Greaca - Cercani

Valoare taxă, condiţii de pescuit, restricţii impuse de administratorul bălţii

Moderators: PETREMAN, costin stefanescu

User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: Greaca - Cercani

Post by rubliov »

n-am nimic cu ionut si cu capturile lui indiferent de figura geometrica a baltii cat timp nu-i o reclama mascata(acum,bine a observat cezar,cam este...).un lucru insa este de semnalat:emblema asocia-tiei lui n-are ce cauta pe saitul nostru.sa-si puna o poza cu capturi sau stema romaniei dinainte de revolutie.
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Greaca - Cercani

Post by Petru Burian »

-- Stimati colegi, nu fiti rai :o Mie-mi pare bine sa revad prieteni vechi in actiune si cu „capturi marete” (in paranteza fie spus, eu il mancam pe cel mai mic, desi era prea mare pt. gustul meu) :D :lol: :lol: :lol:
-- Nu uitati ca a fost o vreme cand, cu totii „discutam planuri marete” printre care si un lac propriu al asociatiei (de atunci), cu casutele membrilor sau ale asociatiei pe maluri. Intre timp sortii au vrut sa ia nastere 2 asociatii cu orientari total diferite. Se pare ca APS a ales „varianta lacului” si incet dar sigur inainteaza pe aceasta directie. Ca’si fac reclama !?? Bravo lor :!:
-- APC 21 a ales „varianta expeditionara” iar din acest an si pe cea „ecologista” optand pt. L. Snagov :shock: . Daca pt. „expeditii” nu prea mai are nevoie de reclama, mergandu-le „buhul” :lol: in cazul Snagovului „proiectul e maret”, munca va fi pe masura si vom avea nevoie si de reclama, din greu :idea:
-- Cat despre avatarul lui Sionut, nu vad care-i problema, in fond si eu mi-am achitat taxa de membru / 2011 la APC 21, :D dar mi-am luat „stampila” si ANPA de la AJVPS-Tg. Mures :lol:
Cu acordul expres al Presedintelui Cezar :lol: :lol: :lol:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Greaca - Cercani

Post by Albatrin »

Aferim, prietene Petru!!!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: Greaca - Cercani

Post by rubliov »

vorbeam despre principii.
Sionut
Posts: 82
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Greaca - Cercani

Post by Sionut »

rubliov wrote:n-am nimic cu ionut si cu capturile lui indiferent de figura geometrica a baltii cat timp nu-i o reclama mascata(acum,bine a observat cezar,cam este...).un lucru insa este de semnalat:emblema asocia-tiei lui n-are ce cauta pe saitul nostru.sa-si puna o poza cu capturi sau stema romaniei dinainte de revolutie.

Viorel,
sunt colegii de ai tai care au la avatar emblema PC21 pe forumul APS si au fost lasati in pace. Credeam ca doriti deschidere dar se pare ca m-am inselat. Eu o sa-mi schimb avatarul dar ii rog si pe colegii tai sa faca acelasi lucru.
Multumesc si va salut.
Sionut
Posts: 82
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Greaca - Cercani

Post by Sionut »

cezar wrote:Ionut, felicitari pentru capturi si pentru modul "istet" cum faceti reclama investitiei voastre comune cu balta Greaca-Cercani !
Tin sa anunt ca accesul meu pe forumul vostru este inca blocat, iar treaba aia cand a postat Vasile sub numele meu este o farsa de prost gust, ca sa nu zic mai rau. Probabil a facut-o cu o parola pe care o stie numai el si crede ca poate minti pe toata lumea !
Nu am nimic personal cu nimeni, pe tine chiar te apreciez, dar si rabdarea mea are o limita. :evil:

Cezar,
userul si parola sunt OK, le-am verificat personal. Daca nu crezi iti trimit un print-screen logat de pe contul tau. Daca considerati pozele reclama, nu aveti decat sa le stergeti.
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: Greaca - Cercani

Post by rubliov »

daca-i reciprocitate,nicio problema.eu chiar nu stiam ca sunt useri apecisti cu emblema la vedere pe saitul vostru.scuza-ma ionut!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Greaca - Cercani

Post by cezar »

Sionut wrote:
cezar wrote:Ionut, felicitari pentru capturi si pentru modul "istet" cum faceti reclama investitiei voastre comune cu balta Greaca-Cercani !
Tin sa anunt ca accesul meu pe forumul vostru este inca blocat, iar treaba aia cand a postat Vasile sub numele meu este o farsa de prost gust, ca sa nu zic mai rau. Probabil a facut-o cu o parola pe care o stie numai el si crede ca poate minti pe toata lumea !
Nu am nimic personal cu nimeni, pe tine chiar te apreciez, dar si rabdarea mea are o limita. :evil:

Cezar,
userul si parola sunt OK, le-am verificat personal. Daca nu crezi iti trimit un print-screen logat de pe contul tau. Daca considerati pozele reclama, nu aveti decat sa le stergeti.
Ionut, asa cum ti-am explicat si la telefon, eu am sustinut ideea de "deschidere" si am actionat in consecinta.
Ce am primit in schimb:
1. Nici o explicatie privind banarea mea in urma cu aproape doi ani. In afara de razbunarea "cuiva". Cred ca stii a cui arma este razbunarea.
2. Dupa ce voi ati inceput sa va faceti publicitate pe forumul nostru, am considerat ca este un minimum de civilizatie sa treceti macar la redeschiderea conturilor noastre la voi. Nu s-a intamplat asta decat dupa o solicitare destul de imperativa a Purtatorului nostru de Cuvant. Evident, eu ramanand blocat in continuare :!:
3. La scurt timp, Vasile Mitrea a inventat o poveste abracadabranta, mi-a redeschis contul, dar mi-a schimbat cu de la sine putere parola, a postat el insusi sub numele meu, iar parola mea i-a dat-o... lui Iancu ! Plus postari pe ton "intepat" pe ambele forumuri. Nici macar nu a avut bunul simt de sterge ceea cea scris prin furt de identitate.

Daca asta este ideea de deschidere despre care vorbesti... mai bine lipsa.
Sionut
Posts: 82
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Greaca - Cercani

Post by Sionut »

Fiecare intelege ce vrea . Am zis ca contul a fost deblocat de atunci dar se tot sustine ca nu a fost asa. Cred ca voi,o parte din aripa mai in varsta, aici ma refer si la cei din APS, nu o sa va mai impacati niciodata .prea multe ambitii degeaba.
In fine, poate e mai bine ca fiecare sa posteze in gradina lui ; eu unul asa am sa fac.
La revedere !
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Greaca - Cercani

Post by cezar »

Sionut wrote:Fiecare intelege ce vrea . Am zis ca contul a fost deblocat de atunci dar se tot sustine ca nu a fost asa. Cred ca voi,o parte din aripa mai in varsta, aici ma refer si la cei din APS, nu o sa va mai impacati niciodata .prea multe ambitii degeaba.
In fine, poate e mai bine ca fiecare sa posteze in gradina lui ; eu unul asa am sa fac.
La revedere !
Nu-i vorba de impacare, ci de respectarea, unei minime reciprocitati in atitudine.
Sa stii, Ionut, ca singurul lucru cu care nu m-am impacat in viata a fost minciuna, inselatoria, limbajul dublu etc.
Numai bine iti doresc !
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Greaca - Cercani

Post by valic »

Intr-u totul de acord cu Cristi Albatran si nu numai ... haideti fratilor sa lasam ranchiuna ... nu are rost .. parerea mea...

Cele bune.
Valic
0744 644 368
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Greaca - Cercani

Post by nexu »

Sionut wrote:Cred ca voi,o parte din aripa mai in varsta, aici ma refer si la cei din APS, nu o sa va mai impacati niciodata .prea multe ambitii degeaba.
Cat Adevar ai pus, in aceste vorbe !!!... :roll:
0762 747 895...0732 085 740
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Greaca - Cercani

Post by Ono »

Trebuie sa recunoastem totusi ca crapalaii de acolo prinsi de Ionut si Gabi sunt foarte frumosi. (n-am fost pe balta asta de doi ani)
E la distanta de Lilieci... cel putin deocamdata...
User avatar
fish bone
Posts: 286
Joined: 03 Jan 2010, 20:34

Re: Greaca - Cercani

Post by fish bone »

Gresind drumul spre Mila 23 am ajuns si eu la Cercani sambata, chiar langa Ionut si Gabi.
Nu am stat decat 4-5 ore interval in care s-au prezentat la apel 8 bucati ciortan intre 1-4 Kg.
Partida fara capturi notabile dar distractia a fost asigurata prin frecventa.
Am testat o reteta noua si atat. Stateam mai mult dar a trebuit sa plec.
Mult peste in apa si APS-isti pe mal.
ماہی گیری 21 کلب

Liviu
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Greaca - Cercani

Post by Ono »

fish bone wrote: Mult peste in apa si APS-isti pe mal.
Ai prefera invers? :lol:
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: Greaca - Cercani

Post by paulletta »

Cateva poze de la "PUSCARIA CERCANI" DIN TIMPUL CONCURSULUI Crapul de aur 2011

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Paulletta
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: Greaca - Cercani

Post by paulletta »

Paulletta
User avatar
Indian Larry
Posts: 107
Joined: 25 Feb 2011, 11:41
Location: Bucuresti

Re: Greaca - Cercani

Post by Indian Larry »

Frumosi , dar nume nu au ? Ar fi misto sa-i cunosti dupa nume . :D Sambata l-am prins pe "Marcel" . L-am mai prins acum 2 saptamani dar nu stiu ce-o fi cu "Ghita" de nu pune botul . :lol:

Scuze , nu m-am putut abtine . :oops:
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Greaca - Cercani

Post by Miyagi »

Ce-a mai facut Paule Mircea cu ala mic?
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: Greaca - Cercani

Post by paulletta »

Miyagi wrote:Ce-a mai facut Paule Mircea cu ala mic?
Este totul ok.
Paulletta
Post Reply

Return to “Locuri de pescuit cu taxă”