steaua - twente enschede, pe o bere

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by PETREMAN »

Dumitrescu Iancu wrote:
dutustoica wrote:Referitor la "zburatoarele" care nu se mananca, atentie, in zona CFR sunt cam multe :lol: :lol: :lol:
Aici te contrazic..Si la alea au poftit unii...suporteri...Le "mananca" niste ultrasi cu fulgi cu tot, cand le prind in "colivia" lor... :lol: :lol:
Ba le mananca pe ele daca tot vin iar la scarpinat :lol: :lol: Image

Uploaded with ImageShack.us :lol: :lol: :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by Dumitrescu Iancu »

PETREMAN wrote:
Ba le mananca pe ele daca tot vin iar la scarpinat :lol: :lol: Image

Uploaded with ImageShack.us :lol: :lol: :lol:
Petrica, jos palaria pentru portretul de stelist pe care l-ai postat...Foarte reprezentativ... :lol: :lol: :lol:
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by Mihai Vinturache »

Ba, ati inebunit! Am ras de m-am stricat!!!
Da' imi revin eu...
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by cezar »

Dumitrescu Iancu wrote:
PETREMAN wrote:
Ba le mananca pe ele daca tot vin iar la scarpinat :lol: :lol: Image

Uploaded with ImageShack.us :lol: :lol: :lol:
Petrica, jos palaria pentru portretul de stelist pe care l-ai postat...Foarte reprezentativ... :lol: :lol: :lol:
Cine-i asta, Bourceanu sau Martinovici ? Ca prea are privire de berbec castrat !
E din turma lui Jiji ?
User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by evergreen »

Da' de pasare si de potaie nu-i pasa nimanui?? :lol: :lol: :lol: Noroc ca eu sunt milos... :lol: :lol: :lol: :lol:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
User avatar
arlan
Posts: 462
Joined: 23 Apr 2010, 11:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by arlan »

evergreen wrote:Da' de pasare si de potaie nu-i pasa nimanui?? :lol: :lol: :lol: Noroc ca eu sunt milos... :lol: :lol: :lol: :lol:
...e conflict in familie, nu ne bagam, aia's Banel Nicolita si Ionel Danciulescu ... ca mai bine-i omorau cand i-au avut in gradina! .... dar ce pretentii sa ai de la citostatic?
"Teorie este atunci cand stii totul dar nu merge nimic.
Practica este atunci cand merge totul dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica Nu merge nimic si nu stiu de ce"

Sorin Varlan
0724.211.286 orange/ 0766517110 cosmote/ 0770202976 digi
User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by evergreen »

arlan wrote:
evergreen wrote:Da' de pasare si de potaie nu-i pasa nimanui?? :lol: :lol: :lol: Noroc ca eu sunt milos... :lol: :lol: :lol: :lol:
...e conflict in familie, nu ne bagam, aia's Banel Nicolita si Ionel Danciulescu ... ca mai bine-i omorau cand i-au avut in gradina! .... dar ce pretentii sa ai de la citostatic?
Poate ca da.... poate ca nu...., dar n-am vazut pana acum caine corcit cu pasare.. :lol: :lol: :lol:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by laloi »

Urmeaza Steaua (prin prisma rezultatului Dinamo-Sportul Studentesc 1-3 :D :lol: ) :mrgreen: (mi-am permis sa bag aici succesul Sportului fiindca cred ca i-a bucurat pe stelisti...) Haide Sportul!!! Cred ca o sa trebuiasca sa incep sa beau si eu bere... :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by cezar »

Poate ca da.... poate ca nu...., dar n-am vazut pana acum caine corcit cu pasare.. :lol: :lol: :lol:[/quote]

Dar cioară corcită cu oaie (rasa becalian-albanez) ai văzut ? Sau Bănel o fi ceva rasă de viking corcit cu vizigot :lol: :lol: :lol:
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by dutustoica »

cezar wrote:
Dar cioară corcită cu oaie (rasa becalian-albanez) ai văzut ? Sau Bănel o fi ceva rasă de viking corcit cu vizigot :lol: :lol: :lol:

Sa revenim la realitate. Rasa asta de viking joaca in Franta, pe cand "neaosul" Danciulescu si altii, sunt tot in groapa.
Si pe langa tooooate astea STEAUA - ASTRA 2-1. Asta e important, nu persiflarile la adresa unora sau altora dintre fotbalistii Stelei. Incet, incet, daaaa incet, Dinamo isi arata adevarata valoare. Adica nu are stofa de locul 1 si nici de Europa, ce s-o mai lungim.
De Rapid ce sa mai zic. Razvan Lucescu face foarte bine ca se indreapta spre Gillette. Barba sa fie rasa....Ca de fotbal.....
Rasuflarea Stelei o simt in ceafa, tot mai puternic.
Asta e, ce-i drept nu-i pacat.
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by Mihai Vinturache »

Ei, in sfarsit Dinamo a reusit un rezultat spectaculos cu care se indreapta in viteza spre titlu 1-3 cu Sportul.
O fi auzit de prezicerile mele scrise putin mai inainte?
Da' asa cum spuneam acum incep sa strige "Hotii !!!". Daca n-au putut in teren de ce sa nu incerce si in culise?
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by evergreen »

Ar trebui sa avem putin fair-play. Sa nu lovim in cei cazuti....ca se lovesc destul...SINGURI.... :lol: :lol: :lol:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by Dumitrescu Iancu »

dutustoica wrote:
cezar wrote:
Dar cioară corcită cu oaie (rasa becalian-albanez) ai văzut ? Sau Bănel o fi ceva rasă de viking corcit cu vizigot :lol: :lol: :lol:

Sa revenim la realitate. Rasa asta de viking joaca in Franta, pe cand "neaosul" Danciulescu si altii, sunt tot in groapa.
Si pe langa tooooate astea STEAUA - ASTRA 2-1. Asta e important, nu persiflarile la adresa unora sau altora dintre fotbalistii Stelei. Incet, incet, daaaa incet, Dinamo isi arata adevarata valoare. Adica nu are stofa de locul 1 si nici de Europa, ce s-o mai lungim.
De Rapid ce sa mai zic. Razvan Lucescu face foarte bine ca se indreapta spre Gillette. Barba sa fie rasa....Ca de fotbal.....
Rasuflarea Stelei o simt in ceafa, tot mai puternic.
Asta e, ce-i drept nu-i pacat.
Asta ma amuza la voi: cum scot impiedicatii aia (cu chiu cu vai!) un rezultat NORMAL (ca doar era normal sa bata pe ASTRA...sau nu? :lol: ), cum va vedeti in al noulea cer! :lol: :lol: :lol: :lol: Usor, baieti, ca e o vorba : cateii dintai turbeaza ! Noroc ca au ei grija sa va linisteasca repede ! Adica in etapa urmatoare... :lol:
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by dutustoica »

Dumitrescu Iancu wrote: Asta ma amuza la voi: cum scot impiedicatii aia (cu chiu cu vai!) un rezultat NORMAL (ca doar era normal sa bata pe ASTRA...sau nu? :lol: ), cum va vedeti in al noulea cer! :lol: :lol: :lol: :lol: Usor, baieti, ca e o vorba : cateii dintai turbeaza ! Noroc ca au ei grija sa va linisteasca repede ! Adica in etapa urmatoare... :lol:
Coanee Iancu, cam tardiv......daaaa.. pentru o consolare e bine venita interventia ta. La chestia cu "cateii...." ai perfecta dreptate. S-a si vazut, au turbat deja. :o :o :o Si sunt chiar ciini, in toata regula. :lol: :lol: :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by Dumitrescu Iancu »

dutustoica wrote:
Dumitrescu Iancu wrote: Asta ma amuza la voi: cum scot impiedicatii aia (cu chiu cu vai!) un rezultat NORMAL (ca doar era normal sa bata pe ASTRA...sau nu? :lol: ), cum va vedeti in al noulea cer! :lol: :lol: :lol: :lol: Usor, baieti, ca e o vorba : cateii dintai turbeaza ! Noroc ca au ei grija sa va linisteasca repede ! Adica in etapa urmatoare... :lol:
Coanee Iancu, cam tardiv......daaaa.. pentru o consolare e bine venita interventia ta. La chestia cu "cateii...." ai perfecta dreptate. S-a si vazut, au turbat deja. :o :o :o Si sunt chiar ciini, in toata regula. :lol: :lol: :lol:
Pai asa zic si eu: cam tardiv v-ati trezit! :lol: :lol: :lol: Sa vedem si cat o sa dureze pana atipiti din nou! :lol:
User avatar
evergreen
Posts: 480
Joined: 09 Jan 2011, 07:49
Location: Bucuresti
Contact:

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by evergreen »

Este bine sa te mai si trezesti, decat sa dormi continuu!! ;) :lol: :lol:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by PETREMAN »

Dumitrescu Iancu wrote:Asta ma amuza la voi: cum scot impiedicatii aia (cu chiu cu vai!) un rezultat NORMAL (ca doar era normal sa bata pe ASTRA...sau nu? :lol: ), cum va vedeti in al noulea cer! :lol: :lol: :lol: :lol: Usor, baieti, ca e o vorba : cateii dintai turbeaza ! Noroc ca au ei grija sa va linisteasca repede ! Adica in etapa urmatoare... :lol:
Tiki-Taka s-a transformat in "soarecele si pisica" :lol: :lol: ....si ce va spuneam eu domnilor sa asteptati sfarsitul campionatului ca o sa mai vedeti multe rezultate ca astea : Rapid-Concordia Chiajna 0-1 si Dinamo -Sportul Studentesc 1-3 :oops: :oops: ... STEAUA- Astra 2-1 :mrgreen: :lol: :lol: :lol: e obositor sa fi urmarit asa intens....cedeaza nervii ....de exemplu : Robocap(Coman) si-a pierdut cumpatul si s-a razbunat pe fani ca echipa Concordia Chiajna i-a batut in campionat si pe Steaua doar in meci amical :lol: iar Borcea ....saracul de el...operat pe cord ...l-au lasat sa vada meciu in pefuzii crezand ca Sportul o sa fie sac de box .....dar surpriza ....Sportul (sa le dea dumnezeu sanatate :lol: :lol: ) le-a dat nanaitaaaa :lol: :lol: ...referitor la etapa urmatoare .....sa castige al mai bun :roll: ... :mrgreen:
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by Mihai Vinturache »

Din pacate nici macar aceste mici satisfactii nu le pot trai nealterate pentru ca se aud tot felul de zvonuri alarmante despre mafia pariurilor din Italia, care joaca sume mari pe rezultate surpriza (??!!) din campionatul nostru. Si se pare ca in ultima vreme cam nimeresc surprizele. :roll:
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by PETREMAN »

Mihai Vinturache wrote:Din pacate nici macar aceste mici satisfactii nu le pot trai nealterate pentru ca se aud tot felul de zvonuri alarmante despre mafia pariurilor din Italia, care joaca sume mari pe rezultate surpriza (??!!) din campionatul nostru. Si se pare ca in ultima vreme cam nimeresc surprizele. :roll:
Din pacate fenomenul asta este de foarte mare amploare la nivel international si nu e dovedit la noi ...inca ;) ....daca o sa se dovedeasca ceva o sa se afle si vedem atunci cine face blaturi si cine nu ....pana atunci ce sa facem ....povestea cu drobul de sare? :lol: ...si mai conteaza si cine spune zvonurile si ce interes are ;) ....om trai si om vedea ;)
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: steaua - twente enschede, pe o bere

Post by Dumitrescu Iancu »

Mihai Vinturache wrote:Din pacate nici macar aceste mici satisfactii nu le pot trai nealterate pentru ca se aud tot felul de zvonuri alarmante despre mafia pariurilor din Italia, care joaca sume mari pe rezultate surpriza (??!!) din campionatul nostru. Si se pare ca in ultima vreme cam nimeresc surprizele. :roll:
Asa-i, Mihai, unii se imbogatesc, iar altii isi scuipa plamanii in tribuna sau isi fac sange rau pe forumuri ...Noroc ca mai sunt si d-aia de nu pun la suflet ! E adevarat, asti-s cam putini si ne-stelisti! :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Cafenea”