Am luat Snagovul. Cum procedam ?

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

Marian BARUTZ
Posts: 113
Joined: 04 Feb 2010, 13:30

Re: Am luat Snagovul. Cum procedam ?

Post by Marian BARUTZ »

[quote="Marian BARUTZ]
vorba lu`Muyagi, e folclor !
[/quote]
Scuza-ma Miyagi, evident c-a fost o greseala de butonare,o sa incerc sa vad daca pot face modificarea comentariului. Imi pare sincer rau c-a iesit asa,mai ales ca n-am niciun motiv iar cometariul tau initial, ala cu caloriferul chiar l-am perceput ca pe-o gluma ( buna, proasta dar o gluma!).
Domnul pictor va cam bagati singur in seama iar cu ajutorul lu` goagal chiar nu-i nicio problema pentru nimeni, mai mult sau mai putin initiat, sa citeze spusele unor oameni celebri, oricum alaturarea cu ei,chiar daca matale ai crezut ca ma deranjeaza, mi-a facut chiar placere! Va propun un sfat, persevereaza si cugeta la intelerea sintagmei "vorbele au fost scoase din context"
Subiectul pentru mine este inchis si puteti sa discutati despre el in cel mai secretos secret, cu lumina stinsa si paturi la ferestre :lol:
Last edited by Marian BARUTZ on 02 May 2011, 11:25, edited 1 time in total.
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: Am luat Snagovul. Cum procedam ?

Post by modigliani »

Marian BARUTZ wrote: ala cu calorefirerul chiar l-am percep ca pe-o gluma .... sintagmai
vorbim cand veti avea starea necesara unui dialog civilizat .

Oricum , multumesc pentru corectarea greselii din postarea ... aia .
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
Marian BARUTZ
Posts: 113
Joined: 04 Feb 2010, 13:30

Re: Am luat Snagovul. Cum procedam ?

Post by Marian BARUTZ »

:oops:
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Am luat Snagovul. Cum procedam ?

Post by Miyagi »

Marian BARUTZ wrote:[quote="Marian BARUTZ]
vorba lu`Muyagi, e folclor !
Scuza-ma Miyagi, evident c-a fost o greseala de butonare,o sa incerc sa vad daca pot face modificarea comentariului. Imi pare sincer rau c-a iesit asa,mai ales ca n-am niciun motiv iar cometariul tau initial, ala cu caloriferul chiar l-am perceput ca pe-o gluma ( buna, proasta dar o gluma!).
Domnul pictor va cam bagati singur in seama iar cu ajutorul lu` goagal chiar nu-i nicio problema pentru nimeni, mai mult sau mai putin initiat, sa citeze spusele unor oameni celebri, oricum alaturarea cu ei,chiar daca matale ai crezut ca ma deranjeaza, mi-a facut chiar placere! Va propun un sfat, persevereaza si cugeta la intelerea sintagmei "vorbele au fost scoase din context"
Subiectul pentru mine este inchis si puteti sa discutati despre el in cel mai secretos secret, cu lumina stinsa si paturi la ferestre :lol:[/quote][/quote][/quote]
Iti accept scuzele insa n-am sa accept vreodata cuiva cu PARDONU` SA OMOARE OMU`. "...stiti! n-a fost cu intentie ci a fost cu directie".
Post Reply

Return to “Cafenea”