Actiuni Club Spinning APC 21

Oscilante, rotative, jiguri, voblere, muşte, etc.

Moderator: Pacapescarul

fanelul
Posts: 42
Joined: 05 Feb 2010, 23:47

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by fanelul »

Frumos locul intr-adevar. D-l Staicu, mai sus, cam in dreptul balastierei mai exista cumva o limba asemanatoare dar mai mica? As fi jurat ca pe acolo pescuiti...
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Miyagi »

rebeu wrote:He he... am folosit funcţia aia de intârziere declanşare... şi bineînţeles am cărat trepiedul cu mine :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
poate reusim sa facem ceva si cu camera aia a mea odata ca ar prinde bine la iesiri. Poate ca n-are mare lucru da` trebuie verificata bine.
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by costin stefanescu »

in primul rand felicitari lui Razvan,a facut o echipa de start,lucru deloc usor,toata lumea stie ca e greu la inceput,bravo Razvane,apoi felicitari tuturor ca ati mers la iesirea asta,si nu in ultimul rand,multumiri lui nea Mircea,un om de toata isprava,o sa aveam nevoie de dansul vara asta ;) !!!
adrian25
Posts: 47
Joined: 15 Mar 2010, 17:53

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by adrian25 »

chiar a fost frumos, cu toate ca timpul nu mi-a permis sa stau mai mult, scuze baieti, si o mica observatie, gheata a spart-o shokatu' cu o mrenuta, si inca un atac nefinalizat, eu inca nu miros a peste pe anul asta :cry: , multumim de poze domnului radu ;)
User avatar
ShokTu
Posts: 5
Joined: 23 Mar 2010, 15:44
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by ShokTu »

adrian25 wrote:chiar a fost frumos, cu toate ca timpul nu mi-a permis sa stau mai mult, scuze baieti, si o mica observatie, gheata a spart-o shokatu' cu o mrenuta, si inca un atac nefinalizat, eu inca nu miros a peste pe anul asta :cry: , multumim de poze domnului radu ;)
Daca nu scapam "mrenuta" aia era atat de bine eu o estimez la minim minim 1 k :) dar acum nu se stie poate era mai mica poate mult mai mare :)
I'm at war with the world and they
Try to pull me in the dark
I struggle to find my faith
As I'm slippin' from your arms
It's getting harder to stay awake
And my strength is fading fast
You breathe into me at last
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Lasa mah k sa nu fi tu singuru am patit si eu una , i-am lasat cadou un carlig in buza ! Deah asa se intampla cand dai cu inanitas de 0,14 :cry: !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
evoIX
Posts: 52
Joined: 25 Feb 2010, 01:16

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by evoIX »

Bravo baietiiiiiii ... ce-as fi vrut si eu sa ies :D .. asta e .. poate data aviatoare.

Mai "Clubul de Spinning" da voi ce faceti aici ?
Partida de spinning programata s-a transformat in una de stationar
:shock: :shock: :shock:
User avatar
ShokTu
Posts: 5
Joined: 23 Mar 2010, 15:44
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by ShokTu »

evoIX wrote:Bravo baietiiiiiii ... ce-as fi vrut si eu sa ies :D .. asta e .. poate data aviatoare.

Mai "Clubul de Spinning" da voi ce faceti aici ?
Partida de spinning programata s-a transformat in una de stationar
:shock: :shock: :shock:
Nu era zona/apa de batut la spin ma :) era o zona superba pentru stationar la mreana :) acum eu ma preg de o alta iesire :D astept sa se faca 7 :twisted:
I'm at war with the world and they
Try to pull me in the dark
I struggle to find my faith
As I'm slippin' from your arms
It's getting harder to stay awake
And my strength is fading fast
You breathe into me at last
fanelul
Posts: 42
Joined: 05 Feb 2010, 23:47

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by fanelul »

Frumoasa iesire, Shoktu, astept saptamana viitoare sa se limpezeasca Neajlovul. Imi propun o saptamana foarte activa, sa vedem daca participa si Dumnealui....
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Dupa mult timp mai bagam si noi ceva activitate !
Am fost azi cu Rebeu pe Fundulea 8 k am avut eu personal o mana de ajutor de dat la un concurs organizat acolo dupe care am dat si eu la peste vreo 2 ore !
Rezultatul Rebeu - 5 carasi si eu un salau frumusel !
Image
Last edited by rosu razvan on 18 Apr 2010, 22:20, edited 1 time in total.
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by costin stefanescu »

bravo ,fratilor,imi pare bine ca v-ati distrat !!!
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Apropo concursu era unu de stationar dar pun 2 poze si de acolo sa nu se supere lumea pe mine !
Image
Image
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Dumitrescu Iancu »

Nu se supara nimeni ca ai pus pozele,da` am si eu o curiozitate:Popa e si el pescar?O fi fost si concurent?(Am vazut cam de toate pe la tot soiul de concursuri de pescuit,da` preot pana acu` n-am vazut!) :lol:
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Taica popa e intradevar pescar si inca unu destul de bun ! Nu a fost concurent dar a dat si el din partea parohiei cate o biblie si o icoana pe lemn sfintita ptr primele trei locuri !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by costin stefanescu »

I-auzi Rublioave !!! :lol: :lol:
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rebeu »

Hummmm... greu cu cititu' ăsta... am recuperat... am citit toate mesajele necitite.
(E o vorbă cu leneşu' şi scumpu'... aşa şi eu... am vrut să optimizez accesul pe conturile de pe forumurile unde am conturi şi... am luat-o! Am scăpat de exploit dar a trebuit sa puric tot serverul să nu fi rămas vreo uşiţă deschisă...
Cel mai mult mi-a afectat conturile de aici si de pe clubkia.)

Gata! Motivarea absenţelor fiind făcută... revin în forţă.
Ca de obicei Răzvan nu precizează şi aspectele mai... hummm... Am prins 4 caraşi din greşeală! Doar unul a fost cât de cât muncit! Restu' erau agăţaţi fără nici-o şansă de scăpare, rolul meu fiind doar constatator. Ziua a fost superbă iar oamenii şi mai şi. Că s-a lăsat şi cu peşte e minunat!

Am făcut şi ceva poze. Pentru cei interesaţi ca de obicei le găsiţi aici sau aici.
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
George Saftoiu
Posts: 154
Joined: 25 Oct 2009, 21:09
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by George Saftoiu »

Acum 2 wekend-uri , pe mal de Dunare,la Cozia MH ,dat la scrumbie,, am constatat ca este si un PREOT !!!!!!.... Oare ei nu au dreptul de a da peste???? Cine a avut tupeul de ale interzice asta?????
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Ptr ca abia m-am intors in tara de cateva zile , intr-un final am reusit sa fac si prima partida de pescuit la rapitor la care am avut urmatoarele rezultate ...
Image
Image
Image
Image

Sper sa nu imi iau prea multe vb de dulce de la unii si de la altii :D
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Miyagi »

Pai de ce nu? to`mai ti-am vazut "giugeaua" castigatoare :lol: . ;)
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Actiuni Club Spinning APC 21

Post by Miyagi »

Altfeeeelll! ne spui si noua pe unde ai dat de el?
Post Reply

Return to “Pescuit cu artificiale”