Primavara europeana!

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Primavara europeana!

Post by Mihai Vinturache »

Mai fratilor, n-am nimerit niciunul rezultatul!
Era cat pe ce sa-l nimereasca Pani!
Asta este... bine ca suntem pescari nu fotbalisti :lol: . La pescuit am luat deja aurul!
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Primavara europeana!

Post by cezar »

Aşa cum am prevăzut, oile lui Becali ne-au făcut de rasul lumii. Barbugiul este pe-o mană cu ciobanul, bagă stelişti la comandă, ca să le crească preţul de vanzare.
Dar cine naiba să-i cumpere ? De exemplu, cotonogarul Gardoş. Ce să faci cu Gardoş, care pană şi la Steaua e rezervă.
Sau ăla cu mutră de babuin de la Zoo, Tănase. Nici măcar Bogdan Stancu n-a fost atat de slab.
Chipciu a dat un gol norocos acum cateva zile şi a ajuns mare jucător. Azi a fost penibil.
Vise umede cu Chiricheş, vinovat la golurile 2 şi 4. Nu merită nici 10 % din cat il umflă presa plătită de oier.

În afară de Tamaş şi Pintilii, nimeni nu merită mai mult decat nota 3. Poate Adi Popa, să se ridice la 4.
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: Primavara europeana!

Post by PETREMAN »

Am avut noroc ;) ..puteam sa luam 7-8 si nu se supara nimeni :( , Piti asta insista cu jucatori depasiti ca Rat , Tamas sau Goian , astia nu mai fac fata la nationala Tanase si Grozav sunt iesiti complet din mana , pe Chipciu il baga un sfert de ora ...ce dreac sa joace ? ...pe Latovlevici il lasa acasa ca dehh ...il are pe Rat care se urca mingia pe el ....Adi Popa mai are putin si Piturca il transforma intr-un Banel Nicolita ...il pune sa are terenul pe dreapta ...pe Cheseru la convocat sa stea pe banca ...fara gluma ...stelisti nestelisti , antrenori neantrenori ...au fost praf toti si ce este cel mai grav este ca nu jucam NIMIC ... nu avem o perspectiva ...totul la plesneala :( Ce tehnica aveau aia aseara si cum jucau ai nostrii ? Ma uitam si ma cruceam cum ieseau atacantii alora dintre trei jucatori de-ai nostrii :oops: ...VALOAREA INDIVIDUALA...si ar mai fi o chestie ...ne facem atatea planuri cu baraju asta ...dar si asta trebuie castigat ;) ...am mai jucat unul si ne-au umilit slovenii :( ..om trai si om vedea...HAI ROMANIA !!! :lol: :lol:
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Primavara europeana!

Post by Mihai Vinturache »

Nu mai este primavara, dar n-am vrut sa deschid un topic separat ca se suparau unii...
Asa ca:
Rap tap tap ta ra ra ra ra !!! Bravo Steaua !!!
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

Re: Primavara europeana!

Post by G_H »

Uite-asa cum ne vedeti...
Ii baturam si pe Lesi... :D ;)
Post Reply

Return to “Cafenea”