Asociatia Romana a Electricienilor va invita la Romexpo

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

Post Reply
mr marinel
Posts: 77
Joined: 25 Oct 2009, 23:11
Location: Bucuresti Romania
Contact:

Asociatia Romana a Electricienilor va invita la Romexpo

Post by mr marinel »

AREL va invita la Sala Iorga din complexul Romexpo, in data de 14 mai 2010, intre orele 10.00 - 18.00, la un simpozion deosebit de interesant, cu titlul
"Forumul Electricienilor la CONSTRUCT EXPO - Tehnologii noi in constructia instalatiilor electrice", in cadrul caruia importante firme din domeniul electric vor veni cu prezentari de mare actualitate si cateva surprize. De asemenea cu aceasta ocazie se va lansa Concursul national "Electricianul Anului 2010".
Detalii in pagina http://portalelectric.ro/stiri.php?acti ... re&sid=711
Accesul la Construct expo si la Forumul Electricienilor din 14 mai sala Iorga este gratuit,
trebuie doar sa completati datele de inscriere online din pagina
http://www.constructexpo-antreprenor.ro ... &limba2=ro
si cu formularul tiparit va prezentati la ghiseele de intrare la Romexpo


--
Marinel Simtea
Membru Fondator al Asociatiei Romane a Electricienilor
0722622697 / 0744544886
www.asociatiaelectricienilor.com
www.asociatiaelectricienilor.ro
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Asociatia Romana a Electricienilor va invita la Romexpo

Post by valic »

Marinele, acest mesaj trebuia sa il adresezi lui Fae, cred cu siguranta ca daca va concura, el va castiga concursul "Electricianul Anului 2010" ;)
Valic
0744 644 368
Gabi
Posts: 166
Joined: 25 Oct 2009, 20:34
Location: bucuresti
Contact:

Re: Asociatia Romana a Electricienilor va invita la Romexpo

Post by Gabi »

valic wrote:Marinele, acest mesaj trebuia sa il adresezi lui Fae, cred cu siguranta ca daca va concura, el va castiga concursul "Electricianul Anului 2010" ;)
Nea Vali ,una e sa-l critici dur pe Fae cu argumente corecte ,cum au facut-o cativa ,lucru ce-i poate da de gandit si-l poate ajuta ,alta e sa glumim prieteneste vizavi de pasiunea comuna si cu totul altceva e sa-l tot ataci aiurea .Esti calificat sa stii ce poate Fae in meserie? In primul rand nu e electrician ci tehnician automatist. Ca stie si inst electrice ,bravo lui.Nu ma laud ,(daca vrei iti explic) dar eu l-am citit din 3 intrebari si a trecut testul. ;) Iti garantez ca intr-o situatie de" doamne fereste" nu moare de foame ,ca si atatia altii (din pacate din ce in ce mai putini) care stiu o meserie sau mai multe.
Mai e ceva spus de Paulletta cu care sunt perfect de acord. In rest sanatate maxima.
chestii socoteli
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Asociatia Romana a Electricienilor va invita la Romexpo

Post by valic »

Gabi Frate,

Eu nu sunt Nea' Vali, asta in primul rand, ma cheama Vali si stii prea bine ............. :o
In al doile rand, nu am afirmat ca Fae nu e bun in meseria sa (a lui), in al treilea rand nu mi-am propus sa-l combat in nicio forma, de criticat nici atata, iar de atacat nici vorba sau "gand", apoi 4, nu sunt de meserie si nici nu mi-am propus sa invat sau studiez aceasta chestiune, nu in ultimul rand chiar Fae imi este simpatic, si ii doresc doar succesuri in viata si pe linie profesionala.
Si inca ceva, eu consider ca Fae are suflet mare ..................... ;)

In rest,
Chestii socoteli.

Cele bune.
Valic
0744 644 368
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Asociatia Romana a Electricienilor va invita la Romexpo

Post by cezar »

valic wrote:Gabi Frate,

Eu nu sunt Nea' Vali, asta in primul rand, ma cheama Vali si stii prea bine ............. :o
In al doile rand, nu am afirmat ca Fae nu e bun in meseria sa (a lui), in al treilea rand nu mi-am propus sa-l combat in nicio forma, de criticat nici atata, iar de atacat nici vorba sau "gand", apoi 4, nu sunt de meserie si nici nu mi-am propus sa invat sau studiez aceasta chestiune, nu in ultimul rand chiar Fae imi este simpatic, si ii doresc doar succesuri in viata si pe linie profesionala.
Si inca ceva, eu consider ca Fae are suflet mare ..................... ;)

In rest,
Chestii socoteli.

Cele bune.
... si, de fapt, ce legatura au electricienii cu pescuitul?
Sau poate au, mai stii ? ;)
Post Reply

Return to “Cafenea”