BINE V-AM GASIT!

Dacă doreşti să te cunoaştem mai bine, scrie-ne despre tine: cine eşti, de unde eşti, de când şi pe unde pescuieşti, etc.

Moderators: dutustoica, PETREMAN

User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Miyagi »

FAE wrote::D SALVE :D
No bine...!sa fi sanatos...!asa spune un prieten al meu ardelean...bine ai venit...sau mai bine zis...bine ne-am regasit..."io dincolo am contul blocat de vre-o 2 ani...!asa a hotarit cineva...dar nu m-a deranjeaza...!
;) SA TRAITI BINE ;)
Salve Fae!
Sa nu-ti para rau pentru banu` de dincolo ca nu pierzi mare lucru. Daca poti vizualiza e deajuns.
Important e sa comunicam aici ca ceea ce vrem sa facem noi se va si materializa pe cand acolo ........ verba volant.
oana141976
Posts: 19
Joined: 03 May 2011, 12:30

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by oana141976 »

doamne? citi prieteni am pe aici ,salutare domnule serban cornel,domnule burian petru ,toate cele bune .din sulina :D
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by paulletta »

Bine ai sosit. ;)
Paulletta
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Miyagi »

Saru`mana Doamna Noastra :D ! Ce bine ca ni te-ai alaturat! Aci chiar vei fi intr-o familie. Ne mai certam si noi ca copiii aia prosti, da` suntem mai putini si ne pupam mai repede :D .
Inca odata Saru`mana si bine ai venit!
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: BINE V-AM GASIT!

Post by Petru Burian »

Bun venit D-na Oana :D
Bucatele fiind prea gustoase riscam "supratonaj" :mrgreen:
Propun ca dupa fiecare reteta sa ne plimbati prin Sulina si imprejurimi (prin foto), ca sa ardem din calorii si sa vedem locuri "mult prea indepartate" :( pt. "nebucuresteni" :evil: :lol: :lol:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
Post Reply

Return to “Prezentări”