Aici ne prezentam!

Dacă doreşti să te cunoaştem mai bine, scrie-ne despre tine: cine eşti, de unde eşti, de când şi pe unde pescuieşti, etc.

Moderators: dutustoica, PETREMAN

Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit, Doc ! Greu te-ai hotarat... :D
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Aici ne prezentam!

Post by Claudiu »

Sa traiesti, Doc. :D
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by CRISTI DINU »

Bine ai venit,Marius.
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
User avatar
Doc
Posts: 40
Joined: 20 Jan 2012, 17:30

Re: Aici ne prezentam!

Post by Doc »

Va multumesc frumos ptr primire.Tin sa va spun ca incerc de 3 saptamani sa-mi activeze contul careva, dar doar azi a fost posibil.Dar daca acum am reusit, hai sa vad si eu care-i treaba cu "magnetul" pe APC 21 . :D
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Aici ne prezentam!

Post by ioanrv »

Bine ai venit, sper sa nu primesti nici o functie pe aici si sa ramai autentic. :) ;)
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Aici ne prezentam!

Post by cezar »

ioanrv wrote:Bine ai venit, sper sa nu primesti nici o functie pe aici si sa ramai autentic. :) ;)
Ba eu sunt sigur ca îm max 3 luni ajunge moderator (cel puţin) ! :lol: :lol: :lol:
Bine ai venit, Marius !
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by PETER »

Bine ai venit Bulan ! :lol:
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
User avatar
Doc
Posts: 40
Joined: 20 Jan 2012, 17:30

Re: Aici ne prezentam!

Post by Doc »

ioanrv wrote:Bine ai venit, sper sa nu primesti nici o functie pe aici si sa ramai autentic. :) ;)
De asta am si intrat cu numele de utilizator "Doc". Nu am dorit sa ma ascund.
User avatar
pescarul33
Posts: 100
Joined: 13 Feb 2010, 18:13

Re: Aici ne prezentam!

Post by pescarul33 »

cezar wrote:
ioanrv wrote:Bine ai venit, sper sa nu primesti nici o functie pe aici si sa ramai autentic. :) ;)
Ba eu sunt sigur ca îm max 3 luni ajunge moderator (cel puţin) ! :lol: :lol: :lol:
Bine ai venit, Marius !
Poate si mai repede :lol:
Bine ai venit Marius !!!
ce stiu sigur: sunt un mare visator !!! ce nu stiu sigur: cand o sa ma trezesc? !!!
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Aici ne prezentam!

Post by Petru Burian »

Doc wrote:De asta am si intrat cu numele de utilizator "Doc". Nu am dorit sa ma ascund.
Cunoscut nume :D corecta atitudine ;)
Bun venit in Club :!:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by PETREMAN »

Bun venit, DOC !
User avatar
armeanu
Posts: 117
Joined: 13 Jan 2012, 01:36
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by armeanu »

Salutare....

Sunt nou in acest Club 21 si ,ma bucur din cele lecturate pe acest site-u... ca sunt aici.
Ma numesc Bedros Anghel ,( Armeanu ) am 61 ani si sunt pensionar.....de meserie Sculer S.D.V si fost Administrator la ziarul Romania Libera .
Tata a 2 copii baiat si fata si mai nou bunic de la baiat , un nepotel superb.

Pescuiesc de la 5 ani , cu pauze destul de mari , fiind indragostit mai mult de Motociclete.
Acum ca sunt si la pensie ambele placeri Mota si pescuit sunt la egalitate, avand destul timp de ambele :D

tel .0722132992 - tel.0761348992 - Tony ( Armeanu ) bedros_a@yahoo.com
Bedros Anghel ( Tony )( Armeanu ).
bedros_a@yahoo.com

0722132992
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by Mihai Vinturache »

Bine ai venit Tony!
Ai sa vezi ca printre membrii nostri sunt destui pescari pensionari dar si bunici foarte tineri!
Speram sa gasesti aici ceea ce doresti sa afli despre pescuit dar si prieteni noi cu care sa ai parte de aventuri de neuitat.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
armeanu
Posts: 117
Joined: 13 Jan 2012, 01:36
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by armeanu »

MULTUMESC ! de incurajare ;)
sper sa ma pot integra in colectiv si sa fiu alaturi la actiuni si toate bucuriile acestui sport in acest Club select .

Numai bine tuturor........ Tony
Bedros Anghel ( Tony )( Armeanu ).
bedros_a@yahoo.com

0722132992
User avatar
DanFocsani
Posts: 92
Joined: 16 Mar 2012, 00:20
Location: Focsani, Buzau, Bucuresti, Galati, Tulcea, Constanta

Re: Aici ne prezentam!

Post by DanFocsani »

Va salut pe toti!

Abia m-am inregistrat, dupa mult chin, insa am citit "din scoartza in scoartza" tot ce ati postat pe forum.
Eu sunt Dan, 43 ani, focsanean prin nastere, cetatean al drumurilor patriei prin job, indragostit iremediabil de familia mea si de tara asta (abia mi-am clarificat in atatia ani care e ordinea...), pescar patimas, vanator cand nu merg la pescuit si off-roader pe patru roti cand am unde. Posed una bucata sotie pescarita-vanatorita-copilot si doi copii minunati care deja pescuiesc si haladuie in natura ca la ei acasa.
Microbul cel mai vechi - pescuitul, l-am luat de la tatal meu pe la 4 ani si de atunci au incercat multi sa ma vindece. Am incercat si eu cu bere, spritz, tarie, gratare etc., dar n-a mers! Sper sa nu ma vindec niciodata!
Nu devii pescar pentru că mergi la baltă, la fel cum nu devii maşină pentru că mergi la garaj
Mobil: 0757533707
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit, Dane! Speram sa te simti bine printre noi!
User avatar
DanFocsani
Posts: 92
Joined: 16 Mar 2012, 00:20
Location: Focsani, Buzau, Bucuresti, Galati, Tulcea, Constanta

Re: Aici ne prezentam!

Post by DanFocsani »

Multumesc frumos!
Sper sa ma integrez cat mai bine in Club si pe forum. Sunt putin ingrijorat, deoarece atat Clubul cat si forumul, la prima vedere cel putin, sunt clar peste media "pietzei". Nadajduiesc doar sa fiu la inaltimea colegilor.
Nu devii pescar pentru că mergi la baltă, la fel cum nu devii maşină pentru că mergi la garaj
Mobil: 0757533707
User avatar
zgubea
Posts: 232
Joined: 10 Mar 2010, 08:46
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by zgubea »

Salut Dane, bine ai venit printre noi ! Participa la actiunile noastre si sigur nu vei regreta ;)
Dragos Bradatan
User avatar
costel1965
Posts: 1
Joined: 21 May 2012, 12:36
Location: București
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by costel1965 »

Bună ziua.Numele meu este Gherasim Costel,născut la data de 29.05.1965 în Chișcani,jud.Brăila.În anul 1966 părinții mei s-au mutat în
București.De meserie sunt electrician întreținere și reparații utilaje industria alimentară(panificație),actualmente fără loc de muncă.
Pescuiesc de la vârsta de 6 ani,fiind '''virusat''' de către tatăl meu(D-zeu să-l odihnească).De la vârsta de 14 ani până la 21 ani,fiind
membru al A.P.S.Diana, am pescuit pe bălțile asociației unde eram înscris. Am făcut o pauză între 1986-1988(înrolat în armată) și între
1990-1994(am fost căsătorit !!!). Din anul 1995,din cauza faptului că A.V.P.S. nu mai aveau multe bălți de pescuit,ca în trecut,m-am
profilat pe un pescuit pe ape curgătoare(Argeș,Sabar,Neajlov).Stilul preferat este cel staționar,la vargă,la pești pașnici.

Tel: 0765664178
: 0733793779
Email: costel_pescarul25@yahoo.com
User avatar
pupu
Posts: 476
Joined: 01 Mar 2010, 21:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by pupu »

Salut ,bine ai veit printre noi!

Numai bine...
Post Reply

Return to “Prezentări”