monstrul din Dambovita

Ce rezultate a avut partida dumneavoastră de pescuit

Moderator: Pacapescarul

Post Reply
teo51
Posts: 22
Joined: 29 Oct 2011, 12:02

monstrul din Dambovita

Post by teo51 »

aseara la stiri:somn de 1,5m prins in dambovita?vazut-crezut.unde o fi stat pana acum?cine se mai distreaza pescuind pe acolo poate sa explice?....si eu cotrobai dupa el prin Dunare :shock:
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: monstrul din Dambovita

Post by Mihai Vinturache »

Anticipez ca in urmatoarele zile, din nu stiu ce motive, dar se va gasi unul serios, acea sectiune a Dambovite va fi secata. Cred ca este singura care n-a fost golita in ultimii 5 ani. Din acest motiv are peste frumos, probabil mai rar. Meseriasii prind salai mari pe acolo. Acum insa, aceasta popularizare i-a facut rau si astept sa vad albia golita.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
Deceneu
Posts: 368
Joined: 02 Jun 2011, 20:03
Location: Capitala Hotzilor
Contact:

Re: monstrul din Dambovita

Post by Deceneu »

are peste. un prieten a luat o stiuca la 5 kg am mai scris pe aci pe forum...
Foaie verde de cucuta , ploua apa-n beci , eu imbrac chilotii si ma duc la meci!
teo51
Posts: 22
Joined: 29 Oct 2011, 12:02

Re: monstrul din Dambovita

Post by teo51 »

Trage Doamne-n ei cu bani;sa poa' sa-si cumpere peste pt. masa,ca altfel isi vor umple turbincile doar ca sa dovedeasca suprematia omului in fata "ocaziei" :mrgreen:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: monstrul din Dambovita

Post by cezar »

Lasa, bre, sa mananca si gura lor somn la gratar ! E hranitor, plin de Omega 3, miroase bine in toata mahalaua... :lol: :lol: :lol:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: monstrul din Dambovita

Post by Claudiu »

Un tanar a prins un somn de 40 de kg si l-a luat acasa ? :shock:
Foarte bine ! Sa-i fie de bine ! :lol:
Deceneu
Posts: 368
Joined: 02 Jun 2011, 20:03
Location: Capitala Hotzilor
Contact:

Re: monstrul din Dambovita

Post by Deceneu »

Stai linistit ca daca nu il scotea acum , il scoteau ciorile cand secau astia dambovita.
Foaie verde de cucuta , ploua apa-n beci , eu imbrac chilotii si ma duc la meci!
User avatar
Discretul
Posts: 159
Joined: 31 May 2010, 23:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: monstrul din Dambovita

Post by Discretul »

....mie unu' imi vine cam greu sa cred asta:cred ca e o..."facatura" sa apara si ei pe youtube sau ..de ce nu? pe sticla!nu prea cred eu ca e somn pe Dambovita si..daca este[!!?]...ala a fost SINGURUL!!Aaaa...d-aia africani,americani,somalezi...guatemalezi!?no problem!dar ..somn indigen??hmm...cam greu pe Dambovita !si...oricum..daca e adevarata povestea..magraonul ala in adidasi blugi care zice ca l-a prins ar trebui sa-l pupe si-n....dos pe Pictoru';cate zeci daca nu sute de pui de somn din Mihailesti a adus si i-a aruncat im Lacul Morii precis asta e unul care a..scapat pe sub stavilar! Parerea mea! ;) :)
0767886500
Deceneu
Posts: 368
Joined: 02 Jun 2011, 20:03
Location: Capitala Hotzilor
Contact:

Re: monstrul din Dambovita

Post by Deceneu »

a fost tovarasu cu stiuca , acolo prezent si a zis ca omu dadea strict la japca.
Foaie verde de cucuta , ploua apa-n beci , eu imbrac chilotii si ma duc la meci!
Radu Ionut
Posts: 102
Joined: 06 May 2011, 11:54
Location: Bucuresti
Contact:

Re: monstrul din Dambovita

Post by Radu Ionut »

pai altfel nu se explica faptul ca l-a prins de spate
Post Reply

Return to “Rezultate la pescuit”