Sacalaia fara stiuca !

Întrebări, răspunsuri, comentarii

Moderator: Pacapescarul

Post Reply
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Sacalaia fara stiuca !

Post by PETER »

"Ieri dupa amiaza a avut loc sedinta de consiliu al AJPS-Cluj.In cadrul sedintei s-a tinut mortis sa se adopte propunerea de a pescui la stiuca si de a duce stiuca acasa ,facuta de presedintele asociatiei si sustinuta de cativa consilieri . Dupa multe explicatii si argumente pe care le-am adus impotriva retinerii stiucii , totusi aceasta propunere a fost adoptata.
Daca cineva s-a chinuit ani intregi sa refaca specia de stiuca , acum citva indivizi din consiliu ajps au reusit sa strice tot ce a cladit din greu directorul asociatiei . Acea fragila dar durabila colaborare cu Asociatia Pro Sacalaia este pe cale sa se incheie.
Se pune intrebarea daca se va continua cu populari in acest context.
Asociatia Pro Sacalaia nu cred ca va mai fi de acord sa sustina financiar populari care au rolul de a umple plasele catorva care nu le pasa de nimic , decat propriul interes.
Saptaman viitoare se convoaca consiliul director al asociatiei Pro Sacalaia care urmeaza sa dezbata decizia luata de AJPS -Cluj sa sa ia o decizie in acest sens.
Astept reactia voastra in acest sens indiferent care este ea."

Citatul apartine D-lui Andrei Pop, si a fost preluat depe forumul pescarilor Clujeni
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Sacalaia fara stiuca !

Post by Mihai Vinturache »

Pacat. Anticipez ca in 2 ani se alage praful.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Sacalaia fara stiuca !

Post by mdd69ro »

Am vazut aseara o emisiune TV ce prezenta un concurs de stiuca acolo...pacat de munca depusa pana acum!!!
Poate se poate ;) un protest oficial sau macar o atitudine oficiala din partea Asociatiei noastre:!: :!: :!: :!:
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
Post Reply

Return to “Discuţii despre pescuit”