Aici ne prezentam!

Dacă doreşti să te cunoaştem mai bine, scrie-ne despre tine: cine eşti, de unde eşti, de când şi pe unde pescuieşti, etc.

Moderators: dutustoica, PETREMAN

User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by Mihai Vinturache »

Bine ai venit Ionute!
Ne pare bine ca iti gasesti timp sa discuti cu noi si pe acest forum.
Fire cat mai intinse.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
Geo
Posts: 465
Joined: 21 Oct 2009, 15:28

Re: Aici ne prezentam!

Post by Geo »

Geo Daneş, 57, bucureştean prin naştere. Tot cu nobila boală a pescuitului, dobândită încă din copilărie pe malurile Oltului şi prin pâraiele reci de munte, în verile şi mai apoi în vacanţele de la bunici. Doamne, că tare frumos mai era!! Dar ştiţi şi voi lucrurile astea...
Îmi plac ieşirile la pescuit împreună cu prietenii, mai ales în zone sălbatice, unde să poţi admira natura în toată splendoarea sa. Şi nu urmăresc neapărat capturile, dar nici nu le ignor.
Pescuitul = Relaxare în natură
User avatar
Cristian Candeori
Posts: 163
Joined: 26 Oct 2009, 10:10

Re: Aici ne prezentam!

Post by Cristian Candeori »

Candeori Cristian, 1969, inginer. Pescuiesc de cand ma stiu, dar din pacate destul de rar din cauza timpului indisponibil.
Pretuiesc enorm iesirile in natura, rasaritul si apusul soarelui, noptile instelate dar si cele ploioase dar sa fie alaturi de prieteni adevarati.
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Aici ne prezentam!

Post by valibu »

Valentin Bucoveanu, 16.08.1967. Tatal unei fete de 18 ani si ceva. Pescar de mic, insa timpul nu prea imi mai permite.
Incantat sa ma aflu printre voi.
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: Aici ne prezentam!

Post by Eugen Fetes »

Fetes Eugen, 12.07.1962 Pana de curand fara timp pentru pescuit, dar pentru la anul mi-am propus sa stau putin pe acasa :D
Sper ca aici va fi mai bine si mai "curat" decat dincolo.
0745578278
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by valic »

Eugen Fetes wrote:Fetes Eugen, 12.07.1962 Pana de curand fara timp pentru pescuit, dar pentru la anul mi-am propus sa stau putin pe acasa :D
Sper ca aici va fi mai bine si mai "curat" decat dincolo.
Bine ai venit Gagimane (Grasane).
Cu siguranta mai curat si mai transparent.
Valic
0744 644 368
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Aici ne prezentam!

Post by cezar »

Eugen Fetes wrote:Fetes Eugen, 12.07.1962 Pana de curand fara timp pentru pescuit, dar pentru la anul mi-am propus sa stau putin pe acasa :D
Sper ca aici va fi mai bine si mai "curat" decat dincolo.
Sa traiesti, Gagimane ! Ce, nu mai esti "manager de balta" ?
Bine ai venit ! ;)
Al nostru esti, te asteptam la pescuit, la un bors de peste, la...alea-alea ! ;)
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by ghinozo »

marius ghinea,tatic la 2 copii,posesor de multa bafta,alpinist de meserie,mare amator de balaureala pe malu' dunarii
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Aici ne prezentam!

Post by Albatrin »

valibu wrote:Valentin Bucoveanu, 16.08.1967. Tatal unei fete de 18 ani si ceva. Pescar de mic, insa timpul nu prea imi mai permite.
Incantat sa ma aflu printre voi.
Salut, bine că ai ajuns, te aşteptăm joi la o "cafea", vezi că s-a schimbat locaţia, măine seară se vine cu detalii !!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
bobo250969
Posts: 3
Joined: 26 Oct 2009, 22:16
Location: bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by bobo250969 »

Bogdan Ghica 25-09-1969 inginer,pescar de mic copil pe Sabar si Arges cind mai exista peste si actual numai Delta (Sulina)de aproape 22 de ani,si mai nou (de2-3 ani)Moara Vlasiei.Ador sa ascult linistea si un vin bun dupa un peste prajit.
0723243375 bobo250969@yahoo.com
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by Mihai Vinturache »

Bine ati venit fratilor!
Nu mai pot tine ritmul.
Bine ai venit Gagimane, va fi mare nevoie pe aici de sfaturile tale.
Valentine ma bucur ca ai aparut si tu.
Bun venit tuturor celorlalti!
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by FAE »

SALVE
HOP si "IO pacili-sa...! :D ,m-a numesc IONICA STEFAN-STELIAN nascut in Bucuresti pe 24.10.1968, casatorit ,am o fata de 19 ani ,de meserie tehnician automatizari, actualmente avind propia mea afacere.Pescar de vre-o 37 de ani...deh... :( "io sint nascut pe girla la propiu( ptr. cei care stiu unde este ostrovul in bucuresti)Cred ca marea majoritate m-a cunoasteti, cel mai mult i-mi place pescuitul la crap...sint adeptul pescuitului sportiv C&R,dar i-mi plac si iesirile la o baboiala ptr. distractie.
Cred ca m-a alatur unui grup de oameni adevarati ...detest curvele masculine,la fel ca si pe celalalt site oferta mea ramine valabila si "acilisa"...cine are nevoie de ceva sau un serviciu de la mine poate apela fara nici-o jena,m-a bucur ca ne-am reintilnit :P
:) SA TRAITI MULT MAI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Asa,Fae,in sfarsit! :D Mi-ai dat ceva emotii cu logarea,dar vezi ca am avut dreptate,nu era vina noastra!Esti bine-venit! :lol:
User avatar
Pacapescarul
Moderator
Posts: 461
Joined: 23 Oct 2009, 17:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Pacapescarul »

Sa traiesti Fae. Sa fie intr-un ceas bun, musai sa te botezam la Dunare. :D
Catalin Pavel, tel. 0730636893
mail: pacapescarul@yahoo.com
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by FAE »

:D SALVE :D
Cataline stai linistit...la Dunare am fost de multe ori...dar sincer sa-ti spun...nu-mi place ,m-am dus mai mult ptr. prieteni si la "aer" cu neamurile... 8-) ,mai o bere...un gratar, de pescuit ce sa-ti spun...sint bota acolo,( nu vreau sa repet ce-am afirmat o data)de mers merg dar sa nu v-a bazati pe mine...cu prinsul... :mrgreen: ,
;) SA TRAITI MULT MAI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Aici ne prezentam!

Post by rebeu »

He he! Lasă că mă ocup eu! Am nişte antecedenteeee... unu' şi-unu' :lol:
Când mi-aduc aminte că odată m-am şi întors acasă că uitasem beţele... :mrgreen:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
Raileanu Virgil
Posts: 6
Joined: 28 Oct 2009, 08:55
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by Raileanu Virgil »

Bine v-am gasit,
Sint inginer petrolist de meserie, director de profesie ( pentru cine nu ma cunoaste, inca) nascut in "62 cu o activitate piscicola mostenita de la mama ( fost inginer piscicol ). Iubesc pescuitul pentru ca se poate minca bine, dormi bine si evident spritzul intr-un anturaj placut.
Ca nou venit pe forum va urez FIREE INTINSE !
Virgil Raileanu
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: Aici ne prezentam!

Post by Eugen Fetes »

Raileanu Virgil wrote:Bine v-am gasit,
Sint inginer petrolist de meserie, director de profesie ( pentru cine nu ma cunoaste, inca) nascut in "62 cu o activitate piscicola mostenita de la mama ( fost inginer piscicol ). Iubesc pescuitul pentru ca se poate minca bine, dormi bine si evident spritzul intr-un anturaj placut.
Ca nou venit pe forum va urez FIREE INTINSE !
Virgil Raileanu
Bine ai venit Nashule!!!
0745578278
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by valic »

Bine ati venit Fratilor,
Sa traiesti Fae tata, ai uitat sa scrii in prezentare ca esti pescar consacrat de dunare, delta si ape miscatoare ......... ;)
Cele bune.
Valic
0744 644 368
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Aici ne prezentam!

Post by Albatrin »

Eugen Fetes wrote:
Raileanu Virgil wrote:Bine v-am gasit,
Sint inginer petrolist de meserie, director de profesie ( pentru cine nu ma cunoaste, inca) nascut in "62 cu o activitate piscicola mostenita de la mama ( fost inginer piscicol ). Iubesc pescuitul pentru ca se poate minca bine, dormi bine si evident spritzul intr-un anturaj placut.
Ca nou venit pe forum va urez FIREE INTINSE !
Virgil Raileanu
Bine ai venit Nashule!!!
Image Bine ai venit Virgile!!!Image
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Post Reply

Return to “Prezentări”