congelator/lada frigorifica

Ce vă prisoseşte şi puteţi dărui celorlalţi

Moderator: dutustoica

ghinozo

congelator/lada frigorifica

Mesajde ghinozo » 27 Mar 2012, 17:20

dupa cum suna si topicul CUMPAR sau ACCEPT DONATIE :roll: :lol: un congelator sau o lada frigorifica,ptr cumparare ofer peste pretu pietei :lol: :lol: :lol:
marius ghinea-0723.285.482

Dumitrescu Iancu

Re: congelator/lada frigorifica

Mesajde Dumitrescu Iancu » 27 Mar 2012, 17:42

ghinozo scrie:dupa cum suna si topicul CUMPAR sau ACCEPT DONATIE :roll: :lol: un congelator sau o lada frigorifica,ptr cumparare ofer peste pretu pietei :lol: :lol: :lol:

Aha, ai fost la peste... :mrgreen:
daca ai vreo urgenta, am un congelator Arctic, tipul vechi, cu 5 sertare, prin garaj...Este functional, trebuie doar spalat-dezinfectat, nu l-am folosit de ceva ani...ti-l pot imprumuta pana rezolvi problema...

ghinozo

Mesajde ghinozo » 27 Mar 2012, 20:16

multam fain grasule...dar nu vreau de imprumut,o sa imi ceri ''uiumu'...si e de dat frate...ai am pe specii...numai solzi din aia cat tigaia...nu pe bune...sa ars astazi ...si na ..ca pescaru',,,mai o gaina :roll: , o slana,,...una alta ...si .....nu as vrea in clipele astea sa cumpar unul nou ...ma gandeam ca poate se incurca careva de el ...si cere ceva ..asa... :roll:
astept, :cry: astept oferte
marius ghinea-0723.285.482

valic

Mesajde valic » 28 Mar 2012, 01:46

ghinozo scrie:multam fain grasule...dar nu vreau de imprumut,o sa imi ceri ''uiumu'...si e de dat frate...ai am pe specii...numai solzi din aia cat tigaia...nu pe bune...sa ars astazi ...si na ..ca pescaru',,,mai o gaina :roll: , o slana,,...una alta ...si .....nu as vrea in clipele astea sa cumpar unul nou ...ma gandeam ca poate se incurca careva de el ...si cere ceva ..asa... :roll:
astept, :cry: astept oferte

Iti donez eu ceva ...
Carne in frigider nu vrei ????
Valic
0744 644 368

dutustoica
Moderator

Mesajde dutustoica » 28 Mar 2012, 14:02

Marius, vezi ca sunt niste magazine care vand obiecte de uz casnic - inclusiv lazi frigo - noi, cu mici defecte, in special lovituri si indoiri de la transport. Au preturi foarte bune. Unul dintre magazine este aproape de intersectia sos. Berceni cu Luica, pe dreapta cum vii spre oras. Si mai e unul, dar am uitat pe unde se afla. Undeva prin zona Giurgiului. Cand aflu, te sun.

fatdaddy

Mesajde fatdaddy » 28 Mar 2012, 14:19

Sos Berceni nu se intersecteaza in veci cu Luica (poate cu Turnul Magurele) , dar probabil ca e vorba de sos Giurgiului cu Luica
Andrei Riga

Mihai Vinturache
Moderator

Mesajde Mihai Vinturache » 28 Mar 2012, 14:49

In mod sigur e la intersectia Giurgiului cu Luica.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!

Înapoi la “Donaţii”