Propunere indecenta...

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

Post Reply
fatdaddy
Posts: 229
Joined: 30 Aug 2010, 15:01
Location: Bucuresti

Propunere indecenta...

Post by fatdaddy »

Are cineva din Bucuresti de imprumutat ptr acest weekend un motor de 5 cp si cizma scurta? Ofer la schimb ptr satisfacerea nevoilor de pescuit sau agrement din weekend un motor Mercury de 3.5 cp , 4T si cizma scurta sau un Jhonson 6cp, 2T, cizma scurta! Ofer bonus la alegere o relatie fierbinte cu Jhonnie Plimbaretu' sau Jack a lu' Daniel si chiar o seara in compania prietenului meu Spyros Metaxa, in galaxia celor Sapte stele!
Andrei Riga
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Propunere indecenta...

Post by valic »

fatdaddy wrote:Are cineva din Bucuresti de imprumutat ptr acest weekend un motor de 5 cp si cizma scurta? Ofer la schimb ptr satisfacerea nevoilor de pescuit sau agrement din weekend un motor Mercury de 3.5 cp , 4T si cizma scurta sau un Jhonson 6cp, 2T, cizma scurta! Ofer bonus la alegere o relatie fierbinte cu Jhonnie Plimbaretu' sau Jack a lu' Daniel si chiar o seara in compania prietenului meu Spyros Metaxa, in galaxia celor Sapte stele!
Eu nu am, dar pun o intrebare,
la ce iti trebuie de 5 CP cand ai de 6 CP ?!
Valic
0744 644 368
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Propunere indecenta...

Post by Dumitrescu Iancu »

E simplu,Valic:acolo unde trebuie sa foloseasca motorul la sfarsit de saptamana,puterea este limitata,printr-un regulament,la 5CP!
Fir intins,Andrei!Si un loc pe podium!
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Propunere indecenta...

Post by valic »

Dumitrescu Iancu wrote:E simplu,Valic:acolo unde trebuie sa foloseasca motorul la sfarsit de saptamana,puterea este limitata,printr-un regulament,la 5CP!
Fir intins,Andrei!Si un loc pe podium!
exista solutii ... ;)
Valic
0744 644 368
Post Reply

Return to “Cafenea”