Poze de la expeditia "plaja Vadu" 2009

Imagini din expediţii, comentarii

Moderator: dutustoica

Post Reply
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Poze de la expeditia "plaja Vadu" 2009

Post by Claudiu »

costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Poze de la expeditia "plaja Vadu" 2009

Post by costin stefanescu »

amintiri de neuitat,din pacate anul asta n-am apucat sa ma vad cun prietenii nostri de la mare Claudiu si Gabi Barbu,super baieti,anul viitor poate va fi mai bun si vom avea ocazia sa reeditam actiunea ,ii salut pe aceasta cale si abia astept sa ne mai spritzuim impreuna,sper ca si reciproca e valabila :) !
User avatar
gabibrb
Posts: 174
Joined: 06 Jan 2010, 12:40
Location: Constanta

Re: Poze de la expeditia "plaja Vadu" 2009

Post by gabibrb »

Costine iti multumesc din suflet pentru aprecieri. Pentru poze. Pentru lecturile mele zilnice de pe aici. Anul asta a fost extrem de greu pentru mine, multumita cacatilor astia de la guvernare. Nu am facut decat 2 iesiri si alea vai mama lor. Ma delectez aici si pescuiesc virtual cu voi. Abia astept sa ne intalnim sa ne sprituim... ca unii data trecuta au fost soferi... Fii sigur te rog ca voi, cei de aici sunteti prietenii mei si va stimez pe toti. Sper la anu sa pot faca si eu o iesire cu voi, oricum speranta moare ultima. Iar daca nici la anu nu reusesc, imi vand sculele . Sper ca nu vreti sa le vand, nu?
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Poze de la expeditia "plaja Vadu" 2009

Post by Claudiu »

Costine, vara asta a fost mai trista fara intalnirile cu care deja ma obisnuisem de doi ani incoace... Ce sa-i faci, criza asta si vremurile mereu in schimbare ne cam pun piedici, dar la anu', daca suntem sanatosi, tre' sa facem si pe dracu-n patru sa ne spritzuim in briza marii.
Adevarul este ca mai rar asa oameni, cu care sa ma inteleg si eu, ca la cat sunt de dificil... ;)
User avatar
gabibrb
Posts: 174
Joined: 06 Jan 2010, 12:40
Location: Constanta

Re: Poze de la expeditia "plaja Vadu" 2009

Post by gabibrb »

Costine si nu am uitat nenea ca imi esti dator cu neste mosmoande care sa prinda avatu din zbor. Iar Claudiu trebuie sa imi dea o lada de bere... stie el pentru ce... Deci la anu, avem sigur motive sa ne vedem...
Post Reply

Return to “Amintiri de pescar”