Magazin momeli Tulcea

Ce ne aduce peştele la cârlig

Moderator: Pacapescarul

Post Reply
ioan72
Posts: 1
Joined: 26 Jun 2011, 16:21

Magazin momeli Tulcea

Post by ioan72 »

Va salut pe toti.Am vazut ca in primavara la o expeditie la Mila 23 s-au cumparat momeli de la un magazin din Tulcea, situat aproape de iesirea din oras, pe drumul care duce la Murighiol.Va rog sa imi spuneti daca cunoasteti cum se numeste magazinul si un numar de tel de la magazin sau al proprietarului.Va multumesc anticipat.
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: Magazin momeli Tulcea

Post by modigliani »

Nu-i doar un magazin de momeli la iesirea din Tulcea inspre Murighiol . Este suficient sa circuli incet si cu avariile puse c-ai sa ai timp sa observi mai multe . Pana-n Nufarul stiu cel putin vreo patru magazine de profil .
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Magazin momeli Tulcea

Post by rebeu »

Salut.
Sensul giratoriu de care vorbeşte toată lumea este aici.

Magazine sunt mai multe... şi pe strada Dianei (spre Nord) şi pe Elizeului (spre vest) şi pe Mahmudiei (spre NordVest). Unii au şi firmă luminoasă (semn că e deschis non-stop). Numele... hummm... or avea şi nume dar... n-am reţinut...

Fir întins!
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
fanelulu
Posts: 22
Joined: 27 Jan 2011, 10:54

Re: Magazin momeli Tulcea

Post by fanelulu »

Eu am notat candva numarul unuia dintre magazine ca sa ma duc "la fix" tura urmatoare si nu mi-a ajutat la nimic. Am sunat, am stabilit ce lighioane vreau a doua zi, am stabilit ora si cand am ajuns ma astepta un mare lacat! In sensul giratoriu despre care vorbeste RB gasesti de toate. Chiar daca nu au pe loc, vorbesti, astepti cel mult jumate de ora si gasesc ei si lipitori cu mustata daca asta iti doresti. Abia astept sa vad sensul giratoriu peste 10 zile!
Fir intins!
MomealaVie
Posts: 1
Joined: 15 Apr 2012, 23:15
Location: Tulcea
Contact:

Re: Magazin momeli Tulcea

Post by MomealaVie »

Magazinu MOMEALA VIE.JPG
Magazinu MOMEALA VIE.JPG (223.81 KiB) Viewed 14898 times
sc MOMEALA VIE srl strada Dianei nr 30 magazin specializat din 1996 vindem momeala vie 0745033775
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Magazin momeli Tulcea

Post by Lorelai »

& Momeala Vie

Draga Momeala, mai bine pui harta !
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Magazin momeli Tulcea

Post by Mihai Vinturache »

Din cate imi dau eu seama este tot in binecunoscutul sens giratoriu.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Magazin momeli Tulcea

Post by Lorelai »

Asa am vazut si eu din harta lui Rebeu.
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: Magazin momeli Tulcea

Post by Dan T »

Imediat dupa sensul giratoriu, primul magazin pe stanga, Nada Pestilor. Dl Iulian 0740.248.792 Foarte de treaba si saritor.
De multi ani iau de acolo. Calitate foarte buna, preturi mai mult decat OK. Citeodata dau comanda telefonic si doar le ridic fara sa mai pierd timp cu impachetatul.
Pana sa "apara" magazinul asta luam de restul alora de acolo. Niste jnapani.
Am patit niste traznai cu aia... Exemplu: am intrat intr-un magazin am cumparat cate ceva dar nu aveau destule lipitori. Am intrat in alt magazin sa completez. A cerut pret dublu. Motivatie: "daca veneai la mine de la inceput erau mai ieftine" :o :o :o
Post Reply

Return to “Momeli şi nade”