Pescuit la caucioace !

Oscilante, rotative, jiguri, voblere, muşte, etc.

Moderator: Pacapescarul

User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Pescuit la caucioace !

Post by rebeu »

Să nu cumva să te tunzi! Las' c-avem noi grijă! :twisted: :twisted: :twisted:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Pescuit la caucioace !

Post by rosu razvan »

Cata rautate domnule ! Uite la ce se ajunge de la un spirit de gluma la amenintari cu tunderea fortata ! :mrgreen:
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Pescuit la caucioace !

Post by Miyagi »

rosu razvan wrote:Vai cat de tare ne-ai jignit Miyagi ! :o Pai chiar sa ne spui pe nume ? :? Lasa k poate intri si tu alaturi de noi anu asta in gasca ticalosilor sa vezi si cum e de partea cealalta a baricadei :idea: !
Oricum joi sunt prezent la cafenea si poate schimbam o vorba doua asta daca faci conversatie cu "ticalosi" ! :D
Abia astept........si cafeneaua si baricada :D . ....... si berea. :P
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Pescuit la caucioace !

Post by Miyagi »

rosu razvan wrote:Cata rautate domnule ! Uite la ce se ajunge de la un spirit de gluma la amenintari cu tunderea fortata ! :mrgreen:
Nu-i fortata ci benevola ca si permisu` ANPA :lol: . Pai tu ce crezi ca scapi de un mic botez? :D
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Pescuit la caucioace !

Post by costin stefanescu »

bah...s-au umflat muschii pe voi,stai sa va vad la treaba,prima zi de lucru,din primavara asta,e joi la cafenea :lol: :lol: :lol: !!!!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Pescuit la caucioace !

Post by Miyagi »

costin stefanescu wrote:bah...s-au umflat muschii pe voi,stai sa va vad la treaba,prima zi de lucru,din primavara asta,e joi la cafenea :lol: :lol: :lol: !!!!
Ce treaba fratele nostru mai mare? Avem treaba? Incepem?
Hai c-am lancezit destul.
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Pescuit la caucioace !

Post by rosu razvan »

Off , off , mai , mai !!!
Pai in ritmu asta nu mai vin la cafenea ca deja vad k cu baricade si alte alea ! :lol:
Avem voie doar cu armament conventional sau merge si cu altele k sa stiu cu ce vin dupa mine ?
Jiguri , gume , nebunii sunt acceptate ca material combatant ?
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Pescuit la caucioace !

Post by Miyagi »

rosu razvan wrote:Off , off , mai , mai !!!
Pai in ritmu asta nu mai vin la cafenea ca deja vad k cu baricade si alte alea ! :lol:
Avem voie doar cu armament conventional sau merge si cu altele k sa stiu cu ce vin dupa mine ?
Jiguri , gume , nebunii sunt acceptate ca material combatant ?
Poi cu baricada a fost ideea ta,da` poti s-aduci si tu o trusa de gume sa vedem si noi cum arata :D .
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Pescuit la caucioace !

Post by rosu razvan »

Mai greu la partea cu cutia ca ale mele stau mai mult in pungutele originale ( k isi altereaza calitatile ) dar o sa fac o selectie si aduc cateva dintre cele mai prinzatoare k sa vezi despre ce e vorba !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

!

Post by costin stefanescu »

e voie Razvane si cu jiguri,gume,blonde,seci,cu ce vrei tu,de Jidvei sa fie :lol: :lol: !Cornele ai o bere de la mine ;)
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Pescuit la caucioace !

Post by rosu razvan »

Sa inteleg k e tabara serioasa acolo ?
Cu jidveiu nu prea ma impac da cu jiguri gume si alte jucarii particip !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Pescuit la caucioace !

Post by rosu razvan »

Nu stiu daca ma primesc baietii acolo cu jumatea de acasa k am niste palinca dinaia veche si galbena ( pe post de tratat de pace si daramare a baricadei ) si nu as vrea sa nu ma mai primesca pe acolo chiar de la prima cafenea !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Pescuit la caucioace !

Post by costin stefanescu »

Razvane tu n-ai inteles ca e clubul nostru,poti sa vii cu ce 'GUME' vrei,galbene sa fie :lol: :lol:
evoIX
Posts: 52
Joined: 25 Feb 2010, 01:16

Re: Pescuit la caucioace !

Post by evoIX »

Razvane ... vezi ca asigur transport in regim de VTM ... asa ca pune mana si ia gumele alea speciale pt. Sarulesti ... sa le studiem putin .. ca doar e prima etapa peste 1 luna :D .. si antrenamente pauza ... cel putin la teorie sa fiu pregatit :))

O sa-ti multumesc de pe podium cum fac aia la Oscar ;)
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Pescuit la caucioace !

Post by rebeu »

Oups! Se pune de ceva p-acilea-şa... eu am terminat de ascuţit foarfecele...
cred că pun şi-un caieţel la-ndemână să iau notiţe...
hummm... şi zici că nu trebuie scoase din pungi? D-aia să nu pună niciu-unu' gura?
Mai zii, că poate-ţi vând pontu' unde-am văzut o baricadă bună şi ieftină :lol:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Pescuit la caucioace !

Post by Petru Burian »

rebeu wrote:Tot citind pe net despre solunar, pro şi contra, parcă m-au convins să-l bag în seamă...
Stimati colegi
Tema „solunare” a mai fost discutata, e drept cam de multisor :D aici:
http://www.pescuitul.ro/ps/page.php/id/ ... orum/null/
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
administrator
Posts: 66
Joined: 26 Sep 2009, 13:11

Re: Pescuit la caucioace !

Post by administrator »

Miyagi wrote: Si tu si Razvan sunteti nishte ticalosi :( ;iar eu un maRE OR :evil: GOLIOS PE VOI

Miyagi,
Atenţie mare la epitete !!!
Chiar dacă eşti printre prieteni.
Sau cu atât mai mult...
Armand
Posts: 205
Joined: 27 Oct 2009, 09:37

Re: Pescuit la caucioace !

Post by Armand »

Eu cred ca atat timp cat suntem intre prieteni si nimeni nu s-a aratat deranjat(eu cu siguranta NU...) discutia nu trebuie sa fie prea rigida ;)
User avatar
administrator
Posts: 66
Joined: 26 Sep 2009, 13:11

Re: Pescuit la caucioace !

Post by administrator »

Armand wrote:Eu cred ca atat timp cat suntem intre prieteni si nimeni nu s-a aratat deranjat(eu cu siguranta NU...) discutia nu trebuie sa fie prea rigida ;)
Armand,
O oarecare decenţă nu strică nici între prieteni. E o dovadă de minim respect, nu rigiditate.
"Alinturile" de felul ăsta nu cred că îşi au locul aici.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Pescuit la caucioace !

Post by Miyagi »

Am înţeles. Acum daca am luat o bere de la Costin,galbena si gumele de la Razvan promit ca nu mai fac. Oricum vreau sa-i asigur pe toţi de întreg respectul meu şi-mi prezint si scuzele de rigoare. Am vrut sa fiu un pic simpatic ca sa intram putin si-n bucatarie.
Post Reply

Return to “Pescuit cu artificiale”