Mesaj gasit pe un alt site de profil

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

Post Reply
User avatar
gabibrb
Posts: 174
Joined: 06 Jan 2010, 12:40
Location: Constanta

Mesaj gasit pe un alt site de profil

Post by gabibrb »

re:Asociatia Pescar Club 21 Bucuresti
09.08.10
Adauga un raspuns cu citat din acest mesaj


Ce au omis (voit sau nu, asta nu mai stiu) stimabilii reprezentanti ai APC21 sa va spuna, e ca printre alte criterii
absolut insignifiante cum ar fi plata cotizatiei sau pemanentul exercitiu de admiratie asupra oricaror decizii venite
dinspre forumul de conducere, cu mult mai importante sunt interdictia parerilor proprii
(trebuiesc insusite
neconditionat cele oficiale) si un coeficient IQ cat mai scazut, altfel va veti trezi exclusi, mai devreme sau mai
tarziu, pentru simplul motiv ca sunteti prea destepti si, prin urmare, incomozi...
Nu-i asa ca nu va vine a crede? Ei bine nici mie, insa aveti putintica rabdare, va dovedesc cele de mai sus cu insasi
luarile de pozitie a onor conducerii asociatiei.

Succesuri, domnilor!

Postat de: Adar Marian (alias Dr.Hook Trimite un mesaj privat userului Dr.Hook, 859 postari. Albume: 5 Foto, 3 Recorduri, Comentarii balti: 8. )


Imi cer scuze ca nu am stiut unde sa il pun si am deschis un topic nou. Rog pe aceasta cale moderatorii sa il stearga si sa il puna unde ar trebui. Va multumesc.
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: Mesaj gasit pe un alt site de profil

Post by modigliani »

Pe nen-tu Adar il mananca in cur si posteaza ineptii pe mai peste tot . Si la noi pe forum ,, alergam " dupa aberatiile lui sa i le modificam sau stergem . De banat nu-l banez . Ne creste audienta . Din ceea ce se vrea a parea , cult , inteligent , imbatabil etc , nu este decat un mititel Arlechino ce face tumbe si face ,, spectacolul " sa fie urmarit . Ce s-ar face circul fara clovni ?

De pescuit ..... ce dracu' sa zica ? N-are ce . Poate doar sa spuna ca apa-i uda si-n ea traiesc pestii .
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
User avatar
gabibrb
Posts: 174
Joined: 06 Jan 2010, 12:40
Location: Constanta

Re: Mesaj gasit pe un alt site de profil

Post by gabibrb »

Nu il cunosc, nu va cunosc (decat pe foarte putini din apc) dar nu imi place ca arunca cu namol pe "alte meleaguri". Si mai are si tupeu sa spuna ca "va dovedesc prin luarile de pozitie..." Adik cum? Daca ma bag si postez acolo si ii spun ca nu e frumos ce face, inseamna ca sunt in conducerea apc? Nu sunt in conducere, nici nu vreau, dar imi pare rau sa vad asemenea oameni. Pacat. Si ne mai consideram in "Europa"....
Vai de mama noastra, nici de Nigeria sau Somalia nu avem fata...
mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Mesaj gasit pe un alt site de profil

Post by mdd69ro »

gabibrb wrote:Nu il cunosc, nu va cunosc (decat pe foarte putini din apc) dar nu imi place ca arunca cu namol pe "alte meleaguri". Si mai are si tupeu sa spuna ca "va dovedesc prin luarile de pozitie..." Adik cum? Daca ma bag si postez acolo si ii spun ca nu e frumos ce face, inseamna ca sunt in conducerea apc? Nu sunt in conducere, nici nu vreau, dar imi pare rau sa vad asemenea oameni. Pacat. Si ne mai consideram in "Europa"....
Vai de mama noastra, nici de Nigeria sau Somalia nu avem fata...
Am citit si eu...pacat...dar, pana la urma, fiecare cu parerea lui...si in plus, daca are dreptate? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS : vai de mamele lor, ca ale noastre nu au treaba, sa nu sune a injuratura :lol: :lol: :lol: :lol:
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
Valentin Petrovici

Re: Mesaj gasit pe un alt site de profil

Post by Valentin Petrovici »

Nea Mariane hai ca se pune de o actiune unde totul este moaca. Baga si tu un: EU SI EA . Mincarea asigurata de Cezar, pestele asigurat de unul si altul, tochitura si palinca de la Dutu, Iancu cara cu papucul lui toate cele, femeile altora spala vesela, cineva toarna si in pahare iar daca prinzi si ceva peste ma angajez sa ti-l curat eu. Nu de alta dar tie iti trebuiesc miini fine. Hai ca nu stam la rind la mincare. Castroanele in miini si ca mai mereu tu esti servit primul. Ca la varice sau imbinge tava. Esti obisnuit. Ai platit 80 lei permisul si ANPA si maninci CE DORESTE INIMIOARA TA de .....800. Nu pierde timpul. Locurile sunt limitate. Daca nu te inscrii acum ramii la......meniul tau preferat si mai ales inconfundabil. Pofta buna !!!!
Ai o impresie formidabila despre persoana ta. Nu cred, SUNT SIGUR ca este o inchipuire. Poate reusesti sa revii la realitate. Am observat ca esti cunoscut mai peste tot cu ideile tale a la parteneii lui Tarzan. Daca totusi crezi ca esti cum crezi .......PACAT. Atentie PACAT am spus nu ...ACAT.
Post Reply

Return to “Cafenea”