Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Concursuri, regulamente

Moderators: Ionut, cezar, PETREMAN

Post Reply
bogdanenescu1
Posts: 255
Joined: 19 Nov 2012, 22:24
Location: Ploiesti

Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by bogdanenescu1 »

Buna ziua,
Federatia Romana de Sport Corporatist, va invita sa participati la primul Team Building sportiv dedicat pasionatilor de pescuit, angajati ai companiei dumneavoastra. Etapa 1 va fi adresata pescarilor de crap si se va desfasura in weekend-ul 12-14 iunie 2015 pe balta din Sarulesti, http://www.radutalake.ro.
Ce de-a doua etapa adresata pescarilor de rapitor – spinning din barca, se va desfasura pe Lacul Snagov in weekendul 23 – 25 octombrie 2015, avand ca si gazda Complexul Astoria, http://www.turismferoviar.ro/Agrement_C ... Snagov.htm .
Compania dvs va fi reprezentata prin echipa selectionata dintre angajatii care impartasesc aceasta pasiune si anume PESCUITUL.
Concursurile sunt arbitrate la nivel profesionist de catre APC21 – Asociatia Pescar Club 21. http://www.pescarclub21.ro/ .

Federatia Romana de Sport Corporatist incurajeaza angajatii companiilor din Romania, prin programele sportive pe care le desfasoara, in adoptarea unui stil de viata sanatos. Incepand cu anul 2010, in cadrul evenimentelor oganizate de noi, au luat parte peste 170 de companii si aproximativ 5000 de concurenti, toti angajati ai companiilor participante.

Va rugam sa solicitati toate detaliile legate de desfasurarea acestui eveniment !
Ne gasiti si pe http://www.afcr.eu sau http://www.facebook.com/FederatiaRomana ... orporatist .

Impreuna vom petrece un weekend de neuitat cu capturi pe masura !

Date de contact: BOGDAN ENESCU
Vicepresedinte Federatia Romana de Sport Corporatist
Tel: 0728 026 127
E-mail: bogdan.enescu@afcr.eu
Attachments
Logo Fishing Corporate Cup.jpg
Bogdan Enescu
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by paulletta »

Detalii despre taxa si regulament te rog.
Condițiile care trebuiesc îndeplinite pentru participare.
Paulletta
bogdanenescu1
Posts: 255
Joined: 19 Nov 2012, 22:24
Location: Ploiesti

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by bogdanenescu1 »

Toate detaliile le voi trimite pe mail. Sunt cateva fisiere si regulamente stufoase, nu vreau sa incarc aici topicul. Concursurile sunt destinate angajatilor Companiilor sau Societatilor Comerciale care au pasiunea pescuitului. Va rog sa lasati o adresa de mail si cu cea mai mare placere va trimit toate detaliile.
Bogdan Enescu
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by paulletta »

Bogdan, am cerut doar sa stiu ce taxa trebuie platita si un regulament minim, gen cate lansete, nada, etc.
Nu cred ca cer prea mult pentru un concurs open.
Ce rost mai are anunțul pe site daca detalii despre concurs se trimit pe email?
Paulletta
bogdanenescu1
Posts: 255
Joined: 19 Nov 2012, 22:24
Location: Ploiesti

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by bogdanenescu1 »

Ai telefon si mailul meu afisat. Nu este format open, trebuiesc indeplinite conditii. Concursurile sunt sub forma de Team Building si este adresat doar companiilor sau societatilor comerciale, mai exact administratorilor, patronilor s.a.m.d., care vor sa-si trimita angajatii sa reprezinte corporatia la astfel de intalniri sub forma de concursuri. Nu este adresat persoanelor fizice si nu se pot inscrie decat echipe formate din angajatii aceleiasi companii. Am cazut de acord cu organizatorii acestui tip de evenimente si anume cu Federatia Romana de Sport Corporatist, ca aceasta sa fie forma sub care se va face promovarea.
Pentru cei cu adevarat interesati, ii rog sa ma contacteze la telefonul afisat sau direct pe situl http://www.afcr.eu/unde pot obtine informatii.
Este o forma de competitie altfel decat cele obisnuite in care se poate inscrie oricine, AFCR fiind afiliata altor federatii din lumea intreaga. Astea sunt regulile, nu le fac eu.
Bogdan Enescu
User avatar
mikcutu
Posts: 751
Joined: 26 Oct 2009, 09:53

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by mikcutu »

Salut Bogdan,

M-am uitat pe site-ul afcr si nu am gasit nimic despre acest concurs. De asemenea, nici pescuitul nu apare in lista de sporturi sustinute de federatie.
Cel mai probabil nu m-am uitat eu unde trebuie, poti sa imi dai un link mai exact te rog si, de asemenea, documentele de care vorbesti pe adresa de mail mikcutu@yahoo.com ?

Merci,
Ionut Preda.
Za dacs cam from za tracs!
User avatar
Tony
Posts: 321
Joined: 02 Jun 2013, 18:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by Tony »

Pensionarii pot participa ..?????
Bedros Anghel ( Tony )( Armeanu )
0722132992
bedros_a@yahoo.com
bogdanenescu1
Posts: 255
Joined: 19 Nov 2012, 22:24
Location: Ploiesti

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by bogdanenescu1 »

Din pacate nu. Doar angajatii unei societati, in echipa. Acesta este formatul competitiei si asta am si explicat in anuntul de mai sus.
Din 2010 se organizeaza astfel de intruniri - team building-uri pe diverse ramuri sportive, fotbal, tenis, sah, inot, etc. Pescuitul nu este trecut inca pe lista sporturilor corporatiste, dar eu sper ca pe viitor sa avem si noi in Romania astfel de concursuri, cel putin anual.
Bogdan Enescu
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by Dan T »

Tony, nu fi supărat. Te angajez, participi la concurs și apoi te scot in șomaj :lol: :lol: :lol:
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by Dan T »

bogdanenescu1 wrote:Toate detaliile le voi trimite pe mail. Sunt cateva fisiere si regulamente stufoase, nu vreau sa incarc aici topicul. Concursurile sunt destinate angajatilor Companiilor sau Societatilor Comerciale care au pasiunea pescuitului. Va rog sa lasati o adresa de mail si cu cea mai mare placere va trimit toate detaliile.
Trimite, te rog, pe adresa d.talangescu@sertit.ro
User avatar
Tony
Posts: 321
Joined: 02 Jun 2013, 18:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by Tony »

Salut ....Dane , cand sa vin cu actele si cartea de munca sa ma angajezi.....:P :mrgreen:

Poate-i fac la concurs si le lom trofeul ...
Bedros Anghel ( Tony )( Armeanu )
0722132992
bedros_a@yahoo.com
bogdanenescu1
Posts: 255
Joined: 19 Nov 2012, 22:24
Location: Ploiesti

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by bogdanenescu1 »

Cu tot respectul, aici este un anunt la un concurs serios. Nu este o dezbatere. Anuntul este cat se poate de clar incat oricine stie sa citeasca poate sa inteleaga. Va rog sa va abtineti de la comentarii inutile care nu au legatura cu subiectul. Va multumesc !!!!!
Bogdan Enescu
bogdanpesc
Posts: 17
Joined: 26 Jul 2013, 14:28

Re: Cupa Companiilor la Crap si Rapitor

Post by bogdanpesc »

Domnule Bogdan
Nu vreau sa fiu rautacios...dar dumneavoastra faceti reclama la federatia corporatista sau anuntati un concurs de pescuit ?
Daca e valabila partea cu anuntarea unui concurs de pescuit ,este de necesar sa anuntati si regulamentul concursului,taxa de inscriere ,premii etc
Sa stim si noi cu ce se mananca.
Post Reply

Return to “Anunţuri concursuri de pescuit”