Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Oscilante, rotative, jiguri, voblere, muşte, etc.

Moderator: Pacapescarul

User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by Miyagi »

rosu razvan wrote:Salutare baietii ! Am revenit de pe front !
Asa zici Miyagi ca am luat o gramada de peste impreuna si eu nu stiam ?
Oricum e ft bine ! :mrgreen:
Sal` Shefu`!
poi trebuia sa bag ceva credibil cat da cat ca printre atatia mincinosi nu mai reusesti sa ti traditia de-ntai a lunii ashteia :D . Acu` cre ca ti-o fi si tie sete dup-atata munca,nuuu? .......sa bem o bere.(cu EVO ca a promis ca o da el) :D .
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by rosu razvan »

Bem Cornele cum sa nu cand vrei tu da nu duminik ! Duminik am sedinta pe malu Dunarii la "stiuk" !
In rest numa de bine si bv ptr concurs imi place ca esti sever cu toata lumea !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by Miyagi »

rosu razvan wrote:Bem Cornele cum sa nu cand vrei tu da nu duminik ! Duminik am sedinta pe malu Dunarii la "stiuk" !
In rest numa de bine si bv ptr concurs imi place ca esti sever cu toata lumea !
Multam!
Unde la Dunare ca poate-mi calca si mie talpusoara p-acolo ca Duminica voi pleca de pe Greaca-Cercani si poate fac un ocol?
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by Miyagi »

Salutari de la Razvan tuturor. N-are timp de pescuit si incearca prin August sa ajunga si el,cel mai probabil in Delta.
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by rosu razvan »

Multam Cornele caai transmis in locu meu k eu chiar nu prea am timp de mess !
Asa ca inca odata salutarila toata lumea si fire intinse de aici din insorita Germanie !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by Miyagi »

rosu razvan wrote:Multam Cornele caai transmis in locu meu k eu chiar nu prea am timp de mess !
Asa ca inca odata salutarila toata lumea si fire intinse de aici din insorita Germanie !
Oricand cu placere sefu` :D .
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by rebeu »

He he... Răzvane... am comis-o. Primul meu avat regulamentar luat cu lanseta aia de păstrav (Daiwa TornadoX 802, 2.40m, medium, 10-40g, n-o ştii, e nou-nouţă) cu "moartea avatului" de 14g şi cu... fir textil de 0.16 pe mulineta de 200.

Până să-mi aduc aminte să fac poze cu el... era deja în ciorbă. Poate se-ndură cine-a făcut poze cu el şi-mi semnează şi mie motivarea :roll:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by rosu razvan »

Bravo Radule !!!!!!
Iti doresc la cat mai multi si daca apucam in scurta perioada cat stau in tara iti mai arat cateva smecherii si chestii prinzatoare la avat ! :D
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by rebeu »

Abia aştept! Mă pregătesc... intens! :lol: :lol: :lol:

Deşi Costin m-a învăţat să pun fir mono incolor... după ce-am pierdut 4 rotative am schimbat pe textil că rămâneam fără obiectu' muncii... Apa fiind cam tulbure mi-am zis că nu se vede că-i textil :roll:

Cam ce mono e mai rezistent? Că ce am eu... parca se dizolvă...
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by rosu razvan »

Radule daca stai sa ma intrebi pe mine stii ca eu am o pasiune ptr Sunline !
Si daca ar fi sa fac o recomandare as zice fluorocarbon de la sunline de 8 sau 10 lbs , da nu mai zic pretu ca imi sare lumea in cap :oops: !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by rebeu »

Hummm... de 8 n-avea, de 10 mi s-a părut prea gros, aşa că am luat asta.

Acu'... aştept să testez produsu'... (în cadă e parfum!) :lol: :lol: :lol:

PS: Ţi-aş sări în cap dar... eşti cam departe şi mi-e că nu te nimeresc... mai ştii peste cine dau? :twisted: :twisted: :twisted:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
fanelul
Posts: 42
Joined: 05 Feb 2010, 23:47

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by fanelul »

E un fir excelent pt leader! Pretul e piperat, intr-adevar dar merita. La fel dupa cum merita si textilul de 6lb de la ei....
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by rosu razvan »

Mai Radule numa minuni faci ! :shock:
Daca mai fac 2-3 recomandari dinastea faci o mare gaura in buget si nu vreau sa imi iau sapuneala cand ne vedem ! :roll:
Oricum una peste alta ai facut o alegere tare buna ! ;)
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by rebeu »

Tu fă recomandările. Sunt băiat mare şi cică am cu ce judeca. Eu deja sunt încântat de fir... E SUPER!!!! Numa' de minuni d-astea să am parte!
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Gvraciu
Posts: 2
Joined: 19 Jan 2011, 17:03

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by Gvraciu »

Daca mai primiti noi membrii in clubul vostru si daca mai exzistati (nu am mai vazut nici o postare din 06.2010) m-asi baga si eu. Vraciu Gabriel, tel. 0740052156, 0213308845. Gvraciu@gmail.com
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by pytzy »

Eu am facut si o sectiune la 'Membri Cotizanti APC 21'....unde sunt si Clubul Dunarenilor...Clibul Arbitrilor...am facut Clubul de Spinning...astept din partea voastra cate un PM sa va trec in lista acolo si sa puteti sa va purtati discutiile in liniste... ;)
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
fatdaddy
Posts: 229
Joined: 30 Aug 2010, 15:01
Location: Bucuresti

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by fatdaddy »

Poti pune un link, ptr ca nu gasesc sectiunea de care ai pomenit. Multumesc
Andrei Riga
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: Clubul Pescarilor de Spinning APC21

Post by PETREMAN »

pytzy wrote:Eu am facut si o sectiune la 'Membri Cotizanti APC 21'....unde sunt si Clubul Dunarenilor...Clibul Arbitrilor...am facut Clubul de Spinning...astept din partea voastra cate un PM sa va trec in lista acolo si sa puteti sa va purtati discutiile in liniste... ;)
fatdaddy wrote:Poti pune un link, ptr ca nu gasesc sectiunea de care ai pomenit. Multumesc

Sunt interesat si eu dar nu gasesc sectiunea, poate un mic ajutor? :oops:
Post Reply

Return to “Pescuit cu artificiale”