Reactii Tv

Întrebări, răspunsuri, comentarii

Moderator: Pacapescarul

Post Reply
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Reactii Tv

Post by Claudiu »

http://www.reactii.ro/reactiitv/
Baietii astia merita toata atentia! ;) Sunt de-ai nostri, iubitori de natura si pescuit in ape salbatice. Pentru a le multumi si a-i incuraja sa mearga mai departe, m-am abonat la site-ul lor unde pot vedea si celelalte episoade din filmul aventurii lor. Daca primele episoade gratis v-au placut, atunci nu vad de ce nu v-ati abona sa le puteti vedea si pe urmatoarele. Chiar nu-i mare lucru 5 euro mai ales cand stii ca prin contributia ta, ii ajuti sa mearga mai departe si chiar merita s-o faca!
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Reactii Tv

Post by Petru Burian »

Eu îi urmaresc din perioada in care se pregateau de "expeditie". M-am logat si i-am sprijinit cat am putut (cu sfaturi, incurajari si bibliografie) :D :D
Chiar merita sa fie vazuti si incurajati :!: :!: :!:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Reactii Tv

Post by Claudiu »

Acum ii putem ajuta abonandu-ne cu 5 euro pe sase luni. Le vedem filmul in intregime si-i si ajutam sa ne faca in continuare surprize placute. :)
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Reactii Tv

Post by Claudiu »

Hai sa fim solidari cu oamenii care chiar fac ceva pentru noi, in sensul ca ne ofera "altceva", o alternativa la emisiunile de tot rasul de la TV.! ;)
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Reactii Tv

Post by costin stefanescu »

Claudiule frate,ce mi-ar mai place si mie sa ma plateasca unii sa ma plimb toata vara prin tara,tie nu? :lol:
Post Reply

Return to “Discuţii despre pescuit”