Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Valoare taxă, condiţii de pescuit, restricţii impuse de administratorul bălţii

Moderators: PETREMAN, costin stefanescu

Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Post by Ono »

Poate... dar din bazin pana in balta e cale lunga... iar pericolele stau lupa colt si poc! una in cap la cei 10+24% crapi de pe Milotina!
User avatar
arlan
Posts: 462
Joined: 23 Apr 2010, 11:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Post by arlan »

.. da' taxa de pescuit in bazin cat e .. ? :roll:
"Teorie este atunci cand stii totul dar nu merge nimic.
Practica este atunci cand merge totul dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica Nu merge nimic si nu stiu de ce"

Sorin Varlan
0724.211.286 orange/ 0766517110 cosmote/ 0770202976 digi
MagicLakes
Posts: 6
Joined: 31 Mar 2011, 16:26

Re: Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Post by MagicLakes »

Va las mai jos doua linkuri catre emisiunea "In Carlig" din 03 iulie 2011 despre Milotina.

Partea 1: http://www.youtube.com/watch?v=ITe1Q-Au3aI
Partea 2: http://www.youtube.com/watch?v=gbcKqO8Z2eI
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Post by Ono »

Dumneata incerci sa vinzi poze si vorbe... Eu am fost acolo, au fost si vreo 8 prieteni si cunoscuti, cu plantat etc, nu a prins nimeni crap pe Milotina Magic Lake 1. Asta sa fie clar. Pestii aia de ii aratati voi se duc in 5 zile, daca ii puneti in garla...

Voi spuneti ca toti sunt prosti facuti gramada la pescuitul crapului, voi aveti acolo peste extrem de mult de se calca unul pe altul pe bataturi, acest peste e extem de smecher si se ascunde teribil de bine in gropi si agataturi speciale accesibile doar persoanelor cu bacul neluat anul asta, cum zicea un fost angajat de-al vostru: Myiagi. :lol:

Desi noi stim toti ca incerci sa ne vinzi doar gogosi.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Post by Miyagi »

Pretene eu am fost angajat acolo cum esti tu pescar de crap.
Ono n-o mai da de garduri. Invata prima data sa prinzi peste si dup-aia rupe gura targului :D .
Si din pun`tu` meu d.v. baga antireclama la greu. Nu stiu daca nu se plateste de ce mai e permisa?
MagicLakes
Posts: 6
Joined: 31 Mar 2011, 16:26

Re: Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Post by MagicLakes »

Noua oferta MagicLakes: 66 lei la crap / 12 ore sau 87 lei / 24 ore!
Iar la rapitor, promotie: 70 de lei pana in 30 august!

Pentru mai multe detalii si rezervari la 0736 333 366 sau 0736 333 365.
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Post by laloi »

Ca fapt divers, uite ce citeam pe un alt site: "Patronii de la Magic Lakes au plecat dupa ce au navodit !!! Nu stiu motivele dar au revenit fostii patroni !!! Rezultate: nici un tac, nu am crezut ca se va intampla asa ceva... "
Oare care o fi adevarul?!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Post by Miyagi »

laloi wrote:Ca fapt divers, uite ce citeam pe un alt site: "Patronii de la Magic Lakes au plecat dupa ce au navodit !!! Nu stiu motivele dar au revenit fostii patroni !!! Rezultate: nici un tac, nu am crezut ca se va intampla asa ceva... "
Oare care o fi adevarul?!
Din auzite si eu zic ca s-ar putea sa fie adevarat. Oricum am inteles ca Dan Stroborg a dat balta de ceva timp. Cui? Nu stiu, dar tot din auzite cica se fura peste la greu din ea.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Post by cezar »

Miyagi wrote:
laloi wrote:Ca fapt divers, uite ce citeam pe un alt site: "Patronii de la Magic Lakes au plecat dupa ce au navodit !!! Nu stiu motivele dar au revenit fostii patroni !!! Rezultate: nici un tac, nu am crezut ca se va intampla asa ceva... "
Oare care o fi adevarul?!
Din auzite si eu zic ca s-ar putea sa fie adevarat. Oricum am inteles ca Dan Stroborg a dat balta de ceva timp. Cui? Nu stiu, dar tot din auzite cica se fura peste la greu din ea.
Metoda kick and run ! (loveste si fugi)
p_m_1959
Posts: 93
Joined: 06 Nov 2009, 07:28

Re: Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Post by p_m_1959 »

Cornel!ieri am fost in zona,balta a luat-o Liviu !
______________________________________
Ne nastem goi,uzi si flamanzi,necazurile d-abia atunci incep!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Magic 1 Milotina - Pescuit la Crap

Post by Miyagi »

A luat-o inapoi? Mi-e clara atunci!
Nu cred Cezar ca a fost K&R ci mai degraba FP&IT, adica fi prost si ia tzeapa. Asa sunt unii carora nu le mai ajunge. Singurele tepe ni le-a dat mie si lui Razvan insa cea mai mare teapa si-a luat-o el pentru ca a investit acolo mai mult decat a facut si asta pentru ca a fost un inganfat care avea impresia ca poti cumpara orice cu vorbe dulci si bani putini, fara sa tina cont de parteneriate. Noi am inceput colaborarea cu el cand balta aia era parloaga si administrata de paznicul lui Liviu si am adus-o la nivelul la care a fost in perioada de la inceputul campaniei publicitare si nu ne-a fost chiar atat de simplu cu ei toti. De-acolo isi faceau salariile paznici.
Ce sa mai!? Asta a fost. Oricum Liviu i-o subinchiriase numai, nu i-o vanduse propriuzis ca nici a lui Liviu nu e in proprietate.
Post Reply

Return to “Locuri de pescuit cu taxă”