BINE V-AM GASIT!

Dacă doreşti să te cunoaştem mai bine, scrie-ne despre tine: cine eşti, de unde eşti, de când şi pe unde pescuieşti, etc.

Moderators: dutustoica, PETREMAN

User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

BINE V-AM GASIT!

Post by Miyagi »

Am reusit domnilor!
Mult respect si stima tuturor.
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by valibu »

aha, a gasit "i"-ul :D :D
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by valibu »

valibu wrote:aha, a gasit "i"-ul :D :D
sunt ca nasu? e primul raspuns? :lol: :lol: :lol:
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by paulletta »

Bun venit alaturi de adevaratii OAMENI, Tine aproape si ai grija sa nu te dezechilibrezi.
Paulletta
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by dutustoica »

Miyagi wrote:Am reusit domnilor!
Mult respect si stima tuturor.
Pe langa reusita actiunii pentru Luca, reintalnirea cu tine a fost surprinzatoare si mi-a produs o mare bucurie . Bine ai venit printre noi. Cu siguranta, ne vom reintalni, dar nu numai pe forumuri.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Albatrin »

paulletta wrote:Bun venit alaturi de adevaratii OAMENI, Tine aproape si ai grija sa nu te dezechilibrezi.
Apropo, nu avem un topic, puţin mai jos, pentru prezentări?
Duţule! Valicule!
După ce-l mută băieţii ăştia unde trebuie, îţi spun şi eu "Bine ai venit!!"
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Miyagi »

dutustoica wrote:
Miyagi wrote:Am reusit domnilor!
Mult respect si stima tuturor.
Pe langa reusita actiunii pentru Luca, reintalnirea cu tine a fost surprinzatoare si mi-a produs o mare bucurie . Bine ai venit printre noi. Cu siguranta, ne vom reintalni, dar nu numai pe forumuri.
Asemenea si pentru mine. Nici nu concepeam sa va pierd odata ce v-am regasit. Ma bucur in plus ca nu-s singuru` ``mitic`` :D si sunt coplesit de calitatea oamenilor ce compun acest nucleu. Sper in iesiri multe alaturi,in activitati comune si sa fac echipa timp cat mai indelungat. Doamne ajuta-va si sa va-nburde `n rai ;) .
Va rog sa-mi tolerati si mie de pe-acu micile derapaje,cand vor fi pana ce ma deprind si io cu regulile jocului.==
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by costin stefanescu »

Bine ai venit Cornele,fa si o prezentare pt cei care nu te stiu,personal nici eu nu te cunosteam pana Sambata insa mi-a placut ca ai fost de nadejde in actiunile pt Luca si te-ai implicat mult!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Miyagi »

costin stefanescu wrote:Bine ai venit Cornele,fa si o prezentare pt cei care nu te stiu,personal nici eu nu te cunosteam pana Sambata insa mi-a placut ca ai fost de nadejde in actiunile pt Luca si te-ai implicat mult!
Bine te-am gasit si pe tine Costine! Pai sa-i dau drumu` nu?
Sunt casatorit,am 37 de ani,un baiat de aproape 9 ani - viitor pescar (are deja trusa lui personala,capturi active si pescuieste de la 4 ani),sunt fost sportiv si mare patimash. Mi se pune pata pe cateceva si n-o mai las. Sunt pescar maniac si nu inghit prostitutia de nici un fel. Am initiat un topic undeva in care incercam sa scot in evidenta ultimele modificari genetice ale galetarului :D si am ajuns la concluzia ca fac parte din partea pescarilor liberi,ceea ce nu inseamna ca nu-s om de echipa. Imi plac haitele bine inchegate si invingatoare. Da` ce-ti tot torn eu aici? Lasa-ti timp si ocazii sa te uimesc. :)
MULT RESPECT!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Dumitrescu Iancu »

Miyagi wrote: Lasa-ti timp si ocazii sa te uimesc. :)
MULT RESPECT!
Uimeste-ne,frate! :lol: :lol: :lol: Ceva ocazii iti oferim in programul de activitati al Asociatiei! :D :D
Bine ai venit,Cornele! :lol:
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Miyagi »

Dumitrescu Iancu wrote:
Miyagi wrote: Lasa-ti timp si ocazii sa te uimesc. :)
MULT RESPECT!
Uimeste-ne,frate! :lol: :lol: :lol: Ceva ocazii iti oferim in programul de activitati al Asociatiei! :D :D
Bine ai venit,Cornele! :lol:
Bine te-am gasit Nene si pe tine. Maine voi veni pregatit la cafenea si imi voi lua cu mine si intreaga doza de energie creatoare. Abia astept sa-mi detaliati si mie programul de activitati si sa ma initiati in tainele APC21. 8-)
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Mihai Vinturache »

Si eu spun tuturor bun venit. Astept cu nerabdare sa ne cunoastem.
Dar zic, totusi, sa mutam aceasta postare acolo unde trebuie.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by cezar »

Miyagi wrote:Am reusit domnilor!
Mult respect si stima tuturor.
He, he, ai reusit, Miyagi-san !
Sayonara ! ;)
Te astept la Cafenea !
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Miyagi »

cezar wrote:
Miyagi wrote:Am reusit domnilor!
Mult respect si stima tuturor.
He, he, ai reusit, Miyagi-san !
Sayonara ! ;)
Te astept la Cafenea !
Domo arigato Cezar-Sama.
La cat incepe?
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Miyagi »

Mihai Vinturache wrote:Si eu spun tuturor bun venit. Astept cu nerabdare sa ne cunoastem.
Dar zic, totusi, sa mutam aceasta postare acolo unde trebuie.
Desigur. Imi cer scuze insa nu am reusit sa-mi schimb ochelarii si nici nu mi-am dat seama unde trebuie creat acest topic. Mi-au sarit in ochi URARILE si mi-am adus aminte ca multora n-am reusit sa va urez personal si eu de an nou Multa Sanatate,Bucurii in case si ce trebe in giuvelnice. Asa ca m-am orientat.
Va rog sa ma sprijiniti cu mutarea si sa-mi spuneti dinainte unde o sa o mai pot gasi dup`aceea.
Multumesc.
User avatar
Geo
Posts: 465
Joined: 21 Oct 2009, 15:28

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Geo »

Bine ai venit, Miyagi-san !

Aşa cu ţi-au spus şi colegii, ocazii să ne uimeşti vei avea din belşug !
Şi nu numai anul ăsta !!
Te-am iniţia noi şi în "taine", dar APC21 nu deţine aşa ceva.

Fără supărare, am mutat topicul cu totul acolo unde îi este locul. Era prea greu să selectez din postări.
Totuşi, te rog ca prezentarea să o postezi şi la topicul corespunzător.
Pescuitul = Relaxare în natură
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Miyagi »

Te-am iniţia noi şi în "taine", dar APC21 nu deţine aşa ceva.
-----------------------------------------------------------------------
Imi place asa :) .
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Petru Burian »

Bun venit D-le Serban Cornel, in clubul pescarilor cu idei, proiecte si aspiratii spre mai bine ;)
Va doresc o „sedere” indelungata, plina de evenimente, realizari si .........
Capturi marete :!:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Miyagi »

Petru Burian wrote:Bun venit D-le Serban Cornel, in clubul pescarilor cu idei, proiecte si aspiratii spre mai bine ;)
Va doresc o „sedere” indelungata, plina de evenimente, realizari si .........
Capturi marete :!:
Va multumesc Dle.Burian si ma simt onorat sa va gasesc si pe dumneavoastra printre cei care au aderat la PC21. Am participat deja la o activitate si la cafenea impreuna cu membrii acestei asociatii si sunt uimit de calitatea participantilor. Sunt un om simplu,modestia nu ma deranjeaza,caut sa fiu cat se poate de pragmatic si deaceea gasesc ca am intrat intr-un mediu cu oameni seriosi,de echipa,care-si doresc ca lucrurile ce le completeaza viata sa aiba o dinamica 100% proprie. Am discutat mult pe forum,am vazut programul de activitati,am cunoscut oameni si sunt convins ca se poate lucra mult si in conditii civilizate alaturi de oameni responsabili chiar daca Asociatia este relativ tanara si nu seamana cu ceea ce se chemau inainte asociatiile de pescuit. Am gasit o structura organizatorica moderna,transparenta,sociabila si imi doresc de la timpul ce va decurge de acum inainte sa-mi ofere posibilitatea sa contribui si eu activ la dezvoltarea ei. In continuare sper ca si vremurile sa tina cu noi si cum spuneti si dvs. sa vedem rezultate.
Va urez si Dumneavoastra cat si celor apropiati multa sanatate si bucurii!
Cu stima Cornel Serban.
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by FAE »

:D SALVE :D
No bine...!sa fi sanatos...!asa spune un prieten al meu ardelean...bine ai venit...sau mai bine zis...bine ne-am regasit..."io dincolo am contul blocat de vre-o 2 ani...!asa a hotarit cineva...dar nu m-a deranjeaza...!
;) SA TRAITI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
Post Reply

Return to “Prezentări”