Aici ne prezentam!

Dacă doreşti să te cunoaştem mai bine, scrie-ne despre tine: cine eşti, de unde eşti, de când şi pe unde pescuieşti, etc.

Moderators: dutustoica, PETREMAN

zeus
Posts: 37
Joined: 28 Oct 2009, 19:53

Re: Aici ne prezentam!

Post by zeus »

Salutare! :D Sa ma prezint....Cristache Ion....bla-bla-bla....sunt acelasi numai ca postez aici....Zeus(ca pe alte forumuri)! :twisted: Daca se face un referendum prin care se doreste sa redevin...Rumburakk....o fac! :mrgreen:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit!observ ca-ti alegi ca nick-name numai personaje cu oarece puteri supranaturale! :lol: Oare sa insemne ceva chestia asta? :roll:
zeus
Posts: 37
Joined: 28 Oct 2009, 19:53

Re: Aici ne prezentam!

Post by zeus »

Dumitrescu Iancu wrote:Bine ai venit!observ ca-ti alegi ca nick-name numai personaje cu oarece puteri supranaturale! :lol: Oare sa insemne ceva chestia asta? :roll:
Relax...relax...nu este nimic neobisnuit in asta.....sau este!?! :mrgreen:
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Aici ne prezentam!

Post by Albatrin »

zeus wrote:Salutare! :D Sa ma prezint....Cristache Ion....bla-bla-bla....sunt acelasi numai ca postez aici....Zeus(ca pe alte forumuri)! :twisted: Daca se face un referendum prin care se doreste sa redevin...Rumburakk....o fac! :mrgreen:
Ionuţ,
ordin tată, ori Rumburakk ori deloc. :lol: Păi, Zeuşi sunt o mie pe forumuri dar duşmanul Arabelei, care i-a mâncat ficaţii luni de zile, numa unu', se poate?!?!!? :shock: :shock:
Vorbim cu admin-ul să te reînregistreze cu adevăratul tău nume ok?
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
zeus
Posts: 37
Joined: 28 Oct 2009, 19:53

Re: Aici ne prezentam!

Post by zeus »

Bine...bine...accept!...da' nu te uit! :mrgreen:
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Aici ne prezentam!

Post by Albatrin »

zeus wrote:Bine...bine...accept!...da' nu te uit! :mrgreen:
Image
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by FAE »

:D SALVE :D
Ioane da-ti 2 perechi de palme...,de dreq te-ai timpit...te lasi "umilit de totii" ?,parca ai fi papusa lor... :mrgreen:
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Aici ne prezentam!

Post by Albatrin »

FAE wrote::D SALVE :D
Ioane da-ti 2 perechi de palme...,de dreq te-ai timpit...te lasi "umilit de totii" ?,parca ai fi papusa lor... :mrgreen:
Ce vrei să spui FAE, cine l-a umilit??
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by FAE »

:D SALVE :D
Pai daca a cedat si nu si-a ales ce nume de user a vrut....... papusa :lol: :lol: :lol:
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
zeus
Posts: 37
Joined: 28 Oct 2009, 19:53

Re: Aici ne prezentam!

Post by zeus »

FAE wrote::D SALVE :D
Pai daca a cedat si nu si-a ales ce nume de user a vrut....... papusa :lol: :lol: :lol:
Am impresia ca ne-am uitat...gradele!
Sunt cine vreau eu.......Zeus...Rumburakk....dar mereu am ramas tot ....eu! Ce bine ar fi fost ca multi altii sa faca sau sa reuseasca chestia asta!....Chiar nu conteaza....ptr mine...si cred ca nici pentru Albatrin....era doar un timid....Bine ai venit!....nespus de altii......de ce oareeee??? :lol: :twisted:
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Aici ne prezentam!

Post by dutustoica »

zeus wrote:
FAE wrote::D SALVE :D
Pai daca a cedat si nu si-a ales ce nume de user a vrut....... papusa :lol: :lol: :lol:
Am impresia ca ne-am uitat...gradele!
Sunt cine vreau eu.......Zeus...Rumburakk....dar mereu am ramas tot ....eu! Ce bine ar fi fost ca multi altii sa faca sau sa reuseasca chestia asta!....Chiar nu conteaza....ptr mine...si cred ca nici pentru Albatrin....era doar un timid....Bine ai venit!....nespus de altii......de ce oareeee??? :lol: :twisted:
Ioane, esti binevenit. Fii sigur de asta. De ce n-am spus-o si ceilalti? Pentru ca Albatrin a zis ceea ce am fi vrut sa zicem si noi. De aia e...AlBatrin. Referitor la nume, putea fi si Zamolxe.............noi tot de Rumburakk te stim. Si.. asta e important.
zeus
Posts: 37
Joined: 28 Oct 2009, 19:53

Re: Aici ne prezentam!

Post by zeus »

MULTUMESC! ;)
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Aici ne prezentam!

Post by cezar »

dutustoica wrote:
zeus wrote:
FAE wrote::D SALVE :D
Pai daca a cedat si nu si-a ales ce nume de user a vrut....... papusa :lol: :lol: :lol:
Am impresia ca ne-am uitat...gradele!
Sunt cine vreau eu.......Zeus...Rumburakk....dar mereu am ramas tot ....eu! Ce bine ar fi fost ca multi altii sa faca sau sa reuseasca chestia asta!....Chiar nu conteaza....ptr mine...si cred ca nici pentru Albatrin....era doar un timid....Bine ai venit!....nespus de altii......de ce oareeee??? :lol: :twisted:
Ioane, esti binevenit. Fii sigur de asta. De ce n-am spus-o si ceilalti? Pentru ca Albatrin a zis ceea ce am fi vrut sa zicem si noi. De aia e...AlBatrin. Referitor la nume, putea fi si Zamolxe.............noi tot de Rumburakk te stim. Si.. asta e important.
Prietene, daca citesti postarile ulterioare prezentarii tale, vei constata ca Purtatorul de cuvant al PC 21, ti-a urat "bun venit". Iar purtatorul de cuvant, cel putin in acceptiunea mea, "poarta vorbele" intregii asociatii. ;)
zeus
Posts: 37
Joined: 28 Oct 2009, 19:53

Re: Aici ne prezentam!

Post by zeus »

cezar wrote:[


Prietene, daca citesti postarile ulterioare prezentarii tale, vei constata ca Purtatorul de cuvant al PC 21, ti-a urat "bun venit". Iar purtatorul de cuvant, cel putin in acceptiunea mea, "poarta vorbele" intregii asociatii. ;)
[/quote][/quote]

Omorati-ma :shock: ...am observat greseala :oops: ...dar era prea tarziu....si cum mesajul era directionat catre Fae....! Dau o bere...dupa ce beau o palinca de la voi! :lol:
User avatar
cretzu
Posts: 16
Joined: 27 Oct 2009, 20:52
Location: Brasov
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by cretzu »

Marius Neagoe din Brasov.
NEAGOE MARIUS
0720110898
TOT INAINTE !
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by PETER »

cretzu wrote:Marius Neagoe din Brasov.
Hopa !
Inca un Ardelean.
Fii binevenit ;) ;) ;) !
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by FAE »

:D SALVE :D
BINE AI VENIT...prietene pescar,hai ca incet incet sintem cit mai multii...! :P
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Aici ne prezentam!

Post by Petru Burian »

FAE wrote::D SALVE :D
BINE AI VENIT...prietene pescar,hai ca incet incet sintem cit mai multii...! :P
Bine ai venit Marius Neagoe din Brasov. Sper ca vei contribui la intarirea "ligii ardelene" :D :D

Sa inteleg Dom'Fae ca esti ardelean :?: :o :o :o
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: Aici ne prezentam!

Post by Eugen Fetes »

Petru Burian wrote:
FAE wrote::D SALVE :D
BINE AI VENIT...prietene pescar,hai ca incet incet sintem cit mai multii...! :P
Bine ai venit Marius Neagoe din Brasov. Sper ca vei contribui la intarirea "ligii ardelene" :D :D

Sa inteleg Dom'Fae ca esti ardelean :?: :o :o :o

Da! Este ardelean dupa... roata de la masina... :lol:
0745578278
User avatar
cretzu
Posts: 16
Joined: 27 Oct 2009, 20:52
Location: Brasov
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by cretzu »

Eugen Fetes wrote:
Petru Burian wrote:
FAE wrote::D SALVE :D
BINE AI VENIT...prietene pescar,hai ca incet incet sintem cit mai multii...! :P
Bine ai venit Marius Neagoe din Brasov. Sper ca vei contribui la intarirea "ligii ardelene" :D :D

Sa inteleg Dom'Fae ca esti ardelean :?: :o :o :o

Da! Este ardelean dupa... roata de la masina... :lol:
AI dreptate nea Eugen ! Sunt nascut in 1970 feb 18 in Campina Prahova si locuiesc in Brasov din 1976 .
NEAGOE MARIUS
0720110898
TOT INAINTE !
Post Reply

Return to “Prezentări”