Comentarii & drept la replica Laloi - APC21 Total Spining

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Comentarii & drept la replica Laloi - APC21 Total Spinin

Post by laloi »

Ca sa nu creada cineva ca as fi avut vreun ghimpe impotriva iesirii de pe Snagov, dupa cate am comentat eu legat de acel subiect, motivul alegerii a fost numai si numai parola data lui Paca (care nu stiu daca e sau nu membru in CD , chiar nu ma intereseaza), cu care am vb si stabilit iesirea doar cu cateva ore inainte sa apara anuntul legat de Snagov, pe cuvant de onoare, si cum imi place sa fiu parolist si sa nu incurc pe cineva, asta e... Si daca e sa ma plang de ceva, e ca atata timp nu a fost nimic si brusc in aceeasi zi au fost 2 oportunitati de pescuiala, asta da oftica , ca a trebuit sa renunt la una din ele...
Mereu a fost cate ceva, dar probabil nu pe gustul si pretentiile tale. Au mai fost si alte invitatii la Snagov si iesiri in Delta sau pe Dunare, dar in ultimul moment, pentru unii s-au ivit situatii care nu le-au permis participarea. E firesc, tuturor li se poate intampla...... Mai mult, chiar tu ai avut iesiri pe care le-ai "publicat"..... dupa. Asa ca .... Dar cand ai doar pareri si critici, iar de implicat ii lasi pe altii.......No comment.
Vad ca ati citit acest raspuns al meu legat de ultima iesire de pe Snagov...si daca tot nu a fost clar, nu am ce sa mai adaug, si chestia cu musafirii e bagata din burta, am spus doar ca nu pot sa vin fiindca am antamat alt program, si eu imi tin cuvantul, de unde era sa stiu eu ca citez un grup de fraieri imi pregatesc mie o iesire?? Ca si cum m-as supara ca am luat 2 bilete la film sa merg cu (bagati voi diva care va suceste mintile), si sa ma supar ca ea nu a mers, dar nici sa o invit nu am facut-o...E prea tarziu acum, si maine nu o sa mai am chef, sa stau sa numar iesirile respective facute ca si iesiri anuntate pentru orice doritor, ca asa ca ati mers cu un grup de prieteni apropiati nu va contrazic si nu e subiectul acestui forum... Si poate imi dati un exemplu concret cand m-am dat eu lovit, ca asa sa arunci cu vorbe vad ca e usor, si tocmai asta imi reprosati mie... Si intr-adevar, o sa ma limitez cu comentariile la rubrica respectiva daca o sa mi se spuna clar daca o sa fie sau nu in 2012 si actiuni pt pescarii de duminica sau nu. Si chiar am intrecut orice masura ca apar in poze nefacute de mine si nepostate de mine, e chiar culmea obrazniciei din partea mea... Si salaul ala a fost un golan ca statea in undita mea, drept pedeapsa l-am mancat de l-a luat gaia...
Last edited by laloi on 23 Nov 2011, 01:55, edited 1 time in total.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Comentarii & drept la replica Laloi - APC21 Total Spinin

Post by Miyagi »

Bah culcati-va. Lasati baiatu`n pace. Mai bine l-ati lua cu voi ca cre` ca ie unu` din cei mai fideli si mai seriosi. Incearca si el sa-si gaseasca drumul. Ce! Numai odata ati facut asta? Sau acu` nu mai aveti chef?
Ma inerveaza ca prea aveti dreptate, da` Radu saracu vrea si el ceva si nu-i dati. A ramas pe baricade de atata timp, vreme in care altii doar au profitat.
Refuleaza Radule ca e dreptul tau la replica garantat de constitutie :ugeek: .
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Comentarii & drept la replica Laloi - APC21 Total Spinin

Post by laloi »

Cornele, asta e una din postarile tale pe care nu o inteleg, prea vrei tu sa le rezolvi pe toate ;) Si la mine nu refuleaza decat WC-ul (pe aproape, se infunda intai) o data pe an, cand se umple fosa septica... :mrgreen:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Comentarii & drept la replica Laloi - APC21 Total Spinin

Post by Dumitrescu Iancu »

Radu, pentru pescarii de duminica (iesiri de o zi), Asociatia pune la dispozitia doritorilor forumul pentru a facilita schimbul de informatii (daca acest schimb de informatii se produce sau nu la nivelul asteptat de tine,este altceva, dar nu este vina noastra ca multi nu dau din casa...). Pe forum va puteti organiza iesirile cum doriti, functie de afinitati personale, de stil de pescuit, de preferinta asupra locatiilor,etc. Nu vad necesitatea implicarii CD (si nici nu avem timpul necesar) pentru a planifica cateva ore de pescuit ale cuiva, noi am creat cadrul necesar organizarii, este la alegerea pescarilor daca folosesc acest cadru sau nu!
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Comentarii & drept la replica Laloi - APC21 Total Spinin

Post by laloi »

OK, clar si la obiect, si cu schimbul de informatii aveti perfecta dreptate, va multumesc pentru precizari.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Comentarii & drept la replica Laloi - APC21 Total Spinin

Post by Miyagi »

laloi wrote:Cornele, asta e una din postarile tale pe care nu o inteleg, prea vrei tu sa le rezolvi pe toate ;) Si la mine nu refuleaza decat WC-ul (pe aproape, se infunda intai) o data pe an, cand se umple fosa septica... :mrgreen:
Mersi Radule! Io chiar speram intr-un schimb de experiente. Da` ma rog! Daca nu-ti face placere asta e. O sa ma descurc io la prins niscaiva plevusca. Daca pentru atata ma pui sa-ti desfund WC-ul m-ai pierdut de-abinelea. :x
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Comentarii & drept la replica Laloi - APC21 Total Spinin

Post by Petru Burian »

Miyagi wrote:
laloi wrote:Cornele, asta e una din postarile tale pe care nu o inteleg, prea vrei tu sa le rezolvi pe toate ;) Si la mine nu refuleaza decat WC-ul (pe aproape, se infunda intai) o data pe an, cand se umple fosa septica... :mrgreen:
Mersi Radule! Io chiar speram intr-un schimb de experiente. Da` ma rog! Daca nu-ti face placere asta e. O sa ma descurc io la prins niscaiva plevusca. Daca pentru atata ma pui sa-ti desfund WC-ul m-ai pierdut de-abinelea. :x
Chiar ca a'nebunit lupu :o :shock: :o :roll:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Comentarii & drept la replica Laloi - APC21 Total Spinin

Post by Miyagi »

Petru Burian wrote:
Miyagi wrote:
laloi wrote:Cornele, asta e una din postarile tale pe care nu o inteleg, prea vrei tu sa le rezolvi pe toate ;) Si la mine nu refuleaza decat WC-ul (pe aproape, se infunda intai) o data pe an, cand se umple fosa septica... :mrgreen:
Mersi Radule! Io chiar speram intr-un schimb de experiente. Da` ma rog! Daca nu-ti face placere asta e. O sa ma descurc io la prins niscaiva plevusca. Daca pentru atata ma pui sa-ti desfund WC-ul m-ai pierdut de-abinelea. :x
Chiar ca a'nebunit lupu :o :shock: :o :roll:
Imi cer scuze. Am fost off-topic pana acum si nu mi-am dat seama.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Comentarii & drept la replica Laloi - APC21 Total Spinin

Post by cezar »

Petru Burian wrote:
Miyagi wrote:
laloi wrote:Cornele, asta e una din postarile tale pe care nu o inteleg, prea vrei tu sa le rezolvi pe toate ;) Si la mine nu refuleaza decat WC-ul (pe aproape, se infunda intai) o data pe an, cand se umple fosa septica... :mrgreen:
Mersi Radule! Io chiar speram intr-un schimb de experiente. Da` ma rog! Daca nu-ti face placere asta e. O sa ma descurc io la prins niscaiva plevusca. Daca pentru atata ma pui sa-ti desfund WC-ul m-ai pierdut de-abinelea. :x
Chiar ca a'nebunit lupu :o :shock: :o :roll:
Pescuielile au devenit rare, unii din motiv de "neveste exigente", "copil nou nascut", "soacre pisaloage" nu vin nici pe la Cafenea , asa ca, prietene Petru, creste xerotonina din sange, se dilata vasele craniene, apar "originalitatile". :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Cafenea”