Aici ne prezentam!

Dacă doreşti să te cunoaştem mai bine, scrie-ne despre tine: cine eşti, de unde eşti, de când şi pe unde pescuieşti, etc.

Moderators: dutustoica, PETREMAN

Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: Aici ne prezentam!

Post by Eugen Fetes »

Cretule, ma refeream strict la FAE... :lol:
Acum daca tot am postat, trebuie sa si argumentez... Are si conduce Dacia. Capitala Daciei a fost la Sarmisegetuza (Muntii Orastiei)...ARDEAL => FAE = ardelean :lol:
0745578278
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Eugen Fetes wrote: Are si conduce Dacia. Capitala Daciei a fost la Sarmisegetuza (Muntii Orastiei)...ARDEAL => FAE = ardelean :lol:
Gagimane,esti mare! :lol: Cred ca rationamentul asta ar trebui sa figureze in orice manual de logica! :lol: :lol:
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by PETER »

Dumitrescu Iancu wrote:
Eugen Fetes wrote: Are si conduce Dacia. Capitala Daciei a fost la Sarmisegetuza (Muntii Orastiei)...ARDEAL => FAE = ardelean :lol:
Gagimane,esti mare! :lol: Cred ca rationamentul asta ar trebui sa figureze in orice manual de logica! :lol: :lol:
...oare nu cumva e ungur din UDMR? :lol: :lol: :lol:
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by Adar Marian »

PETER wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:
Eugen Fetes wrote: Are si conduce Dacia. Capitala Daciei a fost la Sarmisegetuza (Muntii Orastiei)...ARDEAL => FAE = ardelean :lol:
Gagimane,esti mare! :lol: Cred ca rationamentul asta ar trebui sa figureze in orice manual de logica! :lol: :lol:
...oare nu cumva e ungur din UDMR? :lol: :lol: :lol:
Nu, cu certitudine, pen' ca n-a luat roata cu japca, a ciordit-o ca orice dac respectabil.
User avatar
Raileanu Virgil
Posts: 6
Joined: 28 Oct 2009, 08:55
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by Raileanu Virgil »

Eugene,
este corect rationamrentul pina ion punctul cu capitala isa dupa trebuie intrebati istoricii ce s-a intimplat cind romanii au intrat in capitala ; normal trebuia sa apara un alfa romeo su ferari dar acum este renault.
Ce zici
Valentin Petrovici

Re: Aici ne prezentam!

Post by Valentin Petrovici »

Asta este dacă tot alergi pe la pesuit. Nu mai găseşti locuri în faţă. Şi aici intervin pilele şi relaţiile.
Valentin Petrovici, cu bruma celor 55 de ani la tâmple, tătic (băiat şi fată), bunic (nepoţică şi în viitorul apropiat şi un nepot), pescar, deltar, corturar, ceaunist, trăistar etc. Ador natura. Delta Dunării reprezintă raiul. Marea Neagră un alt sector aparte. Pe scurt iubesc cam tot ce iubiţi şi voi şi tot ce face să fim aici în această asociaţie( şi în altele).
zeus
Posts: 37
Joined: 28 Oct 2009, 19:53

Re: Aici ne prezentam!

Post by zeus »

Bine ai venit!!!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Aici ne prezentam!

Post by cezar »

Valentin Petrovici wrote:Asta este dacă tot alergi pe la pesuit. Nu mai găseşti locuri în faţă. Şi aici intervin pilele şi relaţiile.
Valentin Petrovici, cu bruma celor 55 de ani la tâmple, tătic (băiat şi fată), bunic (nepoţică şi în viitorul apropiat şi un nepot), pescar, deltar, corturar, ceaunist, trăistar etc. Ador natura. Delta Dunării reprezintă raiul. Marea Neagră un alt sector aparte. Pe scurt iubesc cam tot ce iubiţi şi voi şi tot ce face să fim aici în această asociaţie( şi în altele).
Bine ai venit, stimat prieten, acolo unde te aşteptăm cu braţele larg deschise! :D :D :D
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit,Vali Petrovici,incepusem sa-mi fac probleme!Multumim pentru ajutorul de pana acum,dar si pentru cel viitor!Avem de gand sa-ti exploatam cat mai mult cunostintele si experienta legate de Delta,bineinteles daca esti de acord!
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by Mihai Vinturache »

Bine ai venit Vali!
Ne bucuram ca si prin prezenta ta cei tineri vor avea multe de invatat.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
Valentin Petrovici

Re: Aici ne prezentam!

Post by Valentin Petrovici »

Mulţumesc tuturor pentru primire. Oricînd stau la dispoziţia tuturor deşi după cum observ în cazul dvs. nu mai este nevoie de sfaturi. Eventual păreri. Totuşi pentru început am un sfat pentru colegi: să renunţe la ştiucă anul acesta în deltă. Cel puţin zona Mila 23 şi Crişan.
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by pytzy »

Bine v-am regasit in 'Casa' noua....
Ma numesc Pitigoi Catalin, nascut pe data de 26-August-1977....am o fetita de 4 ani si 8 luni.... ;)
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit,Pytzy!Te asteptam la o cafenea!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Aici ne prezentam!

Post by cezar »

Dumitrescu Iancu wrote:Bine ai venit,Pytzy!Te asteptam la o cafenea!
Si, de ce nu, la o actiune organizata de noi ! :idea:
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by pytzy »

cezar wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:Bine ai venit,Pytzy!Te asteptam la o cafenea!
Si, de ce nu, la o actiune organizata de noi ! :idea:
Prima intalnire va fi la 'Cafenea' tinand cont de vremea de afara(off topic: Vineri cred ca dau o fuga pe la Bentu prin zona cu niste prieteni..la intoarcere voi posta ce si cum..) si porma normal Actiunea/le...
Last edited by pytzy on 03 Nov 2009, 16:31, edited 1 time in total.
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Interesanta asta cu Bentu...Asteptam detalii!
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by valic »

Bine ai (RE) venit draga prietene Vali Petrovici.
Speram ca aici sa se petreca totul asa cum ne doream cu totii mai demult.
Aici NIMENI nu va acapara acest forum si site, iar cei cu ganduri ascunse nu vor avea ce cauta printre noi.
Numa' bine.
Valic
0744 644 368
Puffyk
Posts: 27
Joined: 30 Oct 2009, 12:49

Re: Aici ne prezentam!

Post by Puffyk »

Baaaaaai, credeati ca scapati de mine?!?
Straulescu Mihai, Bucuresti, vreo cateva institutii de invatamant superior care nu imi folosesc, pescar maniac, mai ales dupa ce m-am insurat, indragostit de natura si de oamenii de bine....
Bine v-am gasit, cu drag...
Mihai
P.S. Recent umilit la o partida de pescuit..... :mrgreen:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit,Mihai!Departe de noi gandul sa scapam de tine!Ne bucuram ca ne-ai gasit!Poate dezvolti putin treaba aia cu umilirea! :roll:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Aici ne prezentam!

Post by cezar »

Puffyk wrote:Baaaaaai, credeati ca scapati de mine?!?
Straulescu Mihai, Bucuresti, vreo cateva institutii de invatamant superior care nu imi folosesc, pescar maniac, mai ales dupa ce m-am insurat, indragostit de natura si de oamenii de bine....
Bine v-am gasit, cu drag...
Mihai
P.S. Recent umilit la o partida de pescuit..... :mrgreen:
Bine ai venit, Mihai ! Stiam ca ai sa apari si, asa cum ti-am spus la telefon, cred ca vom face lucruri frumoase impreuna!
Post Reply

Return to “Prezentări”