ptr cumparare ofer peste pretu pietei :lol: :lol: :lol:
Aha, ai fost la peste... :mrgreen:
daca ai vreo urgenta, am un congelator Arctic, tipul vechi, cu 5 sertare, prin garaj...Este functional, trebuie doar spalat-dezinfectat, nu l-am folosit de ceva ani...ti-l pot imprumuta pana rezolvi problema...
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: congelator/lada frigorifica

Post by ghinozo »

multam fain grasule...dar nu vreau de imprumut,o sa imi ceri ''uiumu'...si e de dat frate...ai am pe specii...numai solzi din aia cat tigaia...nu pe bune...sa ars astazi ...si na ..ca pescaru',,,mai o gaina :roll: , o slana,,...una alta ...si .....nu as vrea in clipele astea sa cumpar unul nou ...ma gandeam ca poate se incurca careva de el ...si cere ceva ..asa... :roll:
astept, :cry: astept oferte
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: congelator/lada frigorifica

Post by valic »

ghinozo wrote:multam fain grasule...dar nu vreau de imprumut,o sa imi ceri ''uiumu'...si e de dat frate...ai am pe specii...numai solzi din aia cat tigaia...nu pe bune...sa ars astazi ...si na ..ca pescaru',,,mai o gaina :roll: , o slana,,...una alta ...si .....nu as vrea in clipele astea sa cumpar unul nou ...ma gandeam ca poate se incurca careva de el ...si cere ceva ..asa... :roll:
astept, :cry: astept oferte
Iti donez eu ceva ...
Carne in frigider nu vrei ????
Valic
0744 644 368
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: congelator/lada frigorifica

Post by dutustoica »

Marius, vezi ca sunt niste magazine care vand obiecte de uz casnic - inclusiv lazi frigo - noi, cu mici defecte, in special lovituri si indoiri de la transport. Au preturi foarte bune. Unul dintre magazine este aproape de intersectia sos. Berceni cu Luica, pe dreapta cum vii spre oras. Si mai e unul, dar am uitat pe unde se afla. Undeva prin zona Giurgiului. Cand aflu, te sun.
fatdaddy
Posts: 229
Joined: 30 Aug 2010, 15:01
Location: Bucuresti

Re: congelator/lada frigorifica

Post by fatdaddy »

Sos Berceni nu se intersecteaza in veci cu Luica (poate cu Turnul Magurele) , dar probabil ca e vorba de sos Giurgiului cu Luica
Andrei Riga
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: congelator/lada frigorifica

Post by Mihai Vinturache »

In mod sigur e la intersectia Giurgiului cu Luica.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
Post Reply

Return to “Donaţii”