alionte

Pescuit fără taxe, doar cu permisul de pescuit

Moderators: PETREMAN, costin stefanescu

costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: alionte

Post by costin stefanescu »

pai......maine :D :D
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: alionte

Post by ghinozo »

costin stefanescu wrote:pai......maine :D :D


ai uil biii dear...ai tink it is da final cafenea in za closet area so...i can not mis tis,
baftaaa for za pipal hu is going to fising in za uikend..iohaaaaa
**chiparosule ,vino vere...sa ne mai dastainuim din taine...promit ca fac dus inainte sa vin ..si las acasa si cana cu bafta
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: alionte

Post by Lorelai »

For mister Ghinozo,
Aim veri hapi tu si iu tumorou in da Rates restaurant bat ai vuld rat(h)er mit mai frends.


Best regards,
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: alionte

Post by Miyagi »

Ce se mai intampla aici :ugeek: ? In za garden of za John ol za bard ar zliping nau. Bat za una hev nau slip c-a uitat de cafenea.
Sa aveti pofta baieti!
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: alionte

Post by rebeu »

Oups! Am postat razna! Scuze!
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
audi2004
Posts: 89
Joined: 23 Apr 2010, 12:05

Re: alionte

Post by audi2004 »

sa inteleg, ca totul in legatura cu alionte sa sistat ???? pacat, eram dornic. toate cele bune. fire intinse tuturor.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: alionte

Post by Dumitrescu Iancu »

audi2004 wrote:sa inteleg, ca totul in legatura cu alionte sa sistat ???? pacat, eram dornic. toate cele bune. fire intinse tuturor.
Nu s-a sistat,frate,nimic!Toate la timpul lor! ;) :lol:
audi2004
Posts: 89
Joined: 23 Apr 2010, 12:05

Re: alionte

Post by audi2004 »

abia astept detaliile in ce priveste plecarea. nu mi-o luati in nume de rau, dar sunt dornic de o "IESALA". TOATE CELE BUNE TUTUROR. FIRE INTINSE.
Radu Ionut
Posts: 102
Joined: 06 May 2011, 11:54
Location: Bucuresti
Contact:

Re: alionte

Post by Radu Ionut »

Buna ziua,

Vineri noapte sau ma rog, sambata dimineata plec la capidava pentru un weekend de pescuit. Din pacate am vazut niste poze cu dunarea si apa este foarte scazuta. Iata linkul cu pozele http://www.danielaungureanu.ro/2011/05/25/capidava/ si sunt recente(postate pe 25 mai 2011). Vazand dunarea asa scazuta sincer m a cuprins un pic dezamagirea crezand ca nu prea voi prinde mai nimic. Imi poate spune cineva ceva legat de asta ca eu asa auzisem ca dc e scazut sau prea ridicata nivelul nu merge deloc pescuitul. Mentionez ca e prima data cand pescuiesc pe dunare in afara de delta.
User avatar
Adi11
Posts: 58
Joined: 10 Dec 2010, 11:53
Location: Otopeni
Contact:

Re: alionte

Post by Adi11 »

Salutare...are cineva vre-un nr de tel de la bac de la bordusani sau a lu' Alifie (pt cunoscatori)...ma intereseaza sa stiu daca trece bacul inapoi duminica si daca da, cam pe la ce ore?...sau daca a fost cineva in ultima vreme si are habar...vreau sa ma duc pe la alionte...stiu ca e canalul scazut..dar mam hotarat sa ma duc acolo...
Post Reply

Return to “Locuri de pescuit sălbatice”