Aici ne prezentam!

Dacă doreşti să te cunoaştem mai bine, scrie-ne despre tine: cine eşti, de unde eşti, de când şi pe unde pescuieşti, etc.

Moderators: dutustoica, PETREMAN

Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

forgo dorin wrote:Buna Ziua domnilor.ma numesc Forgo Dorin lacuiesc in tulcea am 49 ani,sint pasionat de pescuit si vinatoare.si mai nou de diferite activitati legate de forumurile de profil.cu stima dorin f
Bine ai venit,nea Dorine,desi ti-a trebuit cam mult timp! :lol: .Aici suntem acasa,nu ne bruiaza nimeni,asa ca putem discuta ce vrem!Sicat vrem! :lol:
nicusor 162
Posts: 12
Joined: 24 Jan 2011, 09:05

Re: Aici ne prezentam!NICUSOR162

Post by nicusor 162 »

M-am nascut pe 19-03-1962 in Bucuresti si am copilarit la malul balti Fundeni-Frunzanesti,unde am pescuit prima oara pe la sase ani. Acum la 49 de ani m-am inscris in asociatia 21 pescar,pentru a cunoaste alti oameni si prieteni de la care sa pot deslusi tainele pescuitului la Dunare si in Delta Dunari.Sunt casatorit, am un baiat de 24 de ani si o fata de 28 de ani si o frumusete de nepoata de 10 ani. De meserie electrician,dar nu am mai lucrat din 93 ca electrician.Am lucrat ca AGENT PAZA pentru o firma cunoscuta,asa avand mai mult timp liber pentru iesiri in aer liber.Sunt amator de iesiri la pescuit pe Dunare,astept invitatii.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Aici ne prezentam!NICUSOR162

Post by cezar »

nicusor 162 wrote:M-am nascut pe 19-03-1962 in Bucuresti si am copilarit la malul balti Fundeni-Frunzanesti,unde am pescuit prima oara pe la sase ani. Acum la 49 de ani m-am inscris in asociatia 21 pescar,pentru a cunoaste alti oameni si prieteni de la care sa pot deslusi tainele pescuitului la Dunare si in Delta Dunari.Sunt casatorit, am un baiat de 24 de ani si o fata de 28 de ani si o frumusete de nepoata de 10 ani. De meserie electrician,dar nu am mai lucrat din 93 ca electrician.Am lucrat ca AGENT PAZA pentru o firma cunoscuta,asa avand mai mult timp liber pentru iesiri in aer liber.Sunt amator de iesiri la pescuit pe Dunare,astept invitatii.
Bun venit pe forumul nostru. Sper sa facem cat mai multe iesiri impreuna.
Orice actiune anuntata in rubricile forumului constituie invitatii pentru membrii nostri.
:D
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: Aici ne prezentam!

Post by ALIN66 »

forgo dorin wrote:Buna Ziua domnilor.ma numesc Forgo Dorin lacuiesc in tulcea am 49 ani,sint pasionat de pescuit si vinatoare.si mai nou de diferite activitati legate de forumurile de profil.cu stima dorin f


Hip-Hip -Hura !!!!!Bine-ai venit Dorine pe site-ul APC 21 !Ramane cum am stabilit pe "pescuitul.ro" !
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
Gvraciu
Posts: 2
Joined: 19 Jan 2011, 17:03

Re: Aici ne prezentam!

Post by Gvraciu »

Bine v-am gasit. Ma numesc Vraciu Gabriel, 59 ani ,Bucurestean.Sunt membru APC21 din 2010 si anul acesta dupa ce vor sosi AMPA si PG-urile sper sa devin si membru in Clubul Dunarenilor. Pescar din clasa a doua(AGVPS-Permis pt. elevi si pionieri-). Sunt stiucar pasionat, dar cum stiuca s-a cam rarit, am devenit "pescar de detoate"(adica merg la orice fel de pescuit), fara sa uit de "prima dragoste".De cativa ani din cauza taxelor si calitatii scazute (in opinia mea)a baltilor din jurul Bucurestiului, am descoperit Dunarea. Daca treci peste faptul ca si Dunarea este poluata, foarte braconata si ca perioada optima pt. pescuit este scurta, iti poate oferi singur, dar mai ales in grup, multe satisfactii. In speranta gasirii unui sau mai multor parteneri, ader cu drag la aceasta asociatie si acest club.
Tel. 0740052156,0213308842. Mail:Gvraciu@gmail.com
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by pytzy »

Gvraciu wrote:Bine v-am gasit. Ma numesc Vraciu Gabriel, 59 ani ,Bucurestean.Sunt membru APC21 din 2010 si anul acesta dupa ce vor sosi AMPA si PG-urile sper sa devin si membru in Clubul Dunarenilor. Pescar din clasa a doua(AGVPS-Permis pt. elevi si pionieri-). Sunt stiucar pasionat, dar cum stiuca s-a cam rarit, am devenit "pescar de detoate"(adica merg la orice fel de pescuit), fara sa uit de "prima dragoste".De cativa ani din cauza taxelor si calitatii scazute (in opinia mea)a baltilor din jurul Bucurestiului, am descoperit Dunarea. Daca treci peste faptul ca si Dunarea este poluata, foarte braconata si ca perioada optima pt. pescuit este scurta, iti poate oferi singur, dar mai ales in grup, multe satisfactii. In speranta gasirii unui sau mai multor parteneri, ader cu drag la aceasta asociatie si acest club.
Tel. 0740052156,0213308842. Mail:Gvraciu@gmail.com
Bine ai venit Gabriel....
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by Lorelai »

Bine ai venit, Gabriel.
Sper ca vom petrece clipe frumoase pe balti, Dunare si nu nu mai.
Cu prietenie,
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by valic »

Bine ai venit, stai pe-aproape ....
Valic
0744 644 368
PsiHo
Posts: 18
Joined: 12 Feb 2011, 23:29

Re: Aici ne prezentam!

Post by PsiHo »

salut am 22 ani, 23 in iulie ma numesc Andrei si stau in Crangasi :D
de marti-miercuri suntem colegi:P
pescuiesc de obicei pe bratul borcea in zona comunei Vladeni(vara pt ca plec 3-4-5zile) cand nu prea am timp dau o fuga pe neajlov sau pe Fundulea 7
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Aici ne prezentam!

Post by valibu »

Bun venit printre noi, prietene pescar!
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by pytzy »

PsiHo wrote:salut am 22 ani, 23 in iulie ma numesc Andrei si stau in Crangasi :D
de marti-miercuri suntem colegi:P
pescuiesc de obicei pe bratul borcea in zona comunei Vladeni(vara pt ca plec 3-4-5zile) cand nu prea am timp dau o fuga pe neajlov sau pe Fundulea 7
Bine ai venit in randurile noastre...si sper sa ne vedem si pe mal de Dunare....(si eu mai dau la peste pe la Facaieni..aproape de Vladeni... ;) )
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
basty78
Posts: 6
Joined: 07 Feb 2011, 15:14
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by basty78 »

bine ai venit.
poate mergem impreuna pe neajlov sau dunare.
forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: Aici ne prezentam!

Post by forgo dorin »

Ma numesc Forgo Dorin ,profesie pescar amator Delta Dunarii in mod special.
Riuri de munte in concediu,Scris dezordonat ,telegrafic.sustinator al clubului si asociatiei APC21(chiar daca asta in ultimul timp imi cam da dureri de cap pe forumul pe care postez in general pescuitul ro)
Meneger de fabrica de confectii.Posesor al pensiunii Paradise Delta House Mila 23(care in mod special va asteapta pe dvs la orci ce ora din zi si noapte ,in ori ce anotimp,cu bratele deschise)
Pasiuni PESCUIT.vinatoare, muzica( mai nou teatru pe forumuri :lol: )
User avatar
Geo
Posts: 465
Joined: 21 Oct 2009, 15:28

Re: Aici ne prezentam!

Post by Geo »

Bine ai venit printre noi, Dorine !
Ne lipsea un Tulcean get-beget, care să ne ajute (şi) în descoperirea paradisului Deltei Dunării (niciodată nu poţi spune că ai ajuns să vezi tot ce este în Deltă...).
Sperăm că şi noi vom putea fi la înălţimea aşteptărilor tale.
Pescuitul = Relaxare în natură
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by pytzy »

Bine ai venit printre noi..nea' Dorin.... ;)
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by PETREMAN »

forgo dorin wrote:( mai nou teatru pe forumuri :lol: )
Teatre de ,,razboi,, mai exact pe alte forumuri :lol:
Cu toate ca v-ati mai prezentat odata, de data asta ati facut o mai detaliat,bine ati venit Dl Dorin :)
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by Miyagi »

forgo dorin wrote:Ma numesc Forgo Dorin ,profesie pescar amator Delta Dunarii in mod special.
Riuri de munte in concediu,Scris dezordonat ,telegrafic.sustinator al clubului si asociatiei APC21(chiar daca asta in ultimul timp imi cam da dureri de cap pe forumul pe care postez in general pescuitul ro)
Meneger de fabrica de confectii.Posesor al pensiunii Paradise Delta House Mila 23(care in mod special va asteapta pe dvs la orci ce ora din zi si noapte ,in ori ce anotimp,cu bratele deschise)
Pasiuni PESCUIT.vinatoare, muzica( mai nou teatru pe forumuri :lol: )
:lol: :lol: :lol: . Nici nu esti simpatic, stii? Bine ai venit!
forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: Aici ne prezentam!

Post by forgo dorin »

Stiu Bine V-am Gasit
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Aici ne prezentam!NICUSOR162

Post by pytzy »

nicusor 162 wrote:M-am nascut pe 19-03-1962 in Bucuresti si am copilarit la malul balti Fundeni-Frunzanesti,unde am pescuit prima oara pe la sase ani. Acum la 49 de ani m-am inscris in asociatia 21 pescar,pentru a cunoaste alti oameni si prieteni de la care sa pot deslusi tainele pescuitului la Dunare si in Delta Dunari.Sunt casatorit, am un baiat de 24 de ani si o fata de 28 de ani si o frumusete de nepoata de 10 ani. De meserie electrician,dar nu am mai lucrat din 93 ca electrician.Am lucrat ca AGENT PAZA pentru o firma cunoscuta,asa avand mai mult timp liber pentru iesiri in aer liber.Sunt amator de iesiri la pescuit pe Dunare,astept invitatii.
Bine ai venit printre noi Nicu...tine aproape....poate mai bagam un Alionte.... ;)
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
p_m_1959
Posts: 93
Joined: 06 Nov 2009, 07:28

Re: Aici ne prezentam!

Post by p_m_1959 »

Bine ai venit nea Dorine!(desi cam tarziu, am citit atatea scrise pe alt site de mata si parca te cunosc de-o viata)
________________________________________-
Ne nastem goi,uzi si flamanzi,necazurile d-abia atunci incep!
Post Reply

Return to “Prezentări”