DELTA DUNARII

Întrebări, răspunsuri, comentarii

Moderator: Pacapescarul

Post Reply
PROTOS
Posts: 60
Joined: 20 Aug 2010, 11:36

DELTA DUNARII

Post by PROTOS »

Buna ziua,

propun acest topic dedicat exclusiv pescuitului in Delta Dunarii.Noutati din delta,locuri de pescuit(eventual niste poze),probleme intampinate(taxe practicate de barcagii..etc) ...etc.Sper ca acest topic sa aduca informatii utile pt pescari care iubesc delta si care doresc sa plece la pescuit acolo.

Respect :D
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: DELTA DUNARII

Post by Claudiu »

User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: DELTA DUNARII

Post by pytzy »

Acest topic se va inchide si se va sterge...deoarece mai exista unul la fel.
P.S. PROTOS data viitoare da-i un search inainte.....multumesc.
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
PROTOS
Posts: 60
Joined: 20 Aug 2010, 11:36

Re: DELTA DUNARII

Post by PROTOS »

pytzy wrote:Acest topic se va inchide si se va sterge...deoarece mai exista unul la fel.
P.S. PROTOS data viitoare da-i un search inainte.....multumesc.
Am dat search si nu am gasit acest topic.Cu scuzele de rigoare rog operatorii sa inchida acest topic.
:)
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: DELTA DUNARII

Post by valic »

eu as zice mai degraba sa-l redenumim subiectul, de ex. costuri si servicii in Delta Dunarii ............
Valic
0744 644 368
PROTOS
Posts: 60
Joined: 20 Aug 2010, 11:36

Re: DELTA DUNARII

Post by PROTOS »

valic wrote:eu as zice mai degraba sa-l redenumim subiectul, de ex. costuri si servicii in Delta Dunarii ............
E si asta o varianta,dar cred ca topicul" DELTA" acopera si partea asta legata de cheltuieli.Eu am dorit sa deschid topicul acesta in speranat ca vom reusi sa centralizam toate discutiile legate de Delta Dunarii intr-un singur topic(costuri,locuri,poze,capturi,probleme intampinate....etc).
Respect ;)


Last bumped by PROTOS on 11 Sep 2010, 23:18.
Post Reply

Return to “Discuţii despre pescuit”