Discutii despre Off Topic

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

User avatar
arlan
Posts: 462
Joined: 23 Apr 2010, 11:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Discutii despre Off Topic

Post by arlan »

Claudiu wrote:Fii atent ce ma enerveaza mai mult:
"Draga domnule Oarecare,
Binevoiti, rugu-va sa ne impartasiti din vasta dumneavoastra experienta....etc, bla, bla...
Cu multe multumiri in numele intregii comunitati, al dumneavoastra,

Par In Nas Facut Codite."

Mai bine ma injuri. :lol:
...ok, asa facem d-acu' 'ncolo!!!! :lol: :lol: :lol:
SA TRAIESTI !
"Teorie este atunci cand stii totul dar nu merge nimic.
Practica este atunci cand merge totul dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica Nu merge nimic si nu stiu de ce"

Sorin Varlan
0724.211.286 orange/ 0766517110 cosmote/ 0770202976 digi
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Dan T »

modigliani wrote:
Dan T wrote:Ce doreste dumnealui se numeste civilizatie si bun simt.
http://www.rapitori.ro/forum/about18310.html
Amice... e caldura mare...

Ce are sula cu prefectura? Daca te pupa pe obrazul drept respectivul forum, participa activ la dezvoltarea lui.
De ceva timp ti-ai parasit "tara de bastina" a se citi FORUM PESCAR HOINAR ca se te bagi in seama in prezentul. Ai mai multe postari aici decat dincolo. Aici semeni furtuna dincolo sufli incetisor din obrajiori. Daca ai informatii de impartasit sunt printre primii care iti ureaza BINE AI VENIT. Daca vrei sa arunci cu rahat sunt primul care iti ureaza BANARE FERICITA.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Miyagi »

Daca nu esti baiat destept nimeni nu te musca de cur ... E bine Admin?
O dovada de civilizatie din partea carui mitocan doresti sa vezi Talangescule? De cand ai devenit un caracter atat de candid? Te-ai lasat de droguri?
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Miyagi »

Bai multi sunteti cu capul si lumea s-a saturat si p-aici de voi. Ce nu pricepeti? Daca-l banati pa Miyagi, Pictoru`, Petroviciu etc veti scapa de greselile de care va acuza Rada sau Victorasu`? Cadeti in penibil si-i cel mai grav lucru care-l deranjeaza pe Google. Ma-ntelegeti? Bun simt are toata lumea. Colocviali se impune sa fim. Ce ne lipseste? NImic! Avem in plus si nu vrem s-acceptam.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Dumitrescu Iancu »

Miyagi wrote:Bai multi sunteti cu capul si lumea s-a saturat si p-aici de voi. Ce nu pricepeti? Daca-l banati pa Miyagi, Pictoru`, Petroviciu etc veti scapa de greselile de care va acuza Rada sau Victorasu`? Cadeti in penibil si-i cel mai grav lucru care-l deranjeaza pe Google. Ma-ntelegeti? Bun simt are toata lumea. Colocviali se impune sa fim. Ce ne lipseste? NImic! Avem in plus si nu vrem s-acceptam.
Cornele, lumea s-a saturat de bazaconiile tale cam peste tot... Nu vrem sa te retinem pe aici, ai mult de lucru dincolo, spor la treaba!
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Claudiu »

Sa mor io, n-am sa-nteleg niciodata cum dreaq pot unii sa scrie asa mult si sa nu spuna nimic...
Am in imagine un caine care se-nvarte intruna in incercarea de a-si prinde coada. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Miyagi »

Claudiu wrote:Sa mor io, n-am sa-nteleg niciodata cum dreaq pot unii sa scrie asa mult si sa nu spuna nimic...
Am in imagine un caine care se-nvarte intruna in incercarea de a-si prinde coada. :lol: :lol: :lol:
Nasol, nu?! Da` urat de adevarat :roll: .
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Miyagi »

Dumitrescu Iancu wrote:
Miyagi wrote:Bai multi sunteti cu capul si lumea s-a saturat si p-aici de voi. Ce nu pricepeti? Daca-l banati pa Miyagi, Pictoru`, Petroviciu etc veti scapa de greselile de care va acuza Rada sau Victorasu`? Cadeti in penibil si-i cel mai grav lucru care-l deranjeaza pe Google. Ma-ntelegeti? Bun simt are toata lumea. Colocviali se impune sa fim. Ce ne lipseste? NImic! Avem in plus si nu vrem s-acceptam.
Cornele, lumea s-a saturat de bazaconiile tale cam peste tot... Nu vrem sa te retinem pe aici, ai mult de lucru dincolo, spor la treaba!
Daca-l bagai si pa asta :lol: intelegeam.
Vreau BAN ca ma mananca.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Dumitrescu Iancu »

Cornele, ai cerut ban, este solicitarea ta, nu putem sa te tinem cu forta! Faca-se voia ta!
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Claudiu »

Nuuuu, va rog sa nu-i dati ban, ca abia ce m-am intors de la plimbare si am asa un chef de distractie ! :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Dumitrescu Iancu »

Claudiu wrote:Nuuuu, va rog sa nu-i dati ban, ca abia ce m-am intors de la plimbare si am asa un chef de distractie ! :lol:
Prea tarziu, Claudiu! Dar iti urez distractie placuta dincolo! :lol:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Claudiu »

Pacat... Acolo se practica stergerea postarilor fara numar, fara numar.... Nu-i un loc propice distractiei.
A mai bagat si soldateii de plumb... Shit, la naiba ! :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Dumitrescu Iancu »

Claudiu wrote:Pacat... Acolo se practica stergerea postarilor fara numar, fara numar.... Nu-i un loc propice distractiei.
A mai bagat si soldateii de plumb... Shit, la naiba ! :lol:
Hmmm, e boala care sa ia Claudiu... :lol: :lol: :lol:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Claudiu »

E un fel de SIDA, bag sama...
Nimic nu mai e ce-a fost odata, totul se indreapta spre mai rau.
Eh, lasa, c-om trai si-om vedea. F.te-l-as de optimism, ca nu-mi mai da pace. :lol:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Claudiu »

Dublu post.
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Discutii despre Off Topic

Post by Claudiu »

Modigliani nu mai zice nici pâs de cand a ajuns la postarea cu nr. 666. :lol: :lol: :lol:
Sunt curios cat o sa-l tina pana renunta la numarul lui norocos. :?
User avatar
pescarul33
Posts: 100
Joined: 13 Feb 2010, 18:13

Re: Discutii despre Off Topic

Post by pescarul33 »

Miyagi wrote:Bai multi sunteti cu capul si lumea s-a saturat si p-aici de voi. Ce nu pricepeti? Daca-l banati pa Miyagi, Pictoru`, Petroviciu etc veti scapa de greselile de care va acuza Rada sau Victorasu`? Cadeti in penibil si-i cel mai grav lucru care-l deranjeaza pe Google. Ma-ntelegeti? Bun simt are toata lumea. Colocviali se impune sa fim. Ce ne lipseste? NImic! Avem in plus si nu vrem s-acceptam.
Dragule, umbla vorba prin targ ca-i faci vizite domnului pictor, si va complotati impotriva mea. N-aveti decat , amenintarile primite de la voi sunt deja in atentia celor care trebuie, la primul fir de par care mi se misca, s-ar putea sa primiti vizite de la niste domni cu caschete imbracati in uniforme. Treaba voastra , sa nu ziceti ca nu v-am atentionat.
ce stiu sigur: sunt un mare visator !!! ce nu stiu sigur: cand o sa ma trezesc? !!!
User avatar
pescarul33
Posts: 100
Joined: 13 Feb 2010, 18:13

Re: Discutii despre Off Topic

Post by pescarul33 »

Dragule, umbla vorba prin targ ca-i faci vizite domnului pictor, si va complotati impotriva mea. N-aveti decat , amenintarile primite de la voi sunt deja in atentia celor care trebuie, la primul fir de par care mi se misca, s-ar putea sa primiti vizite de la niste domni cu caschete imbracati in uniforme. Treaba voastra , sa nu ziceti ca nu v-am atentionat.
Pe aceasta cale am sa fac public, ca in urma cu 10 minute mi-a fost inaintat un mail, pe care din pacate nu-l pot reproduce datorita continutului, expediat de catre modigliani altcuiva, dar adresat mie, in care sunt injurat ca la usa cortului si amenintat in ultimul hal. Nu este primul de acest gen, iar tot ce am primit public, privat sau pe mail impreuna cu identificarea expeditorilor sunt stocate in siguranta si vor fi folosite la nevoie.
ce stiu sigur: sunt un mare visator !!! ce nu stiu sigur: cand o sa ma trezesc? !!!
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Discutii despre Off Topic

Post by valic »

Claudiu wrote:Sa mor io, n-am sa-nteleg niciodata cum dreaq pot unii sa scrie asa mult si sa nu spuna nimic...
Am in imagine un caine care se-nvarte intruna in incercarea de a-si prinde coada. :lol: :lol: :lol:
Claudiu,

BESTIALA REMARCA ... :lol: :lol: :lol:
Valic
0744 644 368
User avatar
pescarul33
Posts: 100
Joined: 13 Feb 2010, 18:13

Re: Discutii despre Off Topic

Post by pescarul33 »

Pe aceasta cale am sa fac public, ca in urma cu 10 minute mi-a fost inaintat un mail, pe care din pacate nu-l pot reproduce datorita continutului, expediat de catre modigliani altcuiva, dar adresat mie, in care sunt injurat ca la usa cortului si amenintat in ultimul hal. Nu este primul de acest gen, iar tot ce am primit public, privat sau pe mail impreuna cu identificarea expeditorilor sunt stocate in siguranta si vor fi folosite la nevoie.
Dom' pictor , am inteles ca ati solicitat o adresa de mail a mea. pescarul33@yahoo.com , va sta la dispozitie asteptand complimente similare celor din mailul de azi. Bagati tare.
ce stiu sigur: sunt un mare visator !!! ce nu stiu sigur: cand o sa ma trezesc? !!!
Post Reply

Return to “Cafenea”