Ce dreq

Înregistrere, autentificare, funcţionare

Moderators: Ionut, cezar

User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Ce dreq

Post by Albatrin »

Mihai Vinturache wrote:S-ar putea sa NU.
Din cate stiu eu, pe Photobucket pozele se tin pt. o anumita perioada dupa care sunt sterse. Dar nu pun mana in foc...
Sti tu ceva dar nu prea bine, pe Transfer.ro e asa cum spui, fisierul transmis se sterge dupa 10 zile, parca!!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Gabi
Posts: 166
Joined: 25 Oct 2009, 20:34
Location: bucuresti
Contact:

Re: Ce dreq

Post by Gabi »

Salut . Mihai eu nu folosesc decat photobuk (ca altu' nu stiu) si de cativa ani buni pozele tot acolo sunt. Sunt o gramada de poze puse de Cristi pe aps cu concursuri unde nu mai poti vedea acum nimic. :cry:
-Cu ceasul intr-adevar, de regula chiar, apare alta ora decat cea reala.
La mine merge brici ,exceptiile sunt putine . Pescuitul.ro merge infinit mai nasol ,cel putin daca vreau sa citesc ceva si sa revin ma apuca dracii .Pe Firefox e mai acceptabil .
Off top ...Intrebare :Inainte accuweth.. aparea pe fond maro. De cateva zile s-a albastrit :D ,dar poti cere sa-ti dea prognoza pe ore .L-am urmarit atent si a fost mult mai aproape de realitate decat prognozele tv. Oare de ce?
chestii socoteli
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Ce dreq

Post by Petru Burian »

Mihai Vinturache wrote:S-ar putea sa NU.
Din cate stiu eu, pe Photobucket pozele se tin pt. o anumita perioada dupa care sunt sterse. Dar nu pun mana in foc...
Pe Photobucket pozele nu se sterg, eu le am de multa vreme, iar "spatiul de memorie" e f. mare :D Recomand tuturor :idea:
Si daca tot suntem aici, iata o intrebare:
-- cand apare sait-ul :?: asa postarile apar destul de rar si la "coada" la o Gugăleală de cautare :evil:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
mikcutu
Posts: 751
Joined: 26 Oct 2009, 09:53

Re: Ce dreq

Post by mikcutu »

cand incerc sa accesez link-ul "Vizualizare subiecte active" din prima pagina imi listeaza un subiect deja citit, cu donatie catelusi.
s-a mai intamplat cuiva sa nu ii functioneze corect acest link sau este o problema la mine in calculator?

pe de alta parte, nu ar fi, totusi, posibil ca link-urile catre pagini externe forum-ului sa se deschida separat, intr-un nou TAB, pentru ca este f. enervant ca atunci cand accesez un link catre o galerie de poze de la vreo actiune unde vreau sa le vizionez pe toate, sa dau de nu stiu cate ori BACK pana in pagina forumului. Sunt unele servere care nu merg prea bine si dureaza si acolo ceva pana se incarca pozele. daca vizionez 20-30 de poze...si asa imi ia destul, ca sa mai dau si back-uri...mi se lungesc urechile....
Za dacs cam from za tracs!
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Ce dreq

Post by Petru Burian »

Si la mine, duminica nu a mers de loc (orele 5,00-13,00) luni cu intreruperi, iar acum nu se afiseaza niciun avatar :shock: :shock: :shock:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
Cristian Candeori
Posts: 163
Joined: 26 Oct 2009, 10:10

Re: Ce dreq

Post by Cristian Candeori »

Petru Burian wrote:........, iar acum nu se afiseaza niciun avatar :shock: :shock: :shock:
Ba da, doar al lui rebeu. :!:
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Ce dreq

Post by Mihai Vinturache »

Stimati colegi,
Cateva zile, sa speram ca nu multe, vom mai avea unele dificultati cu forumul. Acesta a fost conectat cu site-ul si a fost mutat pe o alta gazda (scuzati limbajul neprofesional) si se fac testari, modificari, corectari etc. Speram ca in 2-3 zile forumul sa functioneze mai bine ca inainte si in plus sa beneficiem si de un site frumos.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: Ce dreq

Post by PETER »

Mihai Vinturache wrote:Stimati colegi,
Cateva zile, sa speram ca nu multe, vom mai avea unele dificultati cu forumul. Acesta a fost conectat cu site-ul si a fost mutat pe o alta gazda (scuzati limbajul neprofesional) si se fac testari, modificari, corectari etc. Speram ca in 2-3 zile forumul sa functioneze mai bine ca inainte si in plus sa beneficiem si de un site frumos.
Si revine si Avatarul ?
Ca al meu a disparut.
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Ce dreq

Post by rebeu »

Eu n-am aşteptat... l-am pus din nou... d-aia la mine apare...
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Ce dreq

Post by Petru Burian »

rebeu wrote:Eu n-am aşteptat... l-am pus din nou... d-aia la mine apare...
Si eu am procedat la fel :!:
Pana cand saitul si forumul vor ajunge in forma finala, ce ar fi sa va repuneti avatarurile :?: :idea: :idea:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
Post Reply

Return to “Funcţionare Forum”