Actiuni Club Spinning APC 21

Oscilante, rotative, jiguri, voblere, muşte, etc.

Moderator: Pacapescarul

User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Cornele parca nu ma cunosti ......
Giugiumeau e pusa doar la deruta acolo . Iti dai seama k am luat pe altceva pestele .
Astia sunt prinsi pe Milotina , balta care nu a mai fost pescuita la salau de vreo 6 ani si rezultatele se vad . :mrgreen:
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Miyagi »

rosu razvan wrote:Cornele parca nu ma cunosti ......
Giugiumeau e pusa doar la deruta acolo . Iti dai seama k am luat pe altceva pestele .
Astia sunt prinsi pe Milotina , balta care nu a mai fost pescuita la salau de vreo 6 ani si rezultatele se vad . :mrgreen:
Poi to`mai de-aia imi dau seama ca doar am luat si eu niste urate de 2/0 :D da` la tine. Da` acu blufasi. Cand ai avut tu timp sa-ti refaci trusa. Ultima data ti-ai vandut-o la Rates :lol: . Am cumparat si io atunci cate ceva si daca iti aduci aminte pa Lilieci am pictat si un Pinoccio care samana un pic cu al tau da` era mai mult dupa reteta lu` Paco. :D
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Miyagi »

Miyagi wrote:
rosu razvan wrote:Cornele parca nu ma cunosti ......
Giugiumeau e pusa doar la deruta acolo . Iti dai seama k am luat pe altceva pestele .
Astia sunt prinsi pe Milotina , balta care nu a mai fost pescuita la salau de vreo 6 ani si rezultatele se vad . :mrgreen:
Poi to`mai de-aia imi dau seama ca doar am luat si eu niste urate de 2/0 :D da` la tine. Da` acu blufasi. Cand ai avut tu timp sa-ti refaci trusa. Ultima data ti-ai vandut-o la Rates :lol: . Am cumparat si io atunci cate ceva si daca iti aduci aminte pa Lilieci am pictat si un Pinoccio care samana un pic cu al tau da` era mai mult dupa reteta lu` Paco. :D
Da te-am inteles oricum. Ideea era daca ma duci si pe mine ca vreau sa vad daca imi mai pastrez Beast Masteru` ala sau imi fac si eu ceva custom?
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Trusa am refacut-o in 2 timpi si 3 miscari . Ce am vandut atunci erau dubluri din trusa deci nu era nici o pierdere majora k mai aveam din fiecare :D
De dus te duc fara nici un fel de problema .
Legat de batz poti sa il vinzi de pe acuma si sa iti faci ceva cutom , mie nu mi-a placut nicioadata cum se comporta BeastMasteru deci ....... :twisted:
Cand vrei da o "sarma" si facem o partida :mrgreen:
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Miyagi »

Pai incercam pe saptamana viitoare, undeva dup-amiaza?
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Incercam Cornele fara nici o problema . Cand ai timp da un telefon si mergem .
Intre timp am mai facut o partida acolo si uite ce a iesit .....
Image
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Miyagi »

rosu razvan wrote:Incercam Cornele fara nici o problema . Cand ai timp da un telefon si mergem .
Intre timp am mai facut o partida acolo si uite ce a iesit .....
Image
Da Boss! Ai dat cu albele alea de care am luat si eu?
Te sun maine.
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

NU am dat pe alb . Spre surprinderea mea pe alb nu a vrut deloc .
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Miyagi »

rosu razvan wrote:NU am dat pe alb . Spre surprinderea mea pe alb nu a vrut deloc .
Atunci?
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Am luat la un turboshad de la bass assasin o culoare de nu dadeam cu ea niciodata .
Da nu manca la altceva si am incercat si cu asta si uite ce a iesit .
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by costin stefanescu »

salut Razvane,bine te-ai intors,bravo pt capturi,ma gandesc ca ar fi cazul sa treci si la provocari adevarate asa ca incearca Dunarea,acolo e adevarata provocare ;) vad ca esti destul de antrenat sa faci pasul asa ca dai bataie 8-) !
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Miyagi »

rosu razvan wrote:Am luat la un turboshad de la bass assasin o culoare de nu dadeam cu ea niciodata .
Da nu manca la altceva si am incercat si cu asta si uite ce a iesit .
Ai dreptate. Da` urata culoarea aia. De fapt nici culoare nu e.
Post Reply

Return to “Pescuit cu artificiale”