PREZENTARE

Dacă doreşti să te cunoaştem mai bine, scrie-ne despre tine: cine eşti, de unde eşti, de când şi pe unde pescuieşti, etc.

Moderators: dutustoica, PETREMAN

Post Reply
teo51
Posts: 22
Joined: 29 Oct 2011, 12:02

PREZENTARE

Post by teo51 »

Sunt mare iubitor de natura si pasionat de pescuit din copilarie.Am pescuit mult timp pe Somes si baltile din zona Clujului,acum insa locuiesc in PH.nu ratez nici o ocazie sa ies pe Dunare.Pe unii dintre voi va stiu de pe forum unde v-am citit cu interes cmentariile absolut interesante si didacte.Imi place ideea de "Club",da senzatia de deschidere intr-o intimitate colectiva inteleasa doar de impatimiti.Pt-ca vine iarna si ca sa zic asa, am cam pus sculele in cui,ne raman discutiile si amintirea verii.In speranta ca ma veti primi cu bunavointa printre voi,sper sa ne intalnim nu numai virtual.Sanatate si povestiri interesante la o breica.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: PREZENTARE

Post by cezar »

teo51 wrote:Sunt mare iubitor de natura si pasionat de pescuit din copilarie.Am pescuit mult timp pe Somes si baltile din zona Clujului,acum insa locuiesc in PH.nu ratez nici o ocazie sa ies pe Dunare.Pe unii dintre voi va stiu de pe forum unde v-am citit cu interes cmentariile absolut interesante si didacte.Imi place ideea de "Club",da senzatia de deschidere intr-o intimitate colectiva inteleasa doar de impatimiti.Pt-ca vine iarna si ca sa zic asa, am cam pus sculele in cui,ne raman discutiile si amintirea verii.In speranta ca ma veti primi cu bunavointa printre voi,sper sa ne intalnim nu numai virtual.Sanatate si povestiri interesante la o breica.
Bine ai venit si sper ca te vei simti bine printre "clubistii" nostri :lol:
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: PREZENTARE

Post by Mihai Vinturache »

Bine ai venit Teo. Tine pe aproape si vei gasi si activitati de iarna.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
Post Reply

Return to “Prezentări”