O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Pescuit fără taxe, doar cu permisul de pescuit

Moderators: PETREMAN, costin stefanescu

Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Claudiu »

gabibrb wrote:Sa stii... Aici ai dreptate... Si m-ai lovit.... Sa stii ca duminica merg si eu acolo, la pomul laudat.
Zici sa cumpar niste sare? ??
Ai noroc ca ne cunoastem, ca altfel nu pupai tu "pomul laudat". ;) Keep the secret. :!: Numai prietenii vor sti despre locul asta, ca nu e ceva de pus pe net la dispozitia tuturor curiosilor care navigheaza numai in scop de informare.

Ce ziceai de sare ? La ce-ti trebuie ? :shock:
Last edited by Claudiu on 19 Aug 2011, 13:57, edited 1 time in total.
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by laloi »

Claudiu wrote:Keep the secret. :!:
Cam cati km sunt din bucuresti pana acolo? ;)
Radu Ionut
Posts: 102
Joined: 06 May 2011, 11:54
Location: Bucuresti
Contact:

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Radu Ionut »

eu cred ca trebuie sa luam harta si sa cascam ochii dupa toate ochiurile de apa existente. dupa ce gasim unul ne interesam de el pe net. dc nu stie nimeni nimic ne ducem si-l vizitam :lol: :lol: :lol:
User avatar
gabibrb
Posts: 174
Joined: 06 Jan 2010, 12:40
Location: Constanta

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by gabibrb »

Ce ziceai de sare ? La ce-ti trebuie ? :shock:[/quote]



Sa pun pe rosii, doar stii ca eu nu prind peste...
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Claudiu »

gabibrb wrote:Ce ziceai de sare ? La ce-ti trebuie ? :shock:



Sa pun pe rosii, doar stii ca eu nu prind peste...[/quote]
:lol: :lol: :lol: Coane, coane...n-am zis ca nu prinzi peste, ci ca nu prea te duci la pescuit. :| Hai, lasa, nu mai fii bosumflat, ca te scoti tu duminica. ;)
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Claudiu »

laloi wrote:
Claudiu wrote:Keep the secret. :!:
Cam cati km sunt din bucuresti pana acolo? ;)
Habar n-am, ca n-am plecat niciodata dinspre Bucuresti intr-acolo. :lol:
User avatar
gabibrb
Posts: 174
Joined: 06 Jan 2010, 12:40
Location: Constanta

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by gabibrb »

Frate, daca iti spun ce aventuri am avut anul asta, te crucesti. De 2 ori am iesit la Dunare, de 2 ori a plouat de a rupt dupa ce am ajuns acolo. Daca aveam camera video si filmam, imi dadeau aia de la Skoda masina moca. Coane, crede-ma ca.. m-am cam udat pe craci in masina...
Asa ca, mare lucru daca nu s-o ivi ceva si duminica... Iar de prins... mici se gasesc la Real...
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by ioanrv »

Claudiu, eu ti-am mai zis s-o termini cu Marea si chefalul...vezi bina ca satisfactiile vin tot dinspre locuri secrete... :lol: Si mai lasa-le incolo de prietenii, orice nou agent in Securitatea Locurilor Secrete este o potentiala scurgere de informatii si stii, apoi tre` sa ne dedam la asasinate. :lol: :lol: :lol:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Claudiu »

ioanrv wrote:Claudiu, eu ti-am mai zis s-o termini cu Marea si chefalul...vezi bina ca satisfactiile vin tot dinspre locuri secrete... :lol: Si mai lasa-le incolo de prietenii, orice nou agent in Securitatea Locurilor Secrete este o potentiala scurgere de informatii si stii, apoi tre` sa ne dedam la asasinate. :lol: :lol: :lol:
Tatutzule, Marea o am in sange, n-am ce face si lasa ca am avut o gramada de satisfactii pe mare de-a lugul timpului, cea mai recenta fiind randunica de mare, care mi-a oferit senzatii deosebite, incomparabile cu toti crapii astia.
Anyway, ce ziceai de prietenii, sa le las naibii ? Ok, atunci nici tu n-o sa afli unde e locul. :lol: :lol: :lol:
Radu Ionut
Posts: 102
Joined: 06 May 2011, 11:54
Location: Bucuresti
Contact:

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Radu Ionut »

vazand cat de mica e baltoaca cred ca ar trebui sa pescuiti numai in sistem c&r ca altfel dupa cateva partide de pescuit va ramane iazul gol golut!!!
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Claudiu »

Radu Ionut wrote:vazand cat de mica e baltoaca cred ca ar trebui sa pescuiti numai in sistem c&r ca altfel dupa cateva partide de pescuit va ramane iazul gol golut!!!
Stai linistit ca nu se goleste iazul... In poze nu se vede mai nimic din ce-i p`acolo. Parca am mai zis eu undeva sa nu va mai luati dupa aparente, ca insala.
Oricum canalul este plasuit frecvent de ani buni si tot are baltoaca peste.
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Ono »

Felicitari Claudiu! ia-l!
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by ioanrv »

Ono wrote:Felicitari Claudiu! ia-l!
Ce "felicitari" ca devine enervant... :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by cezar »

ioanrv wrote:
Ono wrote:Felicitari Claudiu! ia-l!
Ce "felicitari" ca devine enervant... :lol:
E "meserias", asta e! Si cand am fost impreuna pe mare ne-a luat fata la toti ! :)
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by ioanrv »

cezar wrote:
ioanrv wrote:
Ono wrote:Felicitari Claudiu! ia-l!
Ce "felicitari" ca devine enervant... :lol:
E "meserias", asta e! Si cand am fost impreuna pe mare ne-a luat fata la toti ! :)
Deci dupa ce ca prinde peste ca ursu` mai ia si fetele la oameni... :roll: :o :lol: :lol: :lol:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Claudiu »

cezar wrote:
ioanrv wrote:
Ono wrote:Felicitari Claudiu! ia-l!
Ce "felicitari" ca devine enervant... :lol:
E "meserias", asta e! Si cand am fost impreuna pe mare ne-a luat fata la toti ! :)
Eeee, nici chiar asa, ca daca nu prindeam randunica aia, din intamplare, nu excelam cu nimic. ;)
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Claudiu »

Se pare ca am avut eu noroc sau s-or fi smecherit aia care au grija de canal...
De atunci au mai fost inca doi prieteni, vineri-sambata, duminica-luni si n-au avut rezultate. Ceva naspa se intampla acolo ptr. ca in ultima zi cand am fost cu Alex, mie nu mi-a miscat nicio lanseta, si la fixa, unde-l rupeam cu o zi inainte, nu mai misca nimic inafara de platicuta anemica, rosioara si carasel mai mic decat palma. :(
E bun proverbul ala: "la pomul laudat sa nu te duci cu sacul".

Gabibrb poate confirma. :lol:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Claudiu »

ioanrv wrote: E "meserias", asta e! Si cand am fost impreuna pe mare ne-a luat fata la toti ! :)
Deci dupa ce ca prinde peste ca ursu` mai ia si fetele la oameni... :roll: :o :lol: :lol: :lol:[/quote]

Mai, putin adevar este aici. ;) Era cu noi o...fata, nu neaparat a tuturor, dar a cuiva tot era :lol: si, intradevar, era s-o cam iau... de la ea, ca prindea mai mult ca mine. :lol: :lol: :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by cezar »

Claudiu wrote:
ioanrv wrote: E "meserias", asta e! Si cand am fost impreuna pe mare ne-a luat fata la toti ! :)
Deci dupa ce ca prinde peste ca ursu` mai ia si fetele la oameni... :roll: :o :lol: :lol: :lol:
Mai, putin adevar este aici. ;) Era cu noi o...fata, nu neaparat a tuturor, dar a cuiva tot era :lol: si, intradevar, era s-o cam iau... de la ea, ca prindea mai mult ca mine. :lol: :lol: :lol:[/quote]

Claudiule, ce-ar fi să i-o prezentam pe fată amicului ? Să vezi după aia ...locuri (şi ieşiri) secrete :lol: :lol: :lol:
Şi cât peşte va prinde...de frică ! ;) ;) ;)
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: O fosta sau poate inca locatie salbatica.

Post by Claudiu »

cezar wrote: Claudiule, ce-ar fi să i-o prezentam pe fată amicului ? Să vezi după aia ...locuri (şi ieşiri) secrete :lol: :lol: :lol:
Şi cât peşte va prinde...de frică ! ;) ;) ;)
N-ar fi rau deloc. ;)
Eu tot de frica ei mi-am revenit brusc, atunci in barca. :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Locuri de pescuit sălbatice”