Oportunitate colaborare

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

Post Reply
User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

Oportunitate colaborare

Post by G_H »

Pentru cei interesati sau cunsocuti:

"Salut Daniel,

Iti trimit lista de posturi pe care ar trebui sa le acopar ca sa demarez proiectul cu dispeceratul despre care am vorbit sambata.
1. Inginer de montaj si intretinere servere si retea
2. Inginer de sistem – Linux
3. Admin de baze de date Postgres cu experienta in replicare
4. Coordonator echipa executie cu abilitati de Project Manager (pe pozitia asta suntem deja in negocieri cu o persoana)

In afara de acestia, mai am nevoie de 2 programatori cu experienta care ar trebui sa stie cat mai bine:
- Ruby on Rails sau Scala Lift,
- JS
- XML, XSL, Fop
Programatorii ar putea sa lucreze pentru inceput si remote (de acasa) dar se are in vedere cooptarea lor definitiva in echipa.

Pentru toti, exista posibilitatea ca in viitor sa fie implicati in activitati in Spania – unde li se asigura costuri de relocare.

Pentru cei cu rezultate speciale se au in vedere prime substantiale pe lucrari.

Multumesc,
Florin"

Pentru cei interesati va rog sa-l contactati direct pe Florin la florin@isisdata.ro
Va multumesc si Succes!
User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

Re: Oportunitate colaborare

Post by G_H »

G_H wrote:Pentru cei interesati sau cunsocuti:

"Salut Daniel,

Iti trimit lista de posturi pe care ar trebui sa le acopar ca sa demarez proiectul cu dispeceratul despre care am vorbit sambata.
1. Inginer de montaj si intretinere servere si retea (postul s-a ocupat, multumim!)
2. Inginer de sistem – Linux
3. Admin de baze de date Postgres cu experienta in replicare
4. Coordonator echipa executie cu abilitati de Project Manager (postul s-a ocupat, multumim!)

In afara de acestia, mai am nevoie de 2 programatori cu experienta care ar trebui sa stie cat mai bine:
- Ruby on Rails sau Scala Lift,
- JS
- XML, XSL, Fop
Programatorii ar putea sa lucreze pentru inceput si remote (de acasa) dar se are in vedere cooptarea lor definitiva in echipa.

Pentru toti, exista posibilitatea ca in viitor sa fie implicati in activitati in Spania – unde li se asigura costuri de relocare.

Pentru cei cu rezultate speciale se au in vedere prime substantiale pe lucrari.

Multumesc,
Florin"

Pentru cei interesati va rog sa-l contactati direct pe Florin la florin@isisdata.ro
Va multumesc si Succes!
Post Reply

Return to “Cafenea”