Dambovita

Întrebări, răspunsuri, comentarii

Moderator: Pacapescarul

Post Reply
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Dambovita

Post by Miyagi »

Tata nu e corect sa aflu ca tza si zgu :roll: au mai fost odata pe Dambovitza. Bagati aici sa stim si noi cand si cu cine iesim ca poate om vrea sa ne mai vedem si noi si nu numai la 2 saptamani.
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Dambovita

Post by rebeu »

Mai era un topic cu Dâmboviţa. Da' poate dacă-s mai multe prind şi eu ceva... :lol: :lol: :lol:
În Zona Timpuri Moi şi mai spre Vitan să ştiţi că nu mai e nevoie să plantaţi voi jeliboane... am facut eu norma şi pentru 2012! :oops:
Dacă se întâmplă cumva să apară ceva aspic p-acolo... veţi şti cine-i de vină! :twisted: :twisted: :twisted:
Trece lumea şi mă-treabă: merge? merge? Iar eu, mândru de tehnica de aruncare, răspund: zboară! numa' că nu-l nimeresc în cap! :lol: :lol: :lol:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Dambovita

Post by rosu razvan »

Da in afara de cotizatie de jeliboane si mai si prins vreun peste in zona ?
Sau doar iti place sa impodobeste structurile submerse ale dambovitei ?
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Dambovita

Post by rebeu »

Fii sigur că dacă prindeam ceva... se difuza pe toate posturile! Sigur aflai! :lol: :lol: :lol:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Dambovita

Post by rosu razvan »

Lasa k daca mergi sambata cu gaska la Lilieci facem impreuna o bibaneala k dinaia am inteles ca are si sunt chitit sa iau catziva si cu ocazia asta facem si ceva meditatii !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Dambovita

Post by rebeu »

Hummm... eu taaare-aş vrea să vin... da' tre' să primesc liber de la... medic... am spălat vasele, am dat cu aspiratoru', am făcut curat în debara, am ascuns pe balcon toate sculele de pescuit, nici nu m-am atins de sticla aia nouă de vişichi... să nu-i dau motiv să mă refuze... :roll:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Dambovita

Post by rosu razvan »

:lol:
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Dambovita

Post by rosu razvan »

Poate ai noroc si te lasa !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Dambovita

Post by Miyagi »

rebeu wrote:Mai era un topic cu Dâmboviţa. Da' poate dacă-s mai multe prind şi eu ceva... :lol: :lol: :lol:
În Zona Timpuri Moi şi mai spre Vitan să ştiţi că nu mai e nevoie să plantaţi voi jeliboane... am facut eu norma şi pentru 2012! :oops:
Dacă se întâmplă cumva să apară ceva aspic p-acolo... veţi şti cine-i de vină! :twisted: :twisted: :twisted:
Trece lumea şi mă-treabă: merge? merge? Iar eu, mândru de tehnica de aruncare, răspund: zboară! numa' că nu-l nimeresc în cap! :lol: :lol: :lol:
L-am gasit dupa ce am deschis Topicul da` se referea la Tineretului si n-am apucat sa-l deschid vreodata. Am sa-ncep,odata cu caldura sa ma-nfiintez si eu la Biblioteca. Fire intinse!
Post Reply

Return to “Discuţii despre pescuit”