Actiuni Club Spinning APC 21

Oscilante, rotative, jiguri, voblere, muşte, etc.

Moderator: Pacapescarul

User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Maine dimineata va avea loc prima iesire inr-un cadru cat de cat organizat al clubului de spinning , cand cinci mebrii ai clubului vom face o iesire pe Neajlov in cautarea cleanului iar daca acesta nu coopereaza orice are cap si coada si macar doi solzi intre ele :mrgreen: !
Daca cineva vrea sa ni se alature sunteti bineveniti !
Iesirea se va face in zona podului de la Calugareni unde vom ajunge undeva la ora 9.00-9.30 !
Revenim maine dupamasa cu povestea iesirii si cateva fotografii , care speram sa cuprinda si ceva pestici :?: !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
pupu
Posts: 476
Joined: 01 Mar 2010, 21:05

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by pupu »

Sper sa aveti ceva succes , eu am fost azi pe la 12 si am innotat prin noroaie, apa e imposibila si tot pestele e cu capul in gard.

Numai bine...
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

In ce zona ai fost macar sa stim sa batem drumu de pomana pana acolo ?
Ce inseamna tot pestele era cu capu in gard ?
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rebeu »

Bag io sama că tre' să facem şi-un dicţionar p-acilea că hummm... ne mai ciocnim în înţelesuri... :lol: :lol: :lol:
Sună tare "cu capu'n gard" acu'... ce-o-nsemna... hummm...
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
pupu
Posts: 476
Joined: 01 Mar 2010, 21:05

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by pupu »

Intre Bulbucata si Podul Doamnei, si la viteza si culoarea pe care o avea apa pesti sunt oriunde au un oarece adapost , obstacole mai mari in apa , pe sub radacinile copacilor de pe marginea apei s.a.m.d.

Numai bine...
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by costin stefanescu »

Razvane,nu mergeti pe Neajlov,e negru,mergeti in schimb pe Arges zona Bolintin,apa e taman buna,suna-l pe nea Mircea va ghideaza el,merge binisor!!!!
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rebeu »

Care Mircea?
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Dumitrescu Iancu »

rebeu wrote:Care Mircea?
Elev Radu,mai multa atentie la "cursuri",te rog!E vorba de Mircea Staicu,colegul vostru de la feeder!Pai, se poate atata lipsa de concentrare?
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rebeu »

Hummm... dom' diriginte cer scuze... dar tot n-am nr. de tel... ştiu este de neiertat... promit sa nu se mai repete dar acolo-n catalog nu scrie număru'? Se poate pe PM sau pe YM?
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Dumitrescu Iancu »

Sa-l rugam pe Costin sa ne ajute...nu-l am nici eu!
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Adrian vezi ca sa schimbat nitel modificarea ! In urma sfaturilor colegilor nu cred ca are nic un rost sa mergem pana al Neajlov si o sa mergem pe Arges in zona Bolintin ! Oricum vb dimineata la telefon !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by costin stefanescu »

Iancule,nu-l am,credeam ca pus pe site,daca nu rugati-l pe Cornel sau Paca sa va ajute cu nr.!!
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rebeu »

Gata. S-a rezolvat. Dar nu-l sun pe om la ora asta oricat de binevoitor ar fi. mai e si maine zi. O sa-l sunam de la fata locului la intrarea-n Bolintin.
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Abia ne-am intors din mareata expeditie de pe ziua de azi ! In afara de o vreme superba si compania unor prieteni nu prea am reusit altceva ! Apa destul de mare si cam tulburica ptr gustul meu ! Partida de spinning programata s-a transformat in una de stationar . Rezultatele partidei vreo 5 mrenute , un clenut si alte 4-5 lighioane in jur de 5 cm !
Cam atat de azi ! O sa puna si Rebeu cateva poze mai tarziua !
Intre timp va prezint marea mea captura de azi :
Image
Cam asa se baga plase in zona Bolintin , cu politia de fata !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Albatrin »

rosu razvan wrote:.....Cam asa se baga plase in zona Bolintin , cu politia de fata !
Ce vrei Răzvane, e şi ei credincioşi, duminică-i "dezlegare la peşte"!!!!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Miyagi »

rosu razvan wrote:Abia ne-am intors din mareata expeditie de pe ziua de azi ! In afara de o vreme superba si compania unor prieteni nu prea am reusit altceva ! Apa destul de mare si cam tulburica ptr gustul meu ! Partida de spinning programata s-a transformat in una de stationar . Rezultatele partidei vreo 5 mrenute , un clenut si alte 4-5 lighioane in jur de 5 cm !
Cam atat de azi ! O sa puna si Rebeu cateva poze mai tarziua !
Intre timp va prezint marea mea captura de azi :
Image
Cam asa se baga plase in zona Bolintin , cu politia de fata !
Data care vine sa ma suni si sa-mi dai nr de masina si incerc sa aflu ce misiune executa domnii in acel loc :evil: .
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by costin stefanescu »

oricum e bine,daca mergeati pe Neajlov nu-i gaseati nici p'aia :D,las' ca data viitoare merg si eu,mama lui de Arges :lol: !!!
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rebeu »

He he... văd că deja aţi primit raportu'... hummm... Răzvan, băiat subţire, n-a pomenit c-am greşit drumu' de vreo câteva ori, c-am băgat maşinile prin toate băltoacele deşi drumu' normal era curat ca-n palmă dar... l-am găsit după ce-am epuizat restul de combinaţii, că băieţii au pescuit şi ei cam o oră cu totul şi apoi au fost nevoiţi să plece (la serviciu'), că singurul care-a prins ceva a fost doar el, noi restu' semnând condica la ecologişti...
Am uitat ceva? Aaaaa! Abia aştept să merg din nou acolo!

Am fost leneş rău la poze dar ceva, ceva, tot găsiţi aici sau aici.

LE: Uitam să-i mulţumesc domnului Mircea Staicu pentru răbdarea cu care ne-a ghidat şi pentru că ne-a "vândut pontu'" acestui loc care chiar merită toată atenţia. Sper să avem candva ocazia să ne revanşăm.
Last edited by rebeu on 25 Mar 2010, 22:20, edited 1 time in total.
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Miyagi »

rebeu wrote:He he... văd că deja aţi primit raportu'... hummm... Răzvan, băiat subţire, n-a pomenit c-am greşit drumu' de vreo câteva ori, c-am băgat maşinile prin toate băltoacele deşi drumu' normal era curat ca-n palmă dar... l-am găsit după ce-am epuizat restul de combinaţii, că băieţii au pescuit şi ei cam o oră cu totul şi apoi au fost nevoiţi să plece (la serviciu'), că singurul care-a prins ceva a fost doar el, noi restu' semnând condica la ecologişti...
Am uitat ceva? Aaaaa! Abia aştept să merg din nou acolo!

Am fost leneş rău la poze dar ceva, ceva, tot găsiţi aici sau aici.
Cine v-a facut pozele alea Radule,Militia? :D
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rebeu »

He he... am folosit funcţia aia de intârziere declanşare... şi bineînţeles am cărat trepiedul cu mine :lol:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Post Reply

Return to “Pescuit cu artificiale”