Rog ajutor

Ce vă prisoseşte şi puteţi dărui celorlalţi

Moderator: dutustoica

Locked
Radu Ionut
Posts: 102
Joined: 06 May 2011, 11:54
Location: Bucuresti
Contact:

Rog ajutor

Post by Radu Ionut »

Buna seara,

In urma unei situatii nefericite am ramas fara toate lansetele pe care le aveam. Le tineam in boxa socrilor mei si mi-au fost furate absolut toate ieri seara 18.05.2011. Am ramas un pescar fara nici o scula de pescuit. Nu aveam eu mari scule insa imi faceam treaba cu ele. Cel mai rau imi pare de cele 2 mulinete de spinning una shimano nexave 2500fb si o daiwa(nu mai stiu modelul asteia dar ma intelegeam tare bine cu ea) plus bete de la aceleasi firme...Rugamintea mea este dc are cineva vreo scula de vanzare la un pret mai rezonabil sa pot sa mi incropesc si eu niscaiva scule ca pe 11 iunie vroiam sa plec la capidava un weekend la pescuit si acum chiar nu am prea multi bani sa-mi cumpar. Sculele poti fi si pt spinning si pt stationar. Pt spinning momentan una singura mi-ar ajunge dar pentru stationar cat mai multe cu atat mai bine. Nu dispun de mai mult de 500-600ron in mom asta.
Sper sa gasesc ceva pe la dvs sau la recomandarile dvs.

Multumesc anticipat,
Radu Ionut Alexandru
Radu Ionut
Posts: 102
Joined: 06 May 2011, 11:54
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Rog ajutor

Post by Radu Ionut »

am uitat sa zic : bineinteles ca dc prisoseste cuiva vreo scula de pescuit o primesc cu mare drag. orice e bine venit(ca tot suntem la topicul donatii :D )
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Rog ajutor

Post by laloi »

O telescopica chinezeasca de vreo aproape 3 m, dotata cu mulineta ei, arata uzata dar nu e, ca nu m-am inteles niciodata cu ea, prea lunga si nu-mi placea, dar arata uzata ca de plimbat am tot plimbat-o cu mine si a mai prins-o ploaia etc... si ma mai uit, poate mai am vreo lanseta si undita care nu le mai folosesc, dar fara mulineta (sau una doua stricate, daca poti face ceva din ele...). Oricum, chinezeasca e ok, asteapta doar montura. Lasa-mi un MP cu nr de contact si stabilim. Si e donatie... ;) Best
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: Rog ajutor

Post by PETER »

Mulineta Cobra CB540 cu 5 rulmenti + tambur rezerva, nou
Mulineta Gipo Shina (e mica, buna pt. pluta, si e folosita)
Mulineta Okuma Sonic 30 (folosita, fara tambur de rezerva, folosita)

le donez cu placere.
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
Radu Ionut
Posts: 102
Joined: 06 May 2011, 11:54
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Rog ajutor

Post by Radu Ionut »

Multumesc foarte mult! Numarul meu de tel este 0728 11 88 56 sau dati-mi nr. dvs sa luam legatura. Multumesc inca o data!
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: Rog ajutor

Post by PETER »

Ai mp.
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
Radu Ionut
Posts: 102
Joined: 06 May 2011, 11:54
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Rog ajutor

Post by Radu Ionut »

Va sun in pauza de masa adica pe la 15 (ca atunci am eu pauza de masa) si inca o data tin sa va multumesc foarte mult!
Locked

Return to “Donaţii”