un loc nou

Ce ne aduce peştele la cârlig

Moderator: Pacapescarul

Post Reply
User avatar
danM
Posts: 12
Joined: 29 Oct 2009, 13:46
Location: Bucuresti
Contact:

un loc nou

Post by danM »

azi am dat de un stand in NIRO st nr 506 dragonul 7 unde am gasit nada ungureasca la un pretz foarte mic. am crezut initzial ca e contrafacuta dar ceilaltzi comerciantzi au confirmat ca e din aia buna . urmeaza poze
peste, peste, mamaliga prapadeste
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: un loc nou

Post by Eugen Fetes »

Image

Image

Image

Image
0745578278
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: un loc nou

Post by rebeu »

Acum e deschis şi sâmbăta? Parca erau doar luni-vineri şi atunci numai dimineaţa devreme... de parc-am fi pe meridianul chinezilor...
De aia ajung foarte rar p-acolo...
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: un loc nou

Post by Albatrin »

rebeu wrote:Acum e deschis şi sâmbăta? Parca erau doar luni-vineri şi atunci numai dimineaţa devreme... de parc-am fi pe meridianul chinezilor...
De aia ajung foarte rar p-acolo...
E deschis sâmbăta de la "Facerea lumii"!!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
danM
Posts: 12
Joined: 29 Oct 2009, 13:46
Location: Bucuresti
Contact:

Re: un loc nou

Post by danM »

treaba este ca aceaste echipa vrea sa se impuna pe piatza de nada de la noi.Au o gama larga de nada incepand de la cukk pana la cele noi de la TOP MIX cu totce inseamna mix.EI NU SUNT PESCARI (inca) si din aceasta pricina vreau sa ma ajutatzi sa-mi aleg nade eficiente. Incepand de luni(01.03.2010) o sa-mi cumpar cel putzin doua pungi diferite pe saptamana pe care sa la punem in discutzie.
peste, peste, mamaliga prapadeste
Post Reply

Return to “Momeli şi nade”