UEFA EUROPA LEAGUE

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

Post Reply
User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

UEFA EUROPA LEAGUE

Post by G_H »

Rapid - PSV 3-2
Vaslui - Zurich 2-0
AEK - Steaua 2-1

Cine mai incearca?
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by cezar »

Rapid - PSV 1-1
Vaslui - Zurich 1-0
AEK - Steaua 2-0
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by Ono »

Rapid - PSV 1-2
Vaslui - Zurich 1-1
AEK - Steaua 0-0

Cine nimereste rezultate primeste bere de la ratangii!
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by dutustoica »

Rapid - PSV 1 - 1
Vaslui - Zurich 2 - 1
AEK - Steaua 1 - 2
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by laloi »

Rapid - PSV 3-1
Vaslui - Zurich 0-2
AEK - Steaua 2-2
Deceneu
Posts: 368
Joined: 02 Jun 2011, 20:03
Location: Capitala Hotzilor
Contact:

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by Deceneu »

Rapid - PSV 2-1
Vaslui - Zurich 0-1
AEK - Steaua 2-0
Foaie verde de cucuta , ploua apa-n beci , eu imbrac chilotii si ma duc la meci!
User avatar
fish bone
Posts: 286
Joined: 03 Jan 2010, 20:34

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by fish bone »

Rapid - PSV 1-1
Vaslui - Zurich 2-1
AEK - Steaua 2-2
ماہی گیری 21 کلب

Liviu
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by Ono »

Vad ca noi, fiind pescari, n-am nimerit niciun scor... ce-i drept daca blegii de la Rapid se mai tineau un pic nimeream eu un scor...
Deceneu
Posts: 368
Joined: 02 Jun 2011, 20:03
Location: Capitala Hotzilor
Contact:

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by Deceneu »

Ono wrote:Vad ca noi, fiind pescari, n-am nimerit niciun scor... ce-i drept daca blegii de la Rapid se mai tineau un pic nimeream eu un scor...
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Foaie verde de cucuta , ploua apa-n beci , eu imbrac chilotii si ma duc la meci!
User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by G_H »

Eheee, daca jucam noi in locul alor nostrii...ii mancam pe alogeni...il luam pe Deceneu la mijlocul terenului sa le faca "mucii cravata", Cretu varf impins cu colegul lui la constructie, sa le bage proiectilul in poarta...ferfenita le facea plasa, sareau scamele din ea ca paiele din combina... :D
Norocul lor ca ne-am apucat de pescuit si nu mai avem timp de fotbal... :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by cezar »

G_H wrote:Eheee, daca jucam noi in locul alor nostrii...ii mancam pe alogeni...il luam pe Deceneu la mijlocul terenului sa le faca "mucii cravata", Cretu varf impins cu colegul lui la constructie, sa le bage proiectilul in poarta...ferfenita le facea plasa, sareau scamele din ea ca paiele din combina... :D
Norocul lor ca ne-am apucat de pescuit si nu mai avem timp de fotbal... :lol:
Hehehe, super comentariu ! :lol: :lol: :lol:
Deceneu
Posts: 368
Joined: 02 Jun 2011, 20:03
Location: Capitala Hotzilor
Contact:

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by Deceneu »

G_H wrote:Eheee, daca jucam noi in locul alor nostrii...ii mancam pe alogeni...il luam pe Deceneu la mijlocul terenului sa le faca "mucii cravata", Cretu varf impins cu colegul lui la constructie, sa le bage proiectilul in poarta...ferfenita le facea plasa, sareau scamele din ea ca paiele din combina... :D
Norocul lor ca ne-am apucat de pescuit si nu mai avem timp de fotbal... :lol:
Alo nene , !!! pai 2-3 , da restu pana la 11 ? plus antrenor ? plus rzerve ?
Deci la atacanti sunt complet de acord ... nu au nici o sansa... pai ce sa le faca domne la astia 2 cu arma aia nebuna... daca eram in vremea celui de al 2-lea razboi mondial si vedea Hitler " Deveselu 2 " o taia direct in iran si isi facea cotet! in fine trecem peste , io ma bag fundas ca ii scuip si nu mai nimereste nici 1 poarta , pe Dn Miyag il punem antrenor ca are stofa , mai ceva ca Lucescu... acum continuati lista ca daca jucam in 4 insi ne luam bataie !
Foaie verde de cucuta , ploua apa-n beci , eu imbrac chilotii si ma duc la meci!
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by Mihai Vinturache »

Tocmai am gasit biletelul pe care scrisesem pronosticurile mele pe care nu am apucat sa le postez si aratau asa:
Steaua 1-1
Rapid 1-3 (pt "ailalti")
Vaslui 2-2 (Aici m-am riscat, am vrut sa scriu 4-2 pt. Vaslui, dar m-am gandit ca ar fi o varianta prea usoara, la care se gandeste toata lumea si daca vreau berile trebuie sa risc.
Ce ziceti, merge, se pune ???
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by Miyagi »

Deceneu wrote:
G_H wrote:Eheee, daca jucam noi in locul alor nostrii...ii mancam pe alogeni...il luam pe Deceneu la mijlocul terenului sa le faca "mucii cravata", Cretu varf impins cu colegul lui la constructie, sa le bage proiectilul in poarta...ferfenita le facea plasa, sareau scamele din ea ca paiele din combina... :D
Norocul lor ca ne-am apucat de pescuit si nu mai avem timp de fotbal... :lol:
Alo nene , !!! pai 2-3 , da restu pana la 11 ? plus antrenor ? plus rzerve ?
Deci la atacanti sunt complet de acord ... nu au nici o sansa... pai ce sa le faca domne la astia 2 cu arma aia nebuna... daca eram in vremea celui de al 2-lea razboi mondial si vedea Hitler " Deveselu 2 " o taia direct in iran si isi facea cotet! in fine trecem peste , io ma bag fundas ca ii scuip si nu mai nimereste nici 1 poarta , pe Dn Miyag il punem antrenor ca are stofa , mai ceva ca Lucescu... acum continuati lista ca daca jucam in 4 insi ne luam bataie !
Ce sa faceti cu mine frate antrenor ca cat ma pricep io la folbal nu mai gasiti pe nime pa teren? Am combinat si gazonu` de l-a scos astia de pe National Banana. Nici albitrii nu mai gaseati :ugeek: . Basca ca detest folbalu ca ma face sa beau acidulat :oops: .
User avatar
fish bone
Posts: 286
Joined: 03 Jan 2010, 20:34

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by fish bone »

La meciul cu Steaua-Rapid era sa musc din scaunele noului stadion.
Aseara, tot pe National, a fost altceva. Mi-am pierdut vocea dar a meritat.
Sa vedem cat ii tine....
ماہی گیری 21 کلب

Liviu
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: UEFA EUROPA LEAGUE

Post by Mihai Vinturache »

Bravo, esti un suporter adevarat. Eu nu mai am curajul sa merg la niciun meci al Stelei. Din pacate, sunt convins ca si meciul asta a fost o intamplare. Foarte frumoasa, dar o intamplare. Probabil ca vom mai vedea o astfel de motivare peste vreo 20 de partide ... in cupele europene.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
Post Reply

Return to “Cafenea”