Cafenea pe 10 noiembrie

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

Armand
Posts: 205
Joined: 27 Oct 2009, 09:37

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by Armand »

Avem o confirmare cu privire la locatie si ora exacta?!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by cezar »

Armand wrote:Avem o confirmare cu privire la locatie si ora exacta?!
Ora 18,30, restaurant RATES (str. Vasile Lascar aproape de intersectia cu Stefan cel Mare); in cazul dumitale, Armand, exista si confirmarea a doi litri de palinca de Banisor. :D :D :D
User avatar
Pacapescarul
Moderator
Posts: 461
Joined: 23 Oct 2009, 17:05

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by Pacapescarul »

Din pacate nu voi putea onora aceasta cafenea. Trebuie sa ma uschesc la Brasov, la firma.
Catalin Pavel, tel. 0730636893
mail: pacapescarul@yahoo.com
Armand
Posts: 205
Joined: 27 Oct 2009, 09:37

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by Armand »

cezar wrote:
Armand wrote:Avem o confirmare cu privire la locatie si ora exacta?!
Ora 18,30, restaurant RATES (str. Vasile Lascar aproape de intersectia cu Stefan cel Mare); in cazul dumitale, Armand, exista si confirmarea a doi litri de palinca de Banisor. :D :D :D
Mai bine de atat nici ca se putea...!
savu alexandru
Posts: 132
Joined: 04 Nov 2009, 13:15

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by savu alexandru »

Daca nu sunt prea multe abtineri si voturi contra as onora, cu umila prezenta, distinsa intalnire!
Sper ca la sfarsit sa nu zica careva : "Eu cu cine votez"! dupa ce a "votat" in "sala de sedinte" Rates!
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by rebeu »

Am tras ca nebunu' pe şosea să ajung şi eu... am facut 3 ore de la Tecuci până la intrarea-n Buc, şi încă o oră şi 45 pân'acas'. Să mă-mpuşc!!!
Sper că măcar voi v-aţi simţit bine...
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by Albatrin »

rebeu wrote:....Sper că măcar voi v-aţi simţit bine...
Nu, doar şti că suntem mazochişti!! :lol: :lol: :lol:
Detalii dupa ce o ajunge Sandu acasă şi mi-o trimite pozele!!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by costin stefanescu »

Radule e pacat ca unii dintre noi n-au putut sa vina,intotdeauna e frumos cu prietenii,mai una mica,mai povestiri pe unde s-a mai umblat la peste,programari de partide,dar or sa mai fie intalniri stai fara grija!
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by Albatrin »

În sfârşit, după o săptămână a ajuns şi Sandu acasă şi mi-a trimis pozele:

ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImage
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
savu alexandru
Posts: 132
Joined: 04 Nov 2009, 13:15

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by savu alexandru »

Multumesc Cristi! Nu stiu sa descarc si sa postez pozele! Imi cer scuze! Sper sa fie si alte intalniri "mai bogate" ca numar de participanti!
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by Albatrin »

savu alexandru wrote:Multumesc Cristi! Nu stiu sa descarc si sa postez pozele! Imi cer scuze! Sper sa fie si alte intalniri "mai bogate" ca numar de participanti!
Sandule, n-ai de ce să-ţi ceri scuze, omu' ajunge acasă când poate :lol: :lol: iar cafenelele, "mai bogate" sau "mai sărace", sunt totdeauna o mare bucurie pentru participanţi!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Cafenea pe 10 noiembrie

Post by rebeu »

Hummm... ca sa citez un clasic in viaţă: Masochişti... pe picioarele lor! :lol: :lol: :lol:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Post Reply

Return to “Cafenea”