Fotbal

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

Post Reply
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Fotbal

Post by FAE »

:D SALVE :D
Cred ca anul acesta avem o " CUPA ROMANIE" super...Urziceni eliminata, Timisoara eliminata,STEAUA eliminata....pacat...sint Stelist...asta este...sa jucat corect...asta este fotbalul... :(
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Fotbal

Post by Albatrin »

FAE wrote::D SALVE :D
Cred ca anul acesta avem o " CUPA ROMANIE" super...Urziceni eliminata, Timisoara eliminata,STEAUA eliminata....pacat...sint Stelist...asta este...sa jucat corect...asta este fotbalul... :(
Hai mă, FAE, chiar tu să nu vezi că ultimul gol al Bistriţei a fost din ofsaid!?!?!? :shock:
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Fotbal

Post by cezar »

FAE wrote::D SALVE :D
Cred ca anul acesta avem o " CUPA ROMANIE" super...Urziceni eliminata, Timisoara eliminata,STEAUA eliminata....pacat...sint Stelist...asta este...sa jucat corect...asta este fotbalul... :(
La ultimul penalti de departajare a fost fault la portar, FAE !

Mari hoti arbitrii astia, lumeeeeeeeeeeee ! ;)

Dar nu-ti face probleme, ieri si azi au jucat "cartoafele", maine intra "greii" : Dinamo si Rapidul ! :D
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Fotbal

Post by Mihai Vinturache »

FAE si eu sunt stelist, dar parca anul asta nu mai joaca nimic.
Am impresia ca doar cine nu vrea n-o bate pe Steaua.
Poate ca e mai bine sa stea acasa.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Fotbal

Post by Adar Marian »

... si stelistii, asijderea...
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Fotbal

Post by FAE »

:D SALVE :D ...a urmat si RAPIDUL :mrgreen: ...asta ca sa nu ii mai aud "clontu" unora... :twisted:
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Fotbal

Post by Mihai Vinturache »

Adar Marian wrote:... si stelistii, asijderea...
Mariane, la stelisti ma refeream cand spuneam sa stea acasa !!! :lol:
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Fotbal

Post by cezar »

FAE wrote::D SALVE :D ...a urmat si RAPIDUL :mrgreen: ...asta ca sa nu ii mai aud "clontu" unora... :twisted:
Da, dar CFR-ul si Dinamo s-au calificat ! ;) Cine are valoare, are ! Asa ca nu trebuie sa ne vaitam ca berbecali, ca "ce ne facem cu Urziceanca :?: , face de ras Romania in Europa"; dupa cum stii, FAE, Urziceniul a facut in trei meciuri (doua in deplasare!) mai multe puncte decat Steaua in trei editii de grupe Champions League :!: :!: ! Este ? Sigur ca este ! :shock:
A intrat icterul in berbecali ? A intrat ! :D :D :D
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Fotbal

Post by dutustoica »

cezar wrote:
FAE wrote::D SALVE :D ...a urmat si RAPIDUL :mrgreen: ...asta ca sa nu ii mai aud "clontu" unora... :twisted:
Da, dar CFR-ul si Dinamo s-au calificat ! ;) Cine are valoare, are ! Asa ca nu trebuie sa ne vaitam ca berbecali, ca "ce ne facem cu Urziceanca :?: , face de ras Romania in Europa"; dupa cum stii, FAE, Urziceniul a facut in trei meciuri (doua in deplasare!) mai multe puncte decat Steaua in trei editii de grupe Champions League :!: :!: ! Este ? Sigur ca este ! :shock:
A intrat icterul in berbecali ? A intrat ! :D :D :D
Sefu, parca ziceai ca nu esti dinamovist. De fapt exista o explicatie: farul :lol: :lol: (proiectoarele) de pe Dinamo, bate pana la tine in curte. :oops: :oops: :oops: :oops:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Fotbal

Post by cezar »

dutustoica wrote:
cezar wrote:
FAE wrote::D SALVE :D ...a urmat si RAPIDUL :mrgreen: ...asta ca sa nu ii mai aud "clontu" unora... :twisted:
Da, dar CFR-ul si Dinamo s-au calificat ! ;) Cine are valoare, are ! Asa ca nu trebuie sa ne vaitam ca berbecali, ca "ce ne facem cu Urziceanca :?: , face de ras Romania in Europa"; dupa cum stii, FAE, Urziceniul a facut in trei meciuri (doua in deplasare!) mai multe puncte decat Steaua in trei editii de grupe Champions League :!: :!: ! Este ? Sigur ca este ! :shock:
A intrat icterul in berbecali ? A intrat ! :D :D :D
Sefu, parca ziceai ca nu esti dinamovist. De fapt exista o explicatie: farul :lol: :lol: (proiectoarele) de pe Dinamo, bate pana la tine in curte. :oops: :oops: :oops: :oops:
De ce ma banuiesti de Dinamo si nu de CFR Cluj ? Ca eu scriam de echipele de succes care pot emite pretentii. Printre astea nu se numara si giurumele eurociobanului, dar asta nu ma transforma pe mine in dinamovist, ci pe stelisti in "comici vestiti ai stadioanelor"
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Fotbal

Post by FAE »

:D SALVE :D Hai Cezare las-o moarta...se vede de la "braila ca esti dinamovis...ca nu vrei sa recunosti,asta este alta problema,nu am chef de cearta cu tine dar degeaba te ascunzi de pe matura..."prea tzi cu ursul"
De fapt ce te deranjeaza pe tine cum joaca Steaua daca spui ca esti contra echipelor din capitala?
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Fotbal

Post by Dumitrescu Iancu »

FAE wrote::D
De fapt ce te deranjeaza pe tine cum joaca Steaua daca spui ca esti contra echipelor din capitala?
Fae,pe mine,unul,chiar nu ma deranjeaza cum joaca,acum, Steaua! :roll: Sincer,pe mine ma amuza copios! :lol: :lol:S-o tina tot asa! :lol: :lol:
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Fotbal

Post by FAE »

:D SALVE :D
IANCULE, "tu ce te baji hai"...nu vezi ca trebui sa fac fata tuturor ...mai am putin si "trebie" sa-mi schimb minciocul...de cit de multe ori au scos-o din "ate' cei de la steaua... :twisted: ,lasa-ma dreq ...si asa sint destul de suparat,nu mai pune si tu paie pe foc :cry: :cry: :cry:
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Fotbal

Post by Dumitrescu Iancu »

Fae,lasa minciogul si schimba,mai bine,echipa!Daca mai sta ciobanul mult la Steaua,nu o sa-ti ajunga nici toate plasele din Niro! :lol:
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Fotbal

Post by FAE »

:D SALVE :D
Lasa IANCULE...CAMPIONATUL anul acesta STEAUA ,il va lua...asta ca sa nu-ti mai aud "pliscul "de fotbal, nimeni nu este masina...totii oameni gresesc sau au unele" pase sau zile " mai proaste...vorba aceia...UN SUT IN CUR UN PAS INAINTE.., La anul STEAUA va juca in LIGA CAMPIONILOR
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Fotbal

Post by cezar »

FAE wrote::D SALVE :D
Lasa IANCULE...CAMPIONATUL anul acesta STEAUA ,il va lua...asta ca sa nu-ti mai aud "pliscul "de fotbal, nimeni nu este masina...totii oameni gresesc sau au unele" pase sau zile " mai proaste...vorba aceia...UN SUT IN CUR UN PAS INAINTE.., La anul STEAUA va juca in LIGA CAMPIONILOR
Daca il pun pe Piturca antrenor si daca se organizeza Liga Campionilor la barbut, poate! ;)

Si nu te mai plange, FAE, ca topicul l-ai deschis chiar tu, cu manuta ta !
Ideea este ca Steaua a fost ce-a fost, dar acum toti stelistii trebuie sa umble cu basca pe ochi ! :D
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Fotbal

Post by Dumitrescu Iancu »

FAE wrote::D SALVE :D
...CAMPIONATUL anul acesta STEAUA ,il va lua...[/b]
Mda,vrabia malai viseaza... :roll:
zeus
Posts: 37
Joined: 28 Oct 2009, 19:53

Re: Fotbal

Post by zeus »

FAE wrote::D SALVE :D Hai Cezare las-o moarta...se vede de la "braila ca esti dinamovis...ca nu vrei sa recunosti,asta este alta problema,nu am chef de cearta cu tine dar degeaba te ascunzi de pe matura..."prea tzi cu ursul"
De fapt ce te deranjeaza pe tine cum joaca Steaua daca spui ca esti contra echipelor din capitala?
Mai Fae...stai linistit ca Steaua o sa fie in clasament sub Dinamo....ca vrei sau nu....asta e....! :mrgreen:
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Fotbal

Post by dutustoica »

cezar wrote:
FAE wrote::D SALVE :D
Lasa IANCULE...CAMPIONATUL anul acesta STEAUA ,il va lua...asta ca sa nu-ti mai aud "pliscul "de fotbal, nimeni nu este masina...totii oameni gresesc sau au unele" pase sau zile " mai proaste...vorba aceia...UN SUT IN CUR UN PAS INAINTE.., La anul STEAUA va juca in LIGA CAMPIONILOR
Daca il pun pe Piturca antrenor si daca se organizeza Liga Campionilor la barbut, poate! ;)

Si nu te mai plange, FAE, ca topicul l-ai deschis chiar tu, cu manuta ta !
Ideea este ca Steaua a fost ce-a fost, dar acum toti stelistii trebuie sa umble cu basca pe ochi ! :D
FAE, nu te lasa. Nici mie nu-mi place eurociobanul. Clar. Stelisii (suporterii) sunt cei mai inversunati adversari ai lui. Iar aceasta realitate, nu prea se asociaza cu expresiile unor prieteni de-ai nostri - referitoare la stelisti - precum:"comici vestiti ai stadioanelor" sau "stelistii trebuie sa umble cu basca pe ochi".Daca analizezi la rece, nici suporterii dinamovisti, rapidisti, politehnisti, craioveni,...... nu "beneficiaza" de patroni mai altfel decat Becali. Singura diferenta, aia nu sunt europarlamentari. Inca. In rest, sunt prieteni, si cu siguranta parteneri de afaceri. Pe de o parte ei sunt cu banii, iar pe partea cealalta suporterii se casapesc intre ei si uneori (destul de des) ,mai ajung si la politie ori la spital.
Referitor la "Liga Campionilor la barbut", Piturca ar castiga-o si pe asta (nota bene), pe cand Tzantzarul.................. greu de spus, la ce ar putea sa castige. :roll: :roll: :roll:
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Fotbal

Post by FAE »

:D SALVE :D
HALOOOOOO, acum nu mai spune nimeni nimic... 8-) ,vad ca nici catelusi nu comenteaza... :lol: , "IO am spus ca anul acesta STEAUA cistiga campionatul...m-a rog daca voi nu credeti o sa fiu "IO impotriva tuturor... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
Post Reply

Return to “Cafenea”