rezultatul...???

Oscilante, rotative, jiguri, voblere, muşte, etc.

Moderator: Pacapescarul

Post Reply
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

rezultatul...???

Post by FAE »

:D SALVE :D
Mah baieti...dar chiar nimeni nu mai pescuieste cu artificiale...ceva"caucioace",fiare sau table ...am vazut astazi in jur de ora 12 pe Dimbovita pe un prieten depacili-sa...! sa spuna el singur ce-a facut, "io nu vreau sa il dau de gol! :mrgreen:
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: rezultatul...???

Post by FAE »

:D SALVE :D
Costine nu sti nimic...?? :roll: , am trecut pe linga tine...te-am clacsonat...dadeai de zor din miini . :lol:
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: rezultatul...???

Post by costin stefanescu »

ce sa spun e si mare secret :lol: ,pe plictiseala asta nici n-ai unde sa te duci,am incercat si pe Pantelimon,apoi am fost la Tei,pe soseaua Fundeni,sa iau pulsul cum se zice(mai mult sa-mi fac chef de-o tarie de Banisor :lol: )mai nimic,doar pe Tei am luat cativa bibani si erau unii care dadeau la rama si prindeau de zor somotei pitici sau africani nu stiu exact ce sant si am fost Duminica nu Luni cum ai postat tu
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: rezultatul...???

Post by FAE »

:D SALVE :D
Pai "IO de duminica m-a referam... 8-) , erai pina in podul de la Mihai Bravu...erau prea multe masini in spatele meu ca sa pot opri exact linga tine...bravo tie, macar ai iesit din casa. ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: rezultatul...???

Post by modigliani »

:D Salve Fae ! :D Ce mai faci , mai taticule ? N-ai mai scos o vorba ...... . Pe unde umbli ? Esti la peste sau tragi curent pe vreundeva ? ;) ;) ;)

Ne e dor de tine , nene ! :D :D :D
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
Post Reply

Return to “Pescuit cu artificiale”