dragoiesti linga rosiori movilita

Ce rezultate a avut partida dumneavoastră de pescuit

Moderator: Pacapescarul

Post Reply
toma58
Posts: 45
Joined: 02 Feb 2011, 20:13

dragoiesti linga rosiori movilita

Post by toma58 »

a treia esire pe balta in decurs de o luna capturi bune si foarte bune caras cit cuprinde ciortan un 1kg dar si 800 gr ciortanica multa de eliberat ten 3 kg 9kg prins de grupul nostru plantat suma plata 12 ore 50 roni cu barca propie s-au a balti contra cost la mica intelegere mal inalt peste 1m ,un singur amanunt , se intra in sat indicator "balta elicopterul" stinga se coboara o panta lina , balta elicopterul stinga la florica dreapta . stinga la gazanul de tuica balta numai de crap ,nu cunosc amanunte ,dreapta o balta buna pentru linistea ta,fir intins
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: dragoiesti linga rosiori movilita

Post by modigliani »

Chiar azi am trecut p-acolo ( in jur de 7 30 - 8 00 dim ) . De fapt am luat ,, sub roti " toata salba de balti din zona . Asa este , cum spui , mult caras si ciortanica ( pe care , .... FIRESTE , .... fomistii o baga la juvelnic ) . Insa , intreband , am aflat ca abia acum e-n bataie si nu mananca . E de mers la o unditeala pana-n deschidere ( stiu eu exact unde ! ;) )
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
Post Reply

Return to “Rezultate la pescuit”