NO COMMENT

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

Post Reply
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

NO COMMENT

Post by Albatrin »

Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
vladstanescu
Posts: 241
Joined: 28 Jan 2014, 14:15

Re: NO COMMENT

Post by vladstanescu »

Postarea ta este prea subtila si fina pentru a fi inteleasa sau pentru a fi luata in serios de multi. Drept dovada , nu ai avut nici un comment dupa 100+ vizualizari. Daca puneai o postare cu ultima captura ... sa vezi citi iti scriau. Din pacate tocmai cei care ar avea de invatat din acest scurt filmulet , nu ii dau atentie. Numai bine
User avatar
mikcutu
Posts: 751
Joined: 26 Oct 2009, 09:53

Re: NO COMMENT

Post by mikcutu »

vladstanescu wrote:
Postarea ta este prea subtila si fina pentru a fi inteleasa sau pentru a fi luata in serios de multi. Drept dovada , nu ai avut nici un comment dupa 100+ vizualizari. Daca puneai o postare cu ultima captura ... sa vezi citi iti scriau. Din pacate tocmai cei care ar avea de invatat din acest scurt filmulet , nu ii dau atentie. Numai bine

...no comment...
Za dacs cam from za tracs!
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: NO COMMENT

Post by ghinozo »

mikcutu wrote:
vladstanescu wrote:
Postarea ta este prea subtila si fina pentru a fi inteleasa sau pentru a fi luata in serios de multi. Drept dovada , nu ai avut nici un comment dupa 100+ vizualizari. Daca puneai o postare cu ultima captura ... sa vezi citi iti scriau. Din pacate tocmai cei care ar avea de invatat din acest scurt filmulet , nu ii dau atentie. Numai bine

...no comment...



































:lol: :lol: :lol:
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: NO COMMENT

Post by Mihai Vinturache »

Cristi, problema este ca chiar nu ai ce comenta. Pe mine deja viata m-a invatat ca mai repede te ajuta un amarat, care te intelege, decat unul care are destul.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
adrian74
Posts: 32
Joined: 24 Mar 2013, 13:45
Location: Bucuresti

Re: NO COMMENT

Post by adrian74 »

te misca asemenea fapte...la noi mai rar
niciodata nu spun NICIODATA...
tdf
Posts: 301
Joined: 06 Feb 2014, 19:06

Re: NO COMMENT

Post by tdf »

Hai sa fim seriosi! "Subtil"? !?

S-o fi spalat pe maini individul inainte de a manca pizza? Sau s-a sters la cur cu bonul si a pus apoi restul de pizza in cutie?

@Vlad

Ai manca de pe urma unui cersator? Da? Eu cred ca nu.
vladstanescu
Posts: 241
Joined: 28 Jan 2014, 14:15

Re: NO COMMENT

Post by vladstanescu »

tdf wrote:Hai sa fim seriosi! "Subtil"? !?

S-o fi spalat pe maini individul inainte de a manca pizza? Sau s-a sters la cur cu bonul si a pus apoi restul de pizza in cutie?

@Vlad

Ai manca de pe urma unui cersator? Da? Eu cred ca nu.
Poate da... poate nu. De asta am spus ca acest film e subtil. Gestul conteaza . Dupa aia fiecare face cum crede de cuvinta. Cine ia filmul ca atare face cea mai mare greseala. Daca stai sa te intrebi de spalat pe miini sau altele... scuze... dar trebuie s ail mai vezi o data .. si inca o data.. ca sa intelegi ca nu asta e mesajul ! si... mai ales... ce daca era cersetor... tu nu ai vazut "domni" imputiti ... dupa aia ai minca?... pt ca sint la costum?...
tdf
Posts: 301
Joined: 06 Feb 2014, 19:06

Re: NO COMMENT

Post by tdf »

Hai sa fim sanatosi! Cu totii.

N-am mai ajuns la pescuit de trei saptamani si nici nu o voi face prea curand, asta este o drama adevarata.
Post Reply

Return to “Cafenea”