Aici ne prezentam!

Dacă doreşti să te cunoaştem mai bine, scrie-ne despre tine: cine eşti, de unde eşti, de când şi pe unde pescuieşti, etc.

Moderators: dutustoica, PETREMAN

User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by CRISTI DINU »

Dinu Cristian wrote:Va salut, ma numesc Dinu Cristian sunt mai nou pe acest site ,sunt din bucuresti - crangasi, lucrez pe santiere , sunt nascut in "71 si traiesc ca sa pescuiesc !
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by valic »

Bine ai venit omule.

Cele bune.
Valic
0744 644 368
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by CRISTI DINU »

valic wrote:Bine ai venit omule.

Cele bune.
multumesc de urare si deabea astept sa fac un vadu sau o gura portitei,deocamdata am de lucru la munca si nu ma pot exprima,inca este bine ,nu sunt patron. :D
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
adrian
Posts: 23
Joined: 22 Sep 2010, 12:32

Re: Aici ne prezentam!

Post by adrian »

Buna ziua,

Ma numesc Balan Adrian, sunt din Bucuresti,am 32 ani si lucrez in sistemul bancar ( partea administrativa).
Ca pescar sunt incepator dar sper sa modific acest nivel.Partea cea mai agreata de mine la o partida de pescuit este relaxarea si timpul petrecut in mijlocul naturii.

Cu respect,
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by pytzy »

adrian wrote:Buna ziua,

Ma numesc Balan Adrian, sunt din Bucuresti,am 32 ani si lucrez in sistemul bancar ( partea administrativa).
Ca pescar sunt incepator dar sper sa modific acest nivel.Partea cea mai agreata de mine la o partida de pescuit este relaxarea si timpul petrecut in mijlocul naturii.

Cu respect,
Bine ai venit printre noi.. ;) ;)
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
User avatar
mikcutu
Posts: 751
Joined: 26 Oct 2009, 09:53

Re: Aici ne prezentam!

Post by mikcutu »

adrian wrote:Buna ziua,

Ma numesc Balan Adrian, sunt din Bucuresti,am 32 ani si lucrez in sistemul bancar ( partea administrativa).
Ca pescar sunt incepator dar sper sa modific acest nivel.Partea cea mai agreata de mine la o partida de pescuit este relaxarea si timpul petrecut in mijlocul naturii.

Cu respect,
Salut Adrian, bine ai venit intre noi. Pe acest forum vei gasi informatii la o mare parte din intrebarile tale si totodata oameni gata de aventura oricand.
Za dacs cam from za tracs!
User avatar
raitmaerg
Posts: 221
Joined: 17 May 2010, 15:58
Location: bucuresti
Contact:

salutari !!!

Post by raitmaerg »

eu sunt Dodo. prin aprilie o sa fac 41 de ani. inginer tcm-ist, lucrez in vanzari de 15 ani.
sunt membru clubului Pescar Club 21 din primavara acestui an.
am inceput sa pescuiesc pe Neajlov cu bete de alun de pe la 7 ani....ce vremuri. am avut norocul sa invat de la tatal meu cat si de la un vecin ( mare pescar) care avea permis de pescuit pe toate baltile din Romania comunista si de la care am invatat multe.
pana anul trecut pescuiam prin baltile din jurul bucurestiului, dar de cand un prieten a inceput sa ma ia cu barca pe dunare, pescuitul prin baltile amenajate si-a pierdut farmecul. acum iubesc dunarea. anul acesta mi-am luat si o barcuta cu motor de 10 cp. asa ca o sa cam uit de baltile cu taxa si o sa fiu in 99% din partide pe dunare in zona oltenitei.
alte hobby-uri in afara de pescuit: foto, muzica, acvaristica.
dintr-un om sanatos faci un pescar dar dintr-un pescar nu mai faci om sanatos.
<*)))))>{ Georgian Raitmaer <*)))))>{
raitmaerg@yahoo.com/0720499965
http://propescuit.blogspot.com/
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit,Dodo!Te asteptam sa participi la expeditiile noastre pe Dunare si in Delta!Esti binevenit oricand!
PROTOS
Posts: 60
Joined: 20 Aug 2010, 11:36

Re: Aici ne prezentam!

Post by PROTOS »

Buna ziua,

ma numesc Potropopescu Cornel ,30 de ani,lucrez in sistemul sanitar,pescar iubitor de DELTA :)
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Aici ne prezentam!

Post by valibu »

Buna venit printre noi, oameni buni.
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by pytzy »

valibu wrote:Buna venit printre noi, oameni buni.
Sa citam un "clasic" in viata.... :D :D
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
User avatar
raitmaerg
Posts: 221
Joined: 17 May 2010, 15:58
Location: bucuresti
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by raitmaerg »

Dumitrescu Iancu wrote:Bine ai venit,Dodo!Te asteptam sa participi la expeditiile noastre pe Dunare si in Delta!Esti binevenit oricand!
abea astept terminarea perioadei de prohibitie de la anul( nici nu a inceput inca si eu astept sa se termine) :D .sigur ca o sa particip cu mare drag alatruri de voi, multumesc de invitatie.
dintr-un om sanatos faci un pescar dar dintr-un pescar nu mai faci om sanatos.
<*)))))>{ Georgian Raitmaer <*)))))>{
raitmaerg@yahoo.com/0720499965
http://propescuit.blogspot.com/
johnny_fia
Posts: 85
Joined: 14 Mar 2010, 11:23

Re: Aici ne prezentam!

Post by johnny_fia »

Salut! Ma numesc Ionut Alexandru, sunt din Bucuresti, inginer de meserie. Imi place sa pescuiesc mai mult pe ape curgatoare. Ca stiluri prefer pescuitul la pluta, spining si mai nou (cam 1 an) pescuitul la fly. Toate cele bune
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Aici ne prezentam!

Post by Mihai Vinturache »

Bine ai venit Ionut.
Urmareste discutiile acestui forum si ai sa vezi ca printre membrii asociatiei noastre sunt si multi amatori de pescuit pe rauri.
Dar sunt sigur ca vei gasi multe alte subiecte interesante.
Si ai sa poti vedea ca asociatia are si o echipa de arbitri care a arbitrat in acest an Campionatul natonal de spining.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Aici ne prezentam!

Post by pytzy »

Bine ati venit Ionu si Dodo....tine-ti aprope.. ;)
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Aici ne prezentam!

Post by valibu »

bun venit printre noi, Johnny ;)
jonny_23
Posts: 9
Joined: 27 Dec 2010, 22:25

Re: Aici ne prezentam!

Post by jonny_23 »

salutare vechi prieteni.....

sunt Urdarea Ionut si sunt pescar de crap.multi dintre voi ma cunosc altii nu.cu voi am invatat pescuitul si alaturi de voi am intrat in tainele pescuitului adevarat .ma bucur ca am dat de voi pe aici...va urez sarbatori fericite si un calduros la multi ani.
CS CARP ZONE
URDAREA IONUT
TEL:0768.895.826
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Aici ne prezentam!

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit,Ionut!Ti-a trebuit cam mult timp sa ne gasesti `in casa noua`! :lol:
La Multi Ani si tie si multe podiumuri in 2011!
jonny_23
Posts: 9
Joined: 27 Dec 2010, 22:25

Re: Aici ne prezentam!

Post by jonny_23 »

Dumitrescu Iancu wrote:Bine ai venit,Ionut!Ti-a trebuit cam mult timp sa ne gasesti `in casa noua`! :lol:
La Multi Ani si tie si multe podiumuri in 2011!
va multumesc.sa dea domnu sa am parte de cat mai multe...acum sa vedem si bugetu care este de alocat pt asta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CS CARP ZONE
URDAREA IONUT
TEL:0768.895.826
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Aici ne prezentam!

Post by valibu »

Ionut, bine ai venit. E o adevarata placere sa te stiu printre noi. Sa ai multe reusite in anul care vine. La multi ani si tie!
Post Reply

Return to “Prezentări”